|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 11:05:45   
Februarka08
Dolenjka, pozdravi Lariso in njenega korenjaka.user posted image
Kakšen dolgčas je tuki...user posted image Mlavle niuser posted image . Upam, da že carta... Pa jencili se tud ni nič javila več včeraj.user posted image No, upam da že obe cartata.user posted image user posted image
Dolenjka, a ti boš čakala še do ponedeljka, potem naj bi ti pa sprožili ali kako? Zgleda, da je našim user posted image res lepo v bušijih...
Nič, grem naprej malo delat. Upam da kaj pospešim dogajanje.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 11:42:07   
tani22
Naj se še jaz "vpišem" pod novopečene mamice... Rodili smo 17.2. ob 13.07, sinčka Jakoba, velikega 56cm in težkega 3720g. Porod je potekal super, sicer celih 13 ur, vendar je za nami in se bolečin ne spomnim več. Vse pohvale kranjski porodnišnici in babici Nadi, ki me je v zadnjih dveh uricah odrešila najhujših bolečin z Ultivo.... 3x hura zanjo!!! Zdaj pa naš sine pridno je in pridobiva na teži, kot pravi fant od fare. Malo me samo skrbi zamašen nosek, ki ga kar fino živcira...Sicer pa je najin zakladek in res zelo fejst fantič!!!!

_____________________________

"Ko začutiš, trikrat reci LJUBIM TE.
Zase, zanj in za pozabljene"

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 12:06:18   
dolenjka
Tani22 ĆESTITKE user posted image user posted image user posted image

Februarka, jaz še nič ne vem kaj in kako bo. Moj G je v ponedeljek spet v službi in če se do takrat nič ne zgodi, se bom z njim pogovorila kaj in kako. Će je user posted image fino, naj kar bo pri meni, saj meni ni nič hudega, naj narava poskrbi za naju, da se spoznava, ko bo user posted image pripravljen, če bo vse ostalo ok user posted image
Je pa res, da tu res počivam in ne vem zakaj bi prehitevala, sej če bi se stanje na hitro spremenilo imam vse pri roki, od aparatov, do zdravnikov user posted image Hranijo me tudi tako kraljevsko, da bom še na 100tko prišla user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu tani22)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 12:27:27   
Februarka08
Tani22 čestitke za vašega korenjaka!!!user posted image user posted image user posted image

Je lepo slišat še kakšno dodatno pozitivno stran kranjske porodnišnice... user posted image user posted image Sedaj pa veliko cartanja vam želim.

Ja, dolenjka, če je user posted image tako lepo pri nas, res nimamo druge kot da jih še malo počakamo.user posted image Lepo, da te razvajajo v Postojni... Da bi še mene kdo. Me je prejle tašča dol klicala, če ji lahko pridem neki pri kosilu pomagat, da ji bo cajta zmanjkal oz. obiski so jo zamotiliuser posted image . Namesto da bi prašala če mi kaj skuhauser posted image . Oh ja...
Grem naprej kuhat še za naju...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 13:24:51   
ella79
Tani22 user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image

Februarka boš kmalu vidla, da ni kej rečt čez KR porodnišnico. Aja, vsakič k dobim SMS upam da je tvoj user posted image

Jaz mam pa danes bolj kuhalni dan kot pa pospravljalni (no, načeloma ob sobotah zanalašč ne pospravljam, ker takrat vsi user posted image user posted image user posted image ). Sem že kruh spekla in bananine mafine user posted image user posted image user posted image Za kosilo bo pa krompirjev narastek z bučkami njami


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 13:51:32   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

Tani22 user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image

Februarka boš kmalu vidla, da ni kej rečt čez KR porodnišnico. Aja, vsakič k dobim SMS upam da je tvoj user posted image

Jaz mam pa danes bolj kuhalni dan kot pa pospravljalni (no, načeloma ob sobotah zanalašč ne pospravljam, ker takrat vsi user posted image user posted image user posted image ). Sem že kruh spekla in bananine mafine user posted image user posted image user posted image Za kosilo bo pa krompirjev narastek z bučkami njami



user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da res kmal dobiš moj sms...
Pridna, da že vse delaš doma... Mmm, pa dobro kosilo... Mi smo tud ravno pojedli, dons je blo na izi - čežana in šmorn (mi je zapasalo, user posted image se pa tud ni preveč kremžil, čeprav ni blo glih po njegovo), kuhinja je že v prvotnem stanjuuser posted image , prah pobrisan, zdej grem pa za par minutk na kavčka, potem greva pa v trgovino, ker ne zdržim več med 4-imi stenami...
Pa, a lohk nehajo telefoni zvonit?user posted image user posted image Pol k se pa javim, pa vsi - ja, a si še doma, a se kaj dogaja?user posted image user posted image Ja, zih ne bi dvignila telefona, če bi glih dihala kot konj al kako in če bi cartala bi tud vsi zvedl...user posted image user posted image Uh, sem jih že sita... Zdej vas šele razumem tiste, k ste ble tud čez rok in so vas skoz neki buzoriral...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 14:45:34   
Suzi*
Ojla, bejbe. user posted image user posted image

Evo naju z Žano doma. Smo prišle že včeraj, pa je ba polna hiša, pa ful naporen dan, ....sej razumete.

Pina, najprej oprosti, ker ti nisem odgovorila na tvoj zadnji sms, ampak ko ima hudič mlade.....zgleda da sem pozabila plačat položnico od telefona preden sem šla v P, pa so mi barabe vse odhodne storitve zablokirali. user posted image user posted image  Mislim, to se lahko samo meni zgodi. user posted image user posted image

Mi smo ok, dečva čez dan ful lepo spi in papa, ponoči imamo pa luštno, ker ima fuuul krče in skor cele noči predežuram. včeraj jo je na srečo moj nosil, pol ji je pa čajček pomagal, tako da smo od dveh zaspali. Zdajle pa izkoriščam mir....oba deteta pančata. user posted image

Anžej je ful nor na Žano, skos bi jo objemal pa lupčkal, pa pestoval ,... neke krize zaenkrat nisem opazila, upam da tako tudi ostane.


Glede poroda pa sem bla skor on-line v ponedeljek. user posted image user posted image user posted image  Skor da nisem kar pred računalnikom rodila. user posted image  user posted image  Pol sta še mojadva prišla k nam, jaz še optimistično šla pod tuš. Moj je priletel z Brnika v 50. minutah, tako da je samo avte zamenjal, me naložil in sva letela v P. Popadki pa so bli že na 3 minute. Nekaj čez polnoč sva uletela v P, en popadek sem predihala na parkirišču, enega preden sem šla v 1. štuk peš, enega pred vhodom na CTG. user posted image  Me dajo takoj na ctg, ta riše popadke, me pustijo samo in pokličejo počas zdravnico. V tem mi med popadkom poči mehur in vlije se voda. Res je dobesedno počlo. user posted image  Kličem babico, pride dohtarca, pogleda, sem bla 3 cm odprta, me pošlje na klistir. Popadki so pa začel samo šponat. Gremo zraven na klistir, jaz predihujem, ona pravi "nekam rajn vi to dihate, dejmo pogledat kolk ste odprte, mogoče ne bo časa za klistir". Me pogleda, sem bla že 4 cm odprta in meje kar brez klistirja poslala v porodno. Moj je takrat odnesel moje obleke v avto. pridem v porodno, me da na ctg, pogleda, je blo že pri 5 cm. Popadki pa vedno močnejši. Moj je v porodno prišel takoj, je blo mogoče pol enih ura. Pol sem predihala ene 4 reees močneee popadke, sem kar čutila kako me odpira, dobila sem injekcijo proti bolečnam v rito (prime šele po 10-15 minutah user posted image ) nakar me babica pogleda, pa pravi, uh, je že 10 cm, kar na hrbet, bomo rodili. user posted image  Kej tazga pa res nisem pričakovala, oba z mojim sva bla čist paf, kako je šlo ekspres vse.  Potem sta bla pa še 2 doooolga popadka ko je blo treba pritiskat, ena babica se mi je trebuh vlegla, jaz pritiskala. V tem mi je začela iz nosa kri lit v potoku. user posted image  No v dveh popadkih in majhnem prerezu je na svet pokukalo eno modro dete, polno verniksa. Na odpustnici sem vidla, da je imela popkovino ovito, čeprav tega prej ni nihče omenil. Babica je oznanila da je punčka, z mojim sva se samo spogledala in se nasmehnila in obleja. Moja videnja žemljice na UZ so bla torej točna. user posted image  Malo so mi dali na trebuh, je bla prvi trenutek res čist modra, čeprav se mi takrat sploh ni zdela. Ampak je že v minuti dobila mormalno barvo. Mene so potem še zašili, tamalo zrihtali, sva se dojili in pocartali, pol pa sredi noči na oddelek. Žana je bila velika 52 cm (ob odpustu 50 cm user posted image user posted image ) in težka 3030 g, obseg glavice 33 cm user posted image user posted image (ob odpustu 34 cm). Aja, ni potrebno omenjat, da inekcija ni prijela ko bi morala, sem bla pa pozneje kar pijana od nje. user posted image user posted image
Punce, tale moj porod je bil tako ekspresen, da oba z mojim skoraj nisva dojela vsega skup, ker sva bla še pod vtisom prvega poroda. user posted image  Popolno nasprotje. In res sem vesela, da sem imela priložnost rodit čist natur, s svojimi popadki. Neverjetno nora izkušnja. user posted image pa imela sem super babico Alenko, nasmejan sonček je bila.



Tako je bilo pri nas. Dve noči sva se z Žano kar namatrali z dojenjem. Mala je tako na tanko grabila po bradavici, da sem imela kljub mazanju ful ranjene, pa cele noči je na zizi visela. Podnevi pa spala. Zdej je pa tolk mleka, da mi niti ene strani ne sprazni pri enem dojenju. user posted image  Sploh ne vem kako naj dojim, da bi prišla do hranljiveha mleka. Sicer je ena zaspanka, vmes podirava kupček, pa se previjava, da potem še malo poje. Ponoči pa jo matrajo krčki in rjove kot nora. Včeraj jo je pomiril janežev čajček, da nes imamo pa preventivno tudi že kapljice doma.

Hvala vsem za čestitke!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


Zdej grem pa na hitro še mal pošpegat za nazaj.

Se javim.





_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 15:25:51   
pina-1
suzika da ste doma. Pestre noči pa imate tudi pri vasuser posted image . glede mleka. Jaz prvo mleko ( vdeno) spumpam ven. To prvo mleko full močno teče in jo kar pošteno zaliva. Zato kar lepo stisnem in ko začne normalno teči vem, da je že to hranilno in zamenjam črpalko za lačna ustauser posted image

vse ki še čakate, sem vas prišla malo spodbujat, da ne obupat, ker vaš sončki bodo kmalu pri vas. Sedaj uživajte v spanju in razvajanju. Pol za to enostavno ni časa.

No mi smo včeri meli tudi pester dan. Pa ne tolko z Ano kot pa z Mio. Si  je gospodična v nos zatlačila plastelinuser posted image . Lahko si predstavljate kako mi je bilo. Mia je jokala ker jo je bolelo, jaz sem jokala ker nisem vedla kaj bi. Pa še same smo ble. No smo zrihtali varstvo za Ano in smo se spokale najprej v zdravstveni dom in pol na ORL.  Skratka to smo zbezali ven in pol sem letela domov, ker je bila že Anina ura za hranjene... Pol sem dobila obiske...skratka zvečer sem kar jokat začela od utrujenosti. Nisem mogla več. Otroka pa zahtevata mamico. Hvalabogu mi moj kar pridno pomaga, samo vseeno je težko, ko sta dva škrata na kupu. Zvečer smo vsi skupaj spali v eni sobi. Ob 12 se je Ana zbudila in do 3 je bila zopet budnica... skratka zbudila sem se še bolj utrujena kot sem šla spatuser posted image

Punce jaz diham z vami vsemi in močno stiskam pesti za čisto vse, ki ste še v enem kosu. Komaj čakam, da se vse vrnete domov s svojimi zakladki in da zalaufamo čvek na starši čvekamo.user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 15:42:10   
mlavla
evo mene..sem še kar doma..ddanes ko sem imela pregled v P so mi naredili CTG, ki pa je bil le ravna črtauser posted image ..
pa končno sem dobila odgovor..zakaj mi je pri moji G Ctg skoraj vedno beležil popadke..zato, ker so me dali ležat na hrbet..kar pa ni vredu, ker pritiska na veno..no ko pa ležim na boku ..pa ni nič..
Za jutri so me spet naročili na pregled..no bomo videli kaj bo kaj novega...
Zdele sem ravno iz malo daljšega sprehoda..sem nabrala ful zvončkov...
zdej se bom pa lotila pospravljanja...  sem dala že prvo zaveso prat..zdej grem pa okno pomit...
se še kaj oglasim ..
pa mislim na vse vas...

aja pa rekli so,da se čaka 14dni..potem pa šele sprožijo..razen če ni kakšnih posebnosti..user posted image  (se pravi,da če bo vse vredu in če se ne bo začelo samo dogajat bom rodila šele 1.3.???)

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 15:53:42   
ella79
suzi to pa je bila brzina user posted image še dobr da je tvoj pravi čas prišel pote in potem v P. Super porodna zgodba, taka ki bi si jo vsaka želela user posted image user posted image

pina in ostale, kako vam to uspeva, da mate tok mleka user posted image pri nas ga je ravno toliko, da ni potrebno dodajat, sam vseeno premalo, da bi podojila samo na eno stran na obrok user posted image kje je skrivnost user posted image user posted image user posted image tale s plastelinom je bla pa huda. To pa imajo otroci domišlijo. Sam da ste uredil zadevo.

mlavla se je men man čudno zdelo, kako lahko ti popadke nad 90 tako mirno prenašaš, pa da te niso rodit poslal user posted image boš kmalu vidla kakšni so v resnici user posted image kako pa vedo če je vse v redu user posted image v KR preverjajo plodovnico, kaj pa pri tebi?

k mam ravno že izkušnje z globokim dihanjem, bom dihala z vami cel vikend, pa upam da kateri kej pomaga user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 16:21:37   
buči
Drage februarke, če niste opazile, vas obveščam, da se februar izteka, tako da bo zudi vam kmalu potekel čas in se boste lahko cartale z vašimi user posted image ! Držite se.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 16:45:34   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

suzi to pa je bila brzina user posted image še dobr da je tvoj pravi čas prišel pote in potem v P. Super porodna zgodba, taka ki bi si jo vsaka želela user posted image user posted image

pina in ostale, kako vam to uspeva, da mate tok mleka user posted image pri nas ga je ravno toliko, da ni potrebno dodajat, sam vseeno premalo, da bi podojila samo na eno stran na obrok user posted image kje je skrivnost user posted image user posted image user posted image tale s plastelinom je bla pa huda. To pa imajo otroci domišlijo. Sam da ste uredil zadevo.

mlavla se je men man čudno zdelo, kako lahko ti popadke nad 90 tako mirno prenašaš, pa da te niso rodit poslal user posted image boš kmalu vidla kakšni so v resnici user posted image kako pa vedo če je vse v redu user posted image v KR preverjajo plodovnico, kaj pa pri tebi?

k mam ravno že izkušnje z globokim dihanjem, bom dihala z vami cel vikend, pa upam da kateri kej pomaga user posted image



ja do zdej mi je G naredila 2x Uz..da je pogledla kako je z plodovnico...količino..pa je bilo vse ok
Danes pa so mi v P vprašali če so mi že delali amnio..pa sem rekla da ne..in da mi jo bodo najbrž naredili..če se ne bo začelo kej kmal dogajat..ampak,da o tem odloča zdravnik..glede na vsak posamezen primer ..
ja sem prav vesela, da so mi zdej obrazložili kako je s temi popadki...user posted image
pa zdej sem se počas že tud sprijaznila...da bo v roku največ enega tedna tudi naš user posted image  v mojem naročju..saj mi drugega itak ne preostane...
pa zdej probam "uživat" še zadnje "samske dneve"...user posted image
nič grem še eno okno pomit...user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 16:48:23   
mlavla
Suzi..ja fino tole slišat..je kar vzpodbudno bilo tole prebrat...

Kje je pa so februarka, mami28, jencili, nuka..a se že kej dogaja??

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 17:48:33   
Februarka08
Ojla...
Sem ravno od likalne mize prišla, noge me še komaj držijo... Sva šla z mojim mal v nabavo, da ne bo revež lačen, ko me ne bouser posted image , pa na tortico me je pelov.user posted image
Z mano še nič novegauser posted image , malo me špikne sem pa tja, to je pa tud vse. Pa ta nadležen rjav izcedek imam - včeraj od amnio. Upam da kmal izgine, ker včasih ne vem, a je čep al je sam od včeraj. Je blo prej nekak še malo krvi zraven pa ene čudne nitke... mah, kaj pa vem - vse pomešano, tako da res ne vem kaj naj bi to blo...
Sem pa vidla, da ste celo nekaj načvekale... Grem zdej mal prebrat.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:05:25   
Februarka08
Suzi user posted image user posted image za ekspresen porod!!! Uh, da bi se meni tako odvijalo vse skupaj... No, al pa vsaj približno.
Komaj čakam, da stisnem svoje dete k sebi.
Mlavla, privoščila bi ti, da bi že cartala, ampak vseeno - welcome back! Saj bomo dočakale... Samo, če ne bi bilo tako težko, kajne? user posted image Res je najboljše kakšen dan prej rodit, ko pa čakaš še po PDP-ju... No, ampak bo že.

Grem zdaj mal na kavča, ker imam spet obupne noge. Moje noge so vsak dan bolj podobne slonovim, kot pa mojim.user posted image user posted image Prav bolijo me, tako mam zatečene. No, saj sem tud več ali manj na nogah, pa vseeno. Upam, da se to po porodu vse normalizira, ker drugače bo za zjokat.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:05:55   
jencili
Ojla,

tud jst sm še vedno tukaj. Včeraj smo praznovali en RD, danes pa sva se z dragim malo potepala, šla na sprehod, kuhala kosilo itd. Malo preživljala še zadnje skupne uriceuser posted image

Da vam pa povem, da me teli popadki prov jezijouser posted image . Ob 15.37 se je pojavil prvi, nato na 5 min ca uro in pol ( ne ravno močni). Pol pa spet kot bi odrezal konec vsega za neki časa. No, zdej jih mam tko na ene 7-10 minut, ampak nč kej točno na cajt. Sploh ne vem, kaj naj si mislim...user posted image
Moj je čist bogi tuki zraven mene, ker ga je fulll strah in ko se je tko na čas dogajalo se je psihično že kr pripravil na odhod, zdej k se je umirilo, je pa kr bogi maluser posted image user posted image .

Nč, bomo pač še čakali, da se to kej bolj skristalizira.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:06:58   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Drage februarke, če niste opazile, vas obveščam, da se februar izteka, tako da bo zudi vam kmalu potekel čas in se boste lahko cartale z vašimi user posted image ! Držite se.


user posted image user posted image user posted image user posted image v enem tednu bodo vsi februarčki že med nami user posted image user posted image user posted image

drugač pa sem zasledila da že marčevke in aprilke skačejo v naše zelje user posted image mi smo samo v januar, ne pa v december - si pa dovoljo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:16:24   
ella79
jencili takole se je pri meni dogajalo od četrtka, rodila sem pa potem v ponedeljek. Pa ne da bi te zdej strašila, da bo še tok časa pri tebi trajal... ampak res pravi popadki so tok močni, da sopihaš k ena stara lokomotiva user posted image user posted image user posted image
Ti pa želim, da se iz tega kej razvije in da čimprej zvemo kako veselo novičko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:27:03   
jencili
Ella, hvala - tole ni blo glih najbolj vzpodbudnouser posted image user posted image

Evo, sej zdej se pa dogaja zadnje pol urce na 7 min (točno) in je vedno bolj boleče. Ampak, ker še nisem kot stara lokomotiva, bom še kr malo počakala pred tv-jem in s svojim gledala fuzbaluser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:32:48   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Ella, hvala - tole ni blo glih najbolj vzpodbudnouser posted image user posted image

Evo, sej zdej se pa dogaja zadnje pol urce na 7 min (točno) in je vedno bolj boleče. Ampak, ker še nisem kot stara lokomotiva, bom še kr malo počakala pred tv-jem in s svojim gledala fuzbaluser posted image


.... če se pa bolečina stopnuje, potem pa zagotovo neki bo user posted image user posted image A če se na bok vležeš, je intenzivnost še vedno ista? Jaz na boku popadka sploh nisem čutila oz. so ponehali (se pravi so bili še čisto lažni).


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 18:39:34   
jencili
Ja, v bistvu sem v pol sedečem položaju na levem boku, pa jih kr čutim. Pa se mi zdi, da kr vedno dlje trajajo. Ne vem, al pa se men že sam dozdeva, da dlje trajajouser posted image

Kot pravim, mal bom še tekmo gledala, pol bomo pa vidl, kako se bo odvijalo tole.user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 19:00:02   
Februarka08
Jencili user posted image user posted image user posted image dogaja se!!!user posted image Superca... No, pa si boš le izborila porodno pred mano.user posted image user posted image user posted image Mal še tv poglej, potem pa tvojga pograbi in dihat v P.user posted image Pa srečno!user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 19:55:18   
mlavla
jencili...no upam,da se ti bo vse skupaj le stopnjevalo...

jst sem pa zdele že tako crknjena..pa user posted image zdele prov noro kolca..tko da grem mal v horizontalo..itak pa mislim,da me bo kmal zmanjkal...

aja pa da se malo pohvalim..sem pomila tri okna pa tri zavese oprala...user posted image

nočko

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 20:39:33   
jencili
Punce, ne vem...eni so precej močni, drugi malo manj...kdo bi vedu. Pe vedno pa so tm nekje na nekih 7-8 min.
Mah, jst bom kr lepo gledala tv, šla v postlo, če pa bo ponoči treba, se bomo šli pa mal pokazat v P.

Skratka, če bo kej novga, boste o tem obveščene, brez skrbiuser posted image

Zdej pa vam želim lahko noč...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Februarčice 4. del
23.2.2008 21:30:55   
ELMA
ŽIVJO PUNCE !!!!!!!
Mlavla , kirga zdravnika si imela danes pri pregledu ,in kako ti se zdi vse skupaj v Trbovljah ...Jaz se tko slobo počutim ,kot da bi bila v predporodni depresiji , vse bi poslala v  P.... vsi mi grejo na živce ,  rada bi že enkrat rodila ,pa še moram čakati do 26.2 zdaj pa vem kako je s tabo , bog ne daj da bi še jaz tko dolgo čakala, kot ti...Res vsaka ti čast ,samo mi se to malo čudno zdi da toliko čakaš na porod ??? Gdaj si ti imela  ZM ?   Ato danes sploh ne znajo več izračunati...  A mogoće imaš ginekologa v Trbovljah...?

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!