|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 14:21:05   
pina-1
dolenjka stiskam pesti da bi šlo čim hitreje in čim manj boleče.

februarka, ne obupaj, bo videla da tvoj dan še pride in bo najlepši na svetu.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 14:24:07   
jencili
Punce eno vprašanje...sej vem, da je blo že neki napisanega na to temo, samo se mi ne da iskat, pa me samo zanima, če je kera od vas  tukaj, k ma enkako izkušnjo.

Pojavila se mi je rdečkata sluz. Nisem zasledila nobenih rdečih nitk, samo tko obarvano je. Mogoče bi bla ta barva še posledica sredinega včerajpnjega pregleda, ker sem imela po njem malo izcedka krvavega. Zanima pa me ta sluz. A je to tud kak znak, kot recimo čep, al je to čist neki normalnega in nč ne pomeni, da bi lahko v kratkem kej blo?!

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 14:43:26   
nizy
larisa -    user posted image  user posted image  user posted image user posted image   za Nejca .


pa vsem ostalim novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 14:56:18   
mlavla
evo mene s pregleda...popolnoma nič novega nisem izvedela..CTG..ravna črta (Tako ni bilo še nikol...user posted image ) odprta pa sem še vedno samo 1,5 cm...
pa v soboto moram it na pregled v P...nič grem zdej mal baterije na filat...sem tko žalostnauser posted image
pa menda naj bi se porod sprožil šele 14 dan...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 15:30:52   
ELMA
Mlavla, mogoće nič ne seksaš,ker pravijo da sex pospeši porod oziroma popadke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se jaz tudi skoraj nič ne seksam , ompak meni se nič ne mudi jaz imam še  5 dni časa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    (mal heca,se upam da ne zameriš) ,se veš da ko bomo v porodni ,  se sploh ne bomo spomnile na  SEX .....user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ....

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 15:31:10   
katka37
Ojla!

Se po dolgem času spet javljam. Imam namreč precejšnje težave s šivi (delali še "lepotne popravke" od prejšnjega poroda), končno sem prišla do bivacina in počasi gre na boljše. Nisem pa še sploh sedela in niti kaj preveč hodila, praktično so skrb za našega Tina morali prevzeti kar ostali družinski člani. Še dobro, da res lepo spi, mogoče se na noč zbudi le enkrat.

Da dopolnim podatke: teža 3820 g, rojen ob 17.17

Iskrene čestitke novim mamicam, tistim pa, ki še čakate, naj čas čim hitreje mine.

Zdaj pa grem počasi brat vse za nazaj, da vidim, kaj vse je novo.

Pa najlepša hvala za vaše čestitke.  user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 15:36:58   
Janey
katka a to sprej bivacin uporablajš? jaz sem ga tut dobila, potem sem pa navodila prebrala in piše da je med dojenjem uporaba nepriporočljiva. Ker ima antibiotik in tako močno absorbira. Jaz ga ne upam. Sem pa tudi na žlavhu. Čeprav danes je prvi dan ko mi je že malo bolše, da se lahko normalno vstanem in na kavč postrani vsedem.Pa še na sprehod sem šla že bolj komot.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 15:37:15   
mami28
Ne bit žalostna Mlavla, sej nas je še nekaj takih, ki čakamo.
Zdele sem šla na kratek sprehod okrog naše bajte user posted image Je tko lepo vreme in toplo, da bi še kr hodla, sam nimam nobenga kandidata za zraven. Mojga spravit na sprehod je prava umetnost.



(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 15:41:21   
MetiLu
joj Katka, še ena nesrečnica s šivi user posted image  user posted image  a če jih z Bivacinom pošpricaš se hitreje celijo? Jest sem tok žalostna, tam spodaj je rana od reza lepo zašita, raztrganina je pa kar neki čez cel presredek do riti na cik cak, pa še neki natečen al kaj jaz vem kaj, tko grdo zgleda.... kar eni "hribčki" user posted image user posted image user posted image user posted image  boli me pa cela medenica, mišice medeničnega dna - jih sploh ne čutim, ko grem lulat sicer z malo truda še ustavim curek, samo daleč od tega kot sem lahko med nosečnostjo. A se bo to kej popravilo??? Ne bi rada vidla, da bi mi kej iz spodnjih luknjic puščalo...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 16:20:53   
Februarka08
Jencili, kakor jaz vem, naj bi bil to čep.user posted image Vidiš, mogoče se pa tud ti izogneš amniiuser posted image . No, sej to ne pomen da boš kar rodila, se pa pripravljauser posted image . Super, še pri eni se je zečel... Pri meni še vedno samo otrdevanje trebuha...user posted image Bomo videli kaj bo jutri...

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 16:22:55   
dolenjka

Dan user posted image

Evo, obljuba dela dolg. Sem vam stalno govorila, da se bom z neta v porodnišnici javila user posted image user posted image user posted image

No, jaz sem bila že tik pred klistirjem (s solzami v očeh), ko sem si po nasvetu babice in popogovoru z mojo ljubeznijo premislila in se preselila v pritličje in koristim hotelske usluge user posted image

Sem ravno imela še en CTG (tema) in pregled. Glavica je čisto nizko, samo še ven mora pogledat user posted image , ampak odprta pa nič kaj prav. Pravi dežurni dr da sem kar ozka in o mamica moja, kaj mene pol še čaka, če je to tko user posted image

No, moj je že cel dan z mano in mi je kar fajn, zdej bom pa naši Larisi sms poslala in jo šla mal pogledat, pa našega Nejca user posted image Se mi zdi, da sem prej srečnega očka videla, ko je odhajal user posted image

V glavnem tolk da veste da sem 2 v 1, na sončnem primorskem koncu in ćakam trenutek sreče user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 16:38:03   
katka37
Meti in Janey, recept za bivacin mi je dala kar osebna zdravnica po priporočilu mojega g, sem ga poklicala in povedala, kaj je rekla patronažna, ki mi je šive pogledala, niso bili še vneti pa tudi ne čisto v redu, glede na to, da me niso rezali ampak sem se raztrgala pa še neke izrastke so mi odrezali. Proti bolečinam sem že v p dobila injekcije . Verjetno pa ima bivacin več koristi kot škodljivosti- v glavnem sem ga začela uporabljati včeraj pa je danes že znatno boljše. Moj današnji napredek je že to, da sem se rahlo usedla na wc školjko. user posted image user posted image user posted image user posted image   Vam povem, da je prav hudo, ko še za svojega otroka ne moreš sam poskrbeti, razen dojenja. Vsaj to nama gre dobro od rok.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 16:41:21   
katka37
Dolenjka, držim pesti, da čimprej cartaš.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 18:01:46   
kati kati
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse novopečenim mamicam....
naš maj pa je že star 17 dni in je pravi cukerček...


















_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 18:27:17   
vrtnica76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem novopečenim mamicam za cukrčke.
Dolenjka držimo pesti zate in naj bo čimprej za tabo in čimmanj boleče.Še čisto malo pa boč Taro cartalauser posted image .Dihamo s tabouser posted image .


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 19:24:43   
bamby
Zdaj pa vsi že nastrpno čakamo, kdaj bo od dolenjke prišla novica, da je povila Taro user posted image .

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 19:28:58   
Februarka08
Dolenjka, držim pesti zate!user posted image

Jaz sem ravno iz praznovanja - ima danes moj ata roj.dan, na žalost mu nisem prinesla najlepšega darila kar si ga je on zamislil (user posted image ), vsi so me samo čudno gledali, da se še smejim in sem čisto sproščena, vsi ostali okrog mene so namreč bolj nemirni in nestrpni kot jestuser posted image . Ko sem odhajala, je še stric solzice spustu, da ne govorim o mami... Jao, jao, kot da me ne bi več videli (no, upam da jih res ne doleti kaj takega...).
Zdaj pa pod tuška, jutri zjutraj pa na amnio...user posted image Če bom tam slučajno ostala, bom že nekako javila, ampak saj zdaj ni panike, ker nam več teta pehta ne kravžlja živčkov.user posted image

Nočko že zdaj vsem želim... Upam da luna danes še kaj vpliva...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 19:50:49   
jencili
Februarka, hvala za info o čepu. Tud sama sem pomislila na njega, vendar nisem zasledila nobenih nitk, zato me je to begalo. Je pa zdej čist mir s to sluzjo, kot da nič ne bi blo. To je verjetno tud normalno, kaj?
Enkrat, dvakrat se pojavi in pol več ne...?!
Ma mogoče še kera druga izkušnje s tem?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 19:51:46   
mlavla
Jney in ostale..šele sedaj vas razumem kaj ste doživljale..po eni strani sem vam kar mal fouš...user posted image user posted image  sploh tistim, ki ste me prehitele..glede na PDP...
Se pa zavedam..da so to le moji trenutni občutki, ki upam,da jih bom čimprej pozabila...

Itak boste že same od sebe uganile česa sem se danes lotila...da bi si pregnala te dooooolllllgeeeeeeee ure...naj vam kar link pripopam:
http://kulinarika.net/recept.asp?ID=4333

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 19:54:49   
Naina
Že nekaj časa vas spremljam, pa se do sedaj nisem opogumila, da se vpletem v vašo debato. Mlavla stekam te. Jaz imam tudi jutri zadnji pregled pri G, potem pa P. Rok sem imela v nedeljo 17.2., pa lunca tudi meni ni nic pomagala. Ful sem žalostna. Nimam nobenih popadkov, trebuh mi ne otrdeva, mali pa še kar naprej skače in raste. Vse že tako zelo boli.Čakam na prihod otročka že od sredine januarja, ko se mi je začel hitro tanjšati maternični vrat in sem se začela kao pospešeno odpirat. No, pa sem dobila tablete, sedaj pa ne gremo nikamor. Že mesec sem odprta 2 cm, popadkov pa sploh ni več. Saj vem, da mi drugega ni kot čakat, zato pa malce pišem, ker me je morda malce strah, ali se mi bodo popadki sploh še povrnili. Pa še malce sem jezna, ker stalno folk kliče, pa sms-ji, pa glupa vprašanja zakaj otročka še ni, pa tako dalje. Saj verjetno preživljate isto.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 20:05:51   
kati kati
Mal se še vklaplam v vaše pogovore..ko mam čas vas malo preberem...se kar manjša število user posted image ...pridno prihajajo user posted image na svet...
No,js sem dala par slikc od Maja v album...zdejle  ko pridno spi!
Pa držim še pesti za ostaleuser posted image ...


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 20:07:43   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Naina

Že nekaj časa vas spremljam, pa se do sedaj nisem opogumila, da se vpletem v vašo debato. Mlavla stekam te. Jaz imam tudi jutri zadnji pregled pri G, potem pa P. Rok sem imela v nedeljo 17.2., pa lunca tudi meni ni nic pomagala. Ful sem žalostna. Nimam nobenih popadkov, trebuh mi ne otrdeva, mali pa še kar naprej skače in raste. Vse že tako zelo boli.Čakam na prihod otročka že od sredine januarja, ko se mi je začel hitro tanjšati maternični vrat in sem se začela kao pospešeno odpirat. No, pa sem dobila tablete, sedaj pa ne gremo nikamor. Že mesec sem odprta 2 cm, popadkov pa sploh ni več. Saj vem, da mi drugega ni kot čakat, zato pa malce pišem, ker me je morda malce strah, ali se mi bodo popadki sploh še povrnili. Pa še malce sem jezna, ker stalno folk kliče, pa sms-ji, pa glupa vprašanja zakaj otročka še ni, pa tako dalje. Saj verjetno preživljate isto.


vsaj ena, ki me razume..
veš na trenutke ko sem brala tvoje sporočilo sem mislila, da sem to zapisala sama...saj doživljam stvari čisto isto..
tudi meni gredo telefoni in sms..že pošteno na živce...
Kdaj so pa tebi rekli,da bi ti sprožili..če ne bo nič ?In pa iz kje si oz. a greš v Lj P?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 20:17:13   
Naina
Jaz imam jutri zadnjic svojega G, potem pa v P. Zadnjič, ko sem bila tam mi je rekel, da še ni vse čisto zrelo in, da tudi o tistem hormonu, ki naredi popadke zato še ni  ne duha, ne sluha. CTG pa itak - raven! Bom sla pa v P LJ, seveda. So tebi že kaj rekli o sprožitvi? Saj si v bistvu imela rok 1 dan pred mano (kolikor vidim). Jaz še vedno upam, da bom dobila naravne popadke. Se pa psihično pripravljam za vsak slučaj.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 20:20:21   
anariya
Evo po dolgmu času se vam spet oglašam, ke sem končno z mojo pikico Lano po 6 tednih doma, ja rodila sem punčko, 16.2, rok sem mela pa 15, super ne, kere ste kej že rodile,lp

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Februarčice 4. del
21.2.2008 20:26:29   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Naina

Jaz imam jutri zadnjic svojega G, potem pa v P. Zadnjič, ko sem bila tam mi je rekel, da še ni vse čisto zrelo in, da tudi o tistem hormonu, ki naredi popadke zato še ni  ne duha, ne sluha. CTG pa itak - raven! Bom sla pa v P LJ, seveda. So tebi že kaj rekli o sprožitvi? Saj si v bistvu imela rok 1 dan pred mano (kolikor vidim). Jaz še vedno upam, da bom dobila naravne popadke. Se pa psihično pripravljam za vsak slučaj.


ja pri meni tud še nič ne kaže, da bi se kaj začelo dogajat...
V soboto moram v P na pregled..sprožili pa naj bi šele 14dan (zame to pride šele 29.2) ampak rekla je da vsak primer obravnavajo individualno...
veš tud jst si najbolj želim,da bi se začelo samo od sebe kaj dogajat..saj se ravno sprožitve najbolj bojim

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!