|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 12:48:58   
dolenjka
O Bajsika hvala user posted image  zlata si user posted image

Mami28, kaj pa recept za ta slasten liker? Jaz bi ga tut pila? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 13:23:44   
MetiLu
Ja Dolenjkica moja, zmenjen. Dones spet obe babice prideta, tko da bo spet ful house user posted image  user posted image  user posted image

Grem zdej mal kavč likat. Naš mulek je prejle preveč pojedu, pol nazaj polil, smo se previli, zdej pa spet sračka v plenico user posted image  oči pa ko sovica, me prov zanima današnji ritem user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 13:35:51   
mami28
Mal sem improvizirala pri likerju. V liter mleka sem zakuhala dva čokoladna pudinga, dva vanilija, 100g čokoladnega praha, pa skoraj kg sladkorja. Pol sem to skoz fajn mešala par minut, nekoliko ohladila in dodala čist po filingu šnopc in rum. Vmes sem probavala, da ni preveč po slivovki potegnal, tko da sem dala več ruma kot šnopca. Je prav fajn ratu user posted image
Si pa takoj fertig, tko da če maš sestavine, kr nared predno pobegneš v P.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 14:25:19   
dolenjka
Uf mami, men se ne da danes nič, lahko mi pa 1 l tvojega pošlješ user posted image

Meti pol pa še dobr da se nisem prisvaljkala, sej 2 mami oz. mama in tašča sta za 1 dan itak maksimum user posted image

No, jaz sem vseeno uspela do frizerja, tko da imam vsaj frizuro za jutri user posted image  

Zdej bom šla pa še mal podelat user posted image  AJa, pa aleluja mi je dans že 3x špilala user posted image  Upam, da to kaj pomeni user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 15:26:13   
mami28
Dolenjka, sej bi ti poslala, sam ga ni več en liter user posted image .

Dober zrihti jutr, bom dihala s teboj. Vaj ni nikol dost user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 15:57:33   
dolenjka
A take mejhne količine ti kuhaš? Midve pa ne bi dolg skup zdržale user posted image

O hvala za lepe želje in pomoč pri dihanju, bo prav prišla user posted image

Larisa pa ni nič javila user posted image  Upam, da je vse ok user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 16:38:04   
Februarka08
Evo, midva sva bla mal na sprehodu zunaj in kamor kol se obrnem - kdaj maš rok, sej bo, še mal, jutri je luna, boš vidla da boš šla, saj bo lahko...user posted image user posted image user posted image A mi daste lahko prosim mal miru???!!! Ne, sej sam prašam...
Prejle sem še jabolko pojedla, ker ga potem ne bom smela, mi je pa samo težo naredu v trebuhu...user posted image Grem zdaj mal počit na kavčka, upam da moj čimprej gor pride danes ker imava namen skupno uživanje v banji... Še zadnjič...in celo prvič v user posted image .

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 17:02:30   
dolenjka
Februarka, jaz sem tudi o kopeli razmišljala, pa je moj reku, da bi rad, da mu še enkrat vse za user posted image  pokažem, pa da naj se malo spočijem še "zadjič" user posted image
No, bomo videli,kako se bo večer končal user posted image  Jaz vseeno mal na luno računam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 17:12:51   
mami28
Ne Dolenjka, ga je blo mal več, sam ga je že zmankal user posted image Sicer pa več kot dva litra iz enega litra mleka tak ne morš dobit. user posted image Sam če si prava Dolenjka, pol si navajena na cviček. Tega mamo pa pri nas dost user posted image


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 17:37:26   
dolenjka
Mami, nisem prava dolenjka in cviček mi ne sede glih ne vem kolk, za refoško se pa skor prodam, No, če je dober, se! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 17:57:47   
mami28
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Mami, nisem prava dolenjka in cviček mi ne sede glih ne vem kolk, za refoško se pa skor prodam, No, če je dober, se! user posted image  user posted image  user posted image


ni slaba izbira user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 18:10:17   
Neni13
Zdravo,

da se vam na hitro javim, dokler moja user posted image  še aja. 13.02. sem rodila sina Marka, težkega 3580 in velikega 52 cm. Porod je potekal zelo hitro, v porodni sobi sem bila manj kot 1 uro..
Takšen porod želim vsem, ki še nestrpno pričakujete dan D.
Sedaj sem zelo vesela, da sem doma, sem se končno naspala in tamali se je najedu kot se spodobi...
Lepo se imejte pa se še pišemo kaj, oz. beremo, ko bomo vse mamice...

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 18:41:18   
Februarka08
Neni13 čestitke za tvojega zakladka Marka... Zdaj pa veliko cartanja vama želim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 18:43:37   
kati kati
neni13-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Marka

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 19:00:25   
dolenjka
Čer user posted image

A ste res tok lene, da me nobena noče zabavat zadnji večer doma? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 19:07:16   
Ms. Anna
SPOROČAM VESELO NOVICO, DA JE MS. ANNA DANES OB 7.49 S CARSKIM REZOM USPEŠNO RODILA GAŠPERJA, VELIKEGA 50,5 CM IN TEŽKEGA 3550 G! OBA SE SEDAJ POČUTITA DOBRO, MAMICA JE ŠE MALO OMOTIČNA.

VESELI OČKA IN MAMICA!

DETAJLI PORODNEGA DOGAJANJA MALO KASNEJE, KO ZBEREMO MISLI!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 19:48:25   
dolenjka
"No pa smo ga dočakali, našega malega Nejca, težkega 3270g in velikega 52 cm. Vso trije smo odlično!"

je sporočilo naše Larise, ki me čaka v Postojni, da se ji jutri pridružim user posted image

Bravo Larisa user posted image  user posted image  user posted image  pa seveda Nejc in oči user posted image  user posted image  user posted image


Čestitke tudi Ms. Anni user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 20:45:18   
jencili
Samo malo mrknem popoldan, pa so že trije novi user posted image .

Novim mamicam, iskrene čestitke. Želim vam čimveč cartanja in prespanih noči.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa Dolenjka...jst bi te rade volje zabavala, sam si mi prej ušlauser posted image .
Čez dan sm mogla poskrbet za to, da bi našega user posted image  mogoče malo pobazali, da bi se nam pridružil. Sj veste kako to gre...sprehodi, nakupovanje, jotica,...user posted image user posted image user posted image  - pa da vidimo zdej, če bo kej iz tega...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 21:07:54   
dolenjka
No tko, zdej gre pa zares, še mal pa grem spat in zjutraj v porodnišnico in brez user posted image  ne bridem več domov user posted image  user posted image  user posted image

Vsem, ki še niste prišle na vrsto za odpustico sporočam, da si jo lahko same vzamete, ko boste prišle na vrsto, jaz si jo bom vzela jutri popoldan  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 21:16:52   
mlavla
samo malo vas na hitro pozdravim...predem padem v deželo sanj...
čestitke vsem novim mamicam!!!!user posted image user posted image user posted image
obljubim bom jutri uredila seznam...

me je pa zdele spet začel neki grabit..no bomo videl akkšna noč me čaka...

dolenjka..srečno..bom v mislih s teboj..

nočko


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 21:32:32   
jencili
Dolenjka, svojega posla ne opravljaš ravno najbolj vestno, glede na to, da mam dons PDP, odpustnice pa še vedno nisem dobilauser posted image

Mislm, da je res že čas, da greš počasi po svojega user posted image !



_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 21:35:16   
Februarka08
Čestitke novim mamicam!!!user posted image user posted image user posted image

Mene luna še nič ni potegnila, upam da me bo jota kam zbezala... Je bla zelo okusna.user posted image
Dolenjka, srečno jutri, bomo v mislih s tabo... Upam da bo tudi z mano kera, da mi ne boste vse že prej pobegnile.user posted image user posted image

Nočko vam želim, če pa kero prime, pa sem v mislih z njo in pomagam dihat.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 22:11:33   
nuka
Čestitke vsem novim mamicam!

Sem vas prišla malo pogledat. Je tak mir v hiši, ker že vsi spijo. Upam da me tale lunca ne bo prehitela. Že 2 dni pospravljam po hiši in naštimujem zadnje stvari za user posted image . Jutri bom oblekla še košek in naštimala previjalno. Potlej bom pa končno začela malo uživati in počivati v tej nosečnosti user posted image .

Februarka in jencili mogoče bomo pa še skupaj v porodnišnici. Moj user posted image se je danes zelo umiril, mogoče bo že kaj ta vikend.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 23:07:09   
jencili
Nuka, nikoli ne veš. Mogoče se pa res celo dobimo tam, da bomo lahko kako pametno rekle na hodnikuuser posted image user posted image user posted image

Čeprov - kaj pa vem. Ob 22-ih me je neki krč zagrabil in čez 15 min naslednji, zdej si pa eni malo bolj močni, drugi malo manj, sledijo na 6-8 min. Glede na to, da sm bla dopoldan še popolnoma zaprta in CTG raven, mislim, da je to spet kej lažnega, sam ponavadi sm mela le trd trebuh, zdej mam pa prov krče. Eh, bomo vidl, kako se bo ponoči odvijalo tole. Pomoje ne bo nič od tega in vaju bom kr lepo še malo počakalauser posted image

Dolenjka, zate pa držim pesti, da sobro opraviš in čimprej cartašuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Februarčice 4. del
20.2.2008 23:59:04   
jencili
Evo, stanje se je po slabih dveh urah umirilo, tko da grem zde lepo v miru spat.

Želim vam mirno noč, če pa slučajno katero prime, pa vedi, da predihavamo s tabouser posted image

Nočko...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Kje ste si "spletli gnezdo"?
frufru



na svojem (45%)

pri svojih starših (20%)

pri njegovih starših (26%)

podnajemnik (10%)


Število vseh glasov: 358

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!