|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 19:48:52   
łiłi
a gre mogoce kera v astrijo pa bi prosila ce bi hotela kupit kaplice za krce babynos in mi poslati priporocena in ji poprevzemu poslem denar.nas malcek ima krce in mu nic nepomaga
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 19:54:45   
piamaria
oj jaz ti predlagam kar kapljice koroških lekarn, kupiš v SG-lekarna ali MB.
So boljše in niso tako močne.
LP, pa brez skrbi, vse se bo uredilo.user posted image

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 20:14:32   
miki8
Živjo, tudi naš malček je imel močne krče, zdaj pa ima 3 mesece in so se umirili, jih še ima ampak ne tako pogoste.Ti pa toplo priporočam masažo trebuščka z brinjevim mazilom(mariborske lekarne), vetrovne kapljice(koroške lekarne), mi smo pleničko segreli in mu položili na trebušček( nasvet babice) in pa pestovanje na roki s trebuščkom navzdol. Drugače pa je to obdobje ki ga preživi vsak otrok, saj bo bolje!!!

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 20:20:46   
kaya2007
nam avstrijske niso pomagale, najboljše so bile iz gorenjskih lekaren...pa termofor na trebuh

(odgovor članu miki8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 20:30:30   
žoži
Nam so pomagale kapljice Koroških lekarn, pa pravijo da je dobro po žlički otroku dajat mlačno vodo. Probaj baje je preizkušeno. Mi smo jih dali skozi in imamo dva sončka.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 20:55:55   
lex
jaz ti pošljem kapljice koroških lekarn pridejo cca 3€

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu žoži)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 21:06:49   
zvezda71
V ŠK imate lekarno Arnika vprašaj tam za kapljice, mi tam kupujemo Oleovit d3, ki je tudi iz Avstrije.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 21:39:22   
Spark
Jaz sem slišala za en tak čuden recept. Probala ga pa nisem, ker po tem ko sem za to zvedela nismo imeli več težav.
Dojenčku namažeš trebušček, s katerimkoli otroškim oljem, potem pa čez naj bi dal papirnati robček, in čez polivinilasto vrečko, potem pa ga oblečeš in ga tako pustiš (ne vem koliko časa), in baje pomaga.user posted image
Sej, kot pravim, jaz nisem sprobala in ne vem. Če pa boš slučajno probavala pa sporoči kako je bilo.

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 22:01:34   
Anonimen
Pa Plantex kupi v lekarni. To je čaj, ki je v vrečkah za 100 mll in res ful pomaga. Poskusi, izgubit nimaš kaj. Res poskusi, prosim, in poročaj.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
26.2.2008 22:03:39   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pa Plantex kupi v lekarni. To je čaj, ki je v vrečkah za 100 mll in res ful pomaga. Poskusi, izgubit nimaš kaj. Res poskusi, prosim, in poročaj.

user posted image tudi js tega priporočam!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 6:09:44   
Lunca1
Pa zelo pohvalijo kapljice iz Lekarne na Deteljici (Tržič). Glede na to, da si iz Gorenjske, lahko tudi te probaš.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 8:31:02   
mamm
PROBAJ ŠE ČAJ ZA OTROKE,DOBI SE V ZELIŠČNI LEKARNI, NAM JE ZELO POMAGAL, KO NISO NOBENE KAPLJICE. PATER SIMON AŠIČ - ČAJ ZA OTROKE, TOPLO PRIPOROČAM. MI GA UPORABLJAMO ŠE DANES KADAR BOLI TREBUŠČEK.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 10:13:25   
Eva*
dobre kaplijice se dobijo tudi v tržiču v lekarni.

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu mamm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 10:13:55   
jaša2
jaz ti pa najbolj priporočam avstrijske antiflat! mi smo tud imeli grozne krče prvi mesec in sprobali x kapljic, pa so te še najbolj pomagale. pa jih imajo tud v ŠL Arniki, pa ti jih menda tud pošljejo? te vetrovne kapljice od koroških lekarn so sicer res zakon (mi jih imamo še zdaj, pa je naša stara 9m, je fajn cukrana stvar in je super za pomiritev, za kako tolažbo na dudo, ni pa neko "zdravilo"), ampak nam v tistih kriznih trenutkih niso ekstra pomagale oz. so bolj kratkotrajna rešitev, tolk da se malo potolaži. antiflat so nam pa pomagale, pa tu pri nas jih ima že skor vsaka druga mamica.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu mamm)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 10:53:49   
mala maja
Nam je zelo pomagal instant čaj od HIPP komarčekuser posted image  in mojim ga še danes dam pa so stari 11 , 7 in 3 kadar jih boli trebušček.
Nismo imeli nikoli nobenih kaplic proti krčem.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 21:45:26   
łiłi
danes se kupila kaplice gorenjske lekarna in moram rec da je malo ublazilo bolecine,no upam da bojo pomagale.ja vem da mamo v loki lekarno arnika ampak gospa je na dopustu in sele v polovici marca zacne delat.no upam da nam bojo tele pomagale in da nasouser posted image nebo zvijalo ker se mi fulllllll smili kadar se zvija

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 23:00:19   
nana.dd
oj..
tudi našega malčka je zvijalo 4 mesece, probali smo veliko stvari, saj se je tudi nam smilil ubogi fantek, na vse zadnje je pomagala masaža po trebuščku (mi smo imeli kremo, ki je imela mal sivke,celjske - galenski laboratorij) in sirup proti krčem galenskega laboratorija v ljubljani.....user posted image ..po 4 mesecih smo zmagali...probali smo pa avstrijske (zelo močne in bilo je še slabše), gas bimbi (blažev žegn) in še dvoje kapljice keterih se ne spomnim imena....user posted image ....sem pa dobila občutek, da je malo tudi odvisno od mame, saj otročiček čuti napetost in je še slabše....

Upam, da ti bo uspelo.

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
27.2.2008 23:03:13   
Srečic@
Živjo,
nočem biti pametna in ne me kritizirat, ampak mi nismo imeli niti enega krča, skoraj sigurno pa zato, ker sem se odpovedala kravjemu mleku. Probaj, mogoče bo pomagalo ampak učinek ni takojšenj, traja 3-4 tedne.
Čav.

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
29.2.2008 10:12:17   
Ekaz
Te kapljice prodajajo tudi na Hrvaškem. Mi smo jih kupili v Samoboru.

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
29.2.2008 22:31:34   
Davana
če kapljice še potrebuješ, ti jih podarim.
sem jih namreč tudi sama kupila in uporabila enkrat, tako da so skoraj cele.
sedaj pa jih več ne potrebujem.




_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
29.2.2008 22:36:32   
Nacka
mi nismo mel nobenih krčev. Sem pa res ful pazila pri moji prehrani, pa neka med. sestra mi je svetovala nj vedno dobro podiramo kupčke in to smo tudi delali (podrl je tudi 3 zapored - čez ramo sem ga držala tud po pol ureuser posted image ). Jest temu pripisujem velik pomen - ne vem, če ima res toliko otrok kar brez razloga krče???

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
29.2.2008 22:48:53   
jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

mi nismo mel nobenih krčev. Sem pa res ful pazila pri moji prehrani, pa neka med. sestra mi je svetovala nj vedno dobro podiramo kupčke in to smo tudi delali (podrl je tudi 3 zapored - čez ramo sem ga držala tud po pol ureuser posted image ). Jest temu pripisujem velik pomen - ne vem, če ima res toliko otrok kar brez razloga krče???


brez razloga ne, ni pa nujno ,da je kriva prehrana mamice al pa nepodiranje kupčkov. jaz sem prvi mesec tud fuuul pazla, kajsem dala v usta, pa jo je grozno zvijalo.user posted image  pol sem pa začela normalno jest, pa je bla ista pesem. torej - pazla al ne pazla, rezultat je bil enak.
s podiranjem kupčkov smo se pa tud ful trudli, tud po pol ure, da jih je ja fajn podrla. pa jo je še vseeno zvijalo. tak da...user posted image  

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
1.3.2008 12:53:02   
andie
Naši je ful pomagal kuminov sirup iz lekarne, so se krčki takoj nehali.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
4.3.2008 15:47:58   
afroodita
Kupi novalac mleko za kolike vsaki sem jih predlagala in pri vseh so  se obnesleuser posted image user posted image user posted image  

ne bo ti žal  lahko boste spali hahauser posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nujno!!!!!!!!!!!!
4.3.2008 19:10:51   
petrcamg
Tudi naš je imel ful hude krčke pri enem mesecu. Nabavila sem Novalac proti krčem, ki sem ga delala z otroškim čajem namesto z navadno prekuhano vodo,  v čaj sem zamešala kapljice iz tržiških lekarn, trebušček pa sem mu masirala z Weledinim oljem, ki pomaga pri krčih. Krči so kmalu minili, kljub temu pa mu mleko še vedno delam s čajem.  

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?