|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:01:42   
Klaudia
Jao... Lia mi je ravnokar padla s postle. user posted image
Spala je na taveliki postli ob steni, za vsak slučaj sem vseeno nastavila povšter ob robu postelje... pol sem pa samo na stranišče skočila in slišala bum... na kaj moram zdaj pazit? Kakšne znake? user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:31:08   
suzanamai
Ojoj Klaudia , normalno je če bo zaspana, zaradi strahu, v primeru, da bo bruhala v loku pa takoj na urgenco, če ima kje kaj rdečega lahko namažeš z maslom, bo preprečilo modrico in buško. Brez panike, še vsi dojenčki so padli, pa pravijo da so čisto gumijasti. Meni je Mai padel sredi noči iz postelje, je tako zaropotalo, da so še sosedje slišali, frajer je mirno spal naprej, star je bil pa 4m.

Punce hvala za vse sladkarije, jaz se sedaj odpravljam na sneg. Upam da ne bo preveč snežilo, bom za vsak slučaj vzela dežno prevleko za Zojo.

Oktoberka upam da je vse ok. Drži se.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   [Brisano sporočilo]
8.3.2008 9:32:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:37:57   
kmarija

user posted image  Evo za naš praznik user posted image  - pustite se cartat user posted image

user posted image user posted image user posted image  noče mi ene full dobre slike pripet user posted image

Klaudia user posted image , sej bo vse uredu, nč skrbet. Sem se jaz tud prestrašla k jo na postelji pustim pa povštre dam okol user posted image
Naše telovadc bo treba kr za rešetke postavt user posted image
Grem tisto kavo popit pa mal torte bom vzela (od vsake kakšen kos) user posted image  

< Sporočilo je popravil kmarija -- 8.3.2008 9:43:57 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:38:30   
*kinnie*
Za znake ne vem...opazovala bi jo. Če bi bila pospana ali kako drugače spremenjena, bi stopila do zdravnika.  Mah če po pravici povem, bi pač kar sama ocenila možnost poškodbeuser posted image , in če bi obstajala možnost, da je kaj narobe, bi šla do zdravnika. Sem se pa pošteno zamislila, ker jaz počnem isto. Ja, so že tako veliki...


Upam, da je vse ok, držim pestke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:44:16   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

krst bomo mi imeli 21.6, da bo fajn toplo.  kdaj pa ve?  ter kakšne oblekce bodo imeli vašiuser posted image . predvsem za punčke me zanima, klasične ali one princeskaste?


Pri nas je bil krst 2.decembra. Oh ja, smo pri ta večji tako mučkali, da je bila stara 3 leta, ko je šla h krstu, da smo to pot raje pohiteliuser posted image
Oblečen je bil pa čisto normalno.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:45:24   
Klaudia
Se je zelo hitro pomirila. Zdaj se doji... glavo ima pa celo rdečo, ni nobenga fleka. No ja bomo vidl kako bo. Najhuj je ker ne vem, če ni zraven v nočno omarco udarla

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo
krst bomo mi imeli 21.6, da bo fajn toplo.  kdaj pa ve?  ter kakšne oblekce bodo imeli vašiuser posted image . predvsem za punčke me zanima, klasične ali one princeskaste?


Mi smo ga že imeli 23.12. Je blo fajn ko je bil sneg okoli, Lia pa tudi čist v belem. Oblekli smo jo pa čist vsakdanje... bel pajacek... čaki grem slikco najdt

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:48:18   
jasna
Dobro jutrouser posted image

Počasi se končuje ringaraja in bo konc zabušavanja zameuser posted image

Klaudia, kot so napisale. Če bo bruhala in/ali bo pretirano zaspana in mirna (to pomeni da kar spi in je ne moreš predramit) potem pojdita. Je pa to res hudič, no. Tudi meni sta oba padla kot dojenčka. Večji iz sedežne, manjši pa sredi noči iz postelje (2m).

Hvala za link. Sem visela gor do 1ih zjutrajuser posted image . Pa Valči sem videla, pa Kasiouser posted image . Pa AnonimnoS sem takoj pogruntalauser posted image .

Mehurčica, lep filmček in slikce. Pa lepa mami. Sem se nasmejala sliki, kjer Eni joka v Davidovem naročju. Moram enkrat nardit en izbor slik mojih tulečih otrok. V grozo vsem še ne-staršemuser posted image

Konec Art Attacka, mamiiiiiiiiiiii

LP

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Desetke007
8.3.2008 9:51:04   
Klaudia
user posted image

Evo jo Zivepo

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:03:25   
mama06


Klaudia, upam, da bo vse OK. Kot so ti odgovorile. Tudi az bi opzavovala, v primeru pretrdnega spanja ali bruhanja pa takoj peljala k zdravniku. Držim pesti, da bo vse OK!user posted image


Pa hvala za slaščice

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:14:54   
maja zarja
    Dobro jutro,no kakor za koga.
Kaj te je danes???????user posted image Klaudiji je padla Lia s postelje.....kaj pa se je zgodilo nama?.......user posted image user posted image user posted image jaz sem padla z Zarjo v rokahuser posted image user posted image user posted image
Sla sem ven k ateju in mami v spodnje nadstropje in user posted image drzala v rokah...........nakar ne vem kaj se je zgodla.......mislim,da mi je zaskoclo koleno in sem padla naprej......user posted image ,da bi zascitla user posted image ,ki sem jo spredaj drzala sem se  vrgla na kolena in komolce.....user posted image pa drzala tesno ob svojem telesu.......sicer je malo jokala od straha ampak ni nikakrsnih poskodb videti.......in tudi obnasa se HB normalnouser posted image ........jaz pa imam kolena in komolce olupane do krviuser posted image ........saj sem padla na betonuser posted image ....daj pa imam rjave........od jodauser posted image .....no srecen konec, vse dobro

No Klaudija pa imama lep praznik danes.......vsem polno user posted image user posted image user posted image user posted image pa se posebej eno user posted image za Oktoberko

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:17:45   
maja zarja
No da povem se to lani za 8. marec sem sla na prvi pregled v user posted image in seveda takoj ko sem prisla domov sem povedala veselo novico.......mmm eno leto je ze od tegauser posted image ...zdaj pa ze cartamo to naso struckouser posted image .

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:41:08   
mehurčica
Ojoj, Klaudia in Maja zarja.user posted image user posted image

Jaz sem pravočasno zadnjič prišla v sobo, ko je Eni zbrcala poušter dol in se skoraj prevalila iz postelje. Naslednjič sem ji pa dala velik poušter in ga je tudi zbrcala dol. Tako da morem sedaj nastavit poušter, dat odejo preko in odejo fejst zahaklat pod jogi. Ampak jo itak raje dajem kar v njeno posteljico spat.
Če pa ste gledale naš album, pa lahko vidite kako je skoraj padla iz Davidove postelje.user posted image Pa zadnjič sem gledala v omaro(1m stran!) za žabice in se je na previjalni tako na hitro obrnila, da je bila prečno gor in slabih 10cm od roba pa sem jo v stotinki zagrabila. Sicer še ni padala, ampak se je že hotela spet prevaliti. Mi je bilo še naslednjih 15min slabo. Previjalna miza je le visoka, spodaj pa samo parket.

No tu je slikica...HB za leseno ograjico.

user posted image



_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:46:02   
skuštrana
 Klaudia, saj bo vse ok...Meni je Liza padla iz naročja, ko je bila stara 5m...Moji frendici je mali padel iz lupinice, ki je bila na mizi na tla, na ploščice... Samo da ne bruha. Meni je pediatrinja enkrta rekla, da so otroci kot baloniuser posted image

Jasna, a da si takoj pogruntala anonimnoSuser posted image

Kasia, pošlji mi mail na zs, pa dobiš članek.

Punce, kaj ni ena enkrat-verjetno Klaudia, kdo pa druguser posted image - nekam shranla tist čvek...Kam?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:57:30   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Punce, kaj ni ena enkrat-verjetno Klaudia, kdo pa druguser posted image - nekam shranla tist čvek...Kam?



user posted image  user posted image  user posted image

grem poiskat če bom najdla. Imam namreč na disku samo traja celo večnost da se to naloži na internet


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Desetke007
8.3.2008 10:58:04   
micla
Klaudia.....mojemu je prejšnji vikend padla Elena s postle. Jo je dal gor in potem šel na teraso in jo gledal skozi šipo, ma je bla tko hitra, da se je prevalila do roba in bum na tla, še preden je on prišel nazaj noter v sobo.
Baje je šla v močen jok, ma se je hitro pomirila (mene ni bilo doma), ma je pa tisti dan zaspala že ob 8 (ponavadi zaspi med 9,30 in 10,30 in je spala celo noč brez se prebudit.

ti samo opazuj, če bo kej bruhala, al pa da se bi ti res zdela čudna. Naša je bila normalna, le spat je šla prej, najbrž zaradi šoka.


user posted image  Vesel praznik vsem....


Grem za knjigo, dokler pančka prvo dopoldansko kitico.

_____________________________

micla

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Desetke007
8.3.2008 11:12:07   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Ena je par strani nazaj spraševala o shranjevanju foruma (naše teme). Jst sm jo shranila. Trenutno sta 2dela, tretji še nastaja... prvega sem že naložila na internet

http://www.megaupload.com/?d=A09Z3ZP4 

če vam napiše da downloadajte toolbar, probajte čez par minut še enkrat kliknit na link. Je kar zasedena stran. Pa tudi dolgo vam bo dol vleklo. Jutri bom probala pa še drugi del naložit.


Evo, kot sem obljubila. Tukaj je drugi del našega klepetanja.

http://www.megaupload.com/?d=EJQK3AYV

Tretji bo pa moral še malo počakat. Moramo prilest do 200 strani približno


In pa še tretji del…

http://www.megaupload.com/?d=0HKAG2U1
 


Evo tukaj probajte... drugače bom pa še enkrat naložila. En del se nalaga približno eno uro.



_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Desetke007
8.3.2008 11:37:32   
mama06
hellooo!!


Za čas kosila vam prifopam eno slikicouser posted image . Namreč čakam, da se dragi spravi s tadrugega PC-ja kuhat kosilo. Pa nimam nekega upanja, da bo to hitro. ga bo treba malo opomnit, ker sem lačna kot user posted image . Delal bo pa mleto meso zavito v listnato testo in pečeno v pečici( kot štrukeljčki) s solato.

user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Desetke007
8.3.2008 11:48:19   
mama06
Evo, danes imam malo več časa, ker mali že eno uro spi, atiaj sem pa uspela spravit v kuhinjo.user posted image

Da vam dam malo lušt po dopustu. Iz najinih spominov na ŠE samski dopust...

Grand Canyon

user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Desetke007
8.3.2008 11:49:49   
mama06
Klaudia, kako je mala. Spi?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Desetke007
8.3.2008 12:05:09   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Klaudia, kako je mala. Spi?


Sploh ni hotla spat. Kar tulila je. Pol sem jo pa dala v sling in zdaj spi.

Zadnji teden obožuje bit v slingu v položaju zibka. Prej tega sploh ni prenesla. Samo pol postane problem, ko čez dan noče spat nikjer drugje kot v slingu

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Desetke007
8.3.2008 12:17:35   
jasna
Oktoberka je domauser posted image , zaradi Zarje so jo predčasno spustili. Počuti se dobro, samo zaradi anastezije je še malo zmahana. Operirana je bila laparoskopsko (skozi 3 luknjice), tako da bo okrevanje veliko hitrejše. Bo imela pa user posted image  14 dni domauser posted image . Je pa prišla tja zadnji hip. V jajcevod je že začela krvaveti in bila tik pred tem, da stena poči in zakrvavi v trebuhuser posted image , kar je življenjsko nevarnouser posted image . Žal so morali tudi jajcevod odstranit, ampak je punca optimistična in vesela, da je vse za njo. Vas vse lepo pozdravlja, za forum pa pravi, da še nima energije.

Oktoberka, želim ti hitro okrevanjeuser posted image

LP

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Desetke007
8.3.2008 12:25:30   
jasna
maja zarja, user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   [Brisano sporočilo]
8.3.2008 12:33:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Desetke007
8.3.2008 14:00:50   
miska1
mama06, kako lep pogled na Grand Canyon, mi zaigra srce. Mi imamo skozi okno zgoraj tud zelo lep razgled na vso okolico, na cerkev, travnike in gozdove.

oktoberka, pocivaj zdaj in raje pocakaj, da si telo opomore. Mene tud ima, da bi ze kar zanosila, bomo raje pocakali kot, da bo kaj narobe.

Martin je dobil napotnico za nevrologa in naju bodo zadrzali na pediatricni kliniki 26.3., ravno na njegov roj. dan. Al bova tam eno noc ali vec, moram se poklicat in se dogovorit. P pravi, da glavica lepo raste in da ni videt, da bi blo kaj narobe. Na desni strani nad celom ima jamico, ki se bolje vidi s profila. Izgleda nesimetricno in po mojem ni nic drugega kot to. A mislijo slikat al kaj? Kako je na P kliniki poskrbljeno za mamice... Najrajsi bi sla z Martinom domov prespat in pol zjutraj navsezgodaj nazaj. Pa se vse bom morala sabo nosit... Mleko... Kar neki. Upam, da potrdijo, da je vse v redu z njim, zdej skoz razmisljam, kaj pa ce je kaj res narobe. 30.3. ima krst.

Klaudia, odkar berem, da kateri dojencek pade na tla, "skoz pazim" na Martina. Ko ga previjam skocim se kako stvar na hitro iskat, ker menim, da kot spremljam, kolk hitro se razvija in kaj zmore, se ni cas za kake prehude obrate. Ceprav se v postlci ze zna obrnit za 90 stopinj in samo gledam. Da me ne bo presenetil.

Sem si danes privoscila cokoladno torto in napitke. Zvecer vsega zmanjka, ko vas je toliko user posted image


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Ime Hugo
Evaa1

Kakšno se vam zdi moško ime Hudo?

Všeč (13%)

Ni všeč (87%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!