|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 14:26:17   
bamby
Je šla  dolenjka danes končno po Taro?????

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 14:33:49   
Suzi*
Bamby, naj imena ostanejo skrivnostuser posted image , sicer bom pa za fantovska imena pravkar diplomirala. user posted image  Saj veš, da smo imeli tudi za user posted image že skor izbrano, pa je žlahta nam "ukradla" user posted image  ime, so glihkar rodili.

Mene spet ta rjav izcedek muči. user posted image user posted image  zdej pa res ne vem al je kaj narobe, al se mogoče čep tolk časa lušči, al je to od kašlja pri prehladu. user posted image  Dete pa normalno miga, tud v četrtek je blo na ctg in uz vse ok videt, spodaj me pa ni nič pogledal. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 14:41:47   
Februarka08
No, da se še jaz malo oglasim...
Dopoldne je možek okna pomil, zavese sva oprala, tako da je zdaj že vse pripravljeno za našega user posted image . Sva ravno iz sprehoda prišla, je kar mraz zunaj, tako da sva hitro obrnila, pa še nekaj me ščipa spodaj... Kosilo je bilo odlično, se je taščica potrudila.user posted image Zdaj bo pa treba malo na kavčka, da se še vse skup mal poleže...
Mogoče je pa Dolenjka res odšla po svoje dete?user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 14:46:33   
Februarka08
Ajoj,user posted image sem pozabila Janey pohvalit za lepo porodno zgodbouser posted image , čeprav z malo zapleti, ampak važno, da sta zdrava!user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 14:58:08   
larisa
Holja,
tud jaz sem z zelooo dolgega sprehoda in po kosilcu, sedaj sem pa tko zmatrana, da bom kar dol padla....

Dolenjka je sicer obljubila sms, ampak lahko da se je vse tko po hitrem postopku dogajalo, da ni utegnila in pomoje zna ona danes res cartat....Srečno, če se dogaja user posted image

Janey zelo lepa zgodbica, uživajte....

Suzi, ja kaj pa tebi rečejo glede izcedka na pregledu, sej verjetno jih vprašaš kako je stem??user posted image

Mlavla, a kej dogaja pri tebi? user posted image

Pri meni prav nič ne dogaja in glede na to da imam jutri pregled in me bo ziher vprašal, če bi rada šla rodit, ne vem kaj naj rečem???user posted image  Kak nasvet??

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 15:53:39   
MetiLu
Evo me punce, pa sem preživela user posted image  user posted image

Najprej hvala za vse čestitke, pa iskreno se opravičujem za kravžlanje živčkov. Ko se je začelo dogajati, sem enostavno mogla odklopit cel svet user posted image

Naš fantin je res oreng fant, sva se mogla fajn potrudit, da je privekal ven. Je pa porod res nekaj edinstvenega, se ne da opisat trenutka, ko ti tvojega user posted image  položijo na trebušček user posted image
Vidim, da vas je v času moje odsotnosti kar veliko pobegnilo v P, pa saj je bil že čas user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  čestitke vsem mamicam user posted image

Z malim Janezom sva včeraj prišla domov. Prva noč je bila pestra, saj mami nima dovolj mleka za našega korenjaka, mali mulček je pa še malo lenoben za sesanje. Upam, da se bosta ponudba in povpraševanje kmalu uskladila, ker prov uživam v tem delu in ne bi rada pristala na flaški. Sicer zdej en obrok na noč malo dofilamo, pa upam, da tudi tega ne bo treba več kmalu. Sva pa z mojim čist navdušena nad mojim novim oprsjem user posted image  user posted image  user posted image  Porodna zgodba sledi, ko bom imela malo več časa, ker mali že nekaj jambra iz posteljice user posted image  bo treba it priklopit, pol pa še malo počit. Me šivi še kar precej matrajo user posted image  ampak tudi to bo minilo, največ je vredno moje "malo" (user posted image ) bitjece. Se greva zdej crkljat, pa se vam še oglasim user posted image  
No, pa ko bom imela čas, si bom šla še glavo oprat, ker mi tudi to še ni uspelouser posted image K sreči mi moja pridna mami zelo pomaga, saj vsak dan pride skuhat in malo pospravit, pa moj mi je tudi v veliko pomoč, tako da se kar dobro klimatiziramo user posted image

Aja, Janez je na slikci res izgledal blond, ampak ni tako svetel. Bom tud kakšno slikico pripopala user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 19:27:17   
pina-1
februarčice čer!!!!

ev tudi midve sva prišli dans dmv. En cel dan prej, ker je mami drugrdka, pa ker je v Izli taka gužva.
Skratka mja Anči je super punca, je pridna kot mami in nora na joške ter sračka kot njen tatiuser posted image . Lepa je pa kot njena sestrica Mia.

Podrobnosti mojega bivanja v bolnišnici in ekspresnega porda vam jutri napišem, danes samo toliko da se vam zahvalim za vse čestitke.

Moram vam povedat, da ej edinstven občutek ko ti prvič pokažejo tvoje bitjce, vendar ko se tvoja otroka prvič vidita je pa občutek ki se ga z besedami ne da opisat.

grem sedaj po mojo Mio, ki ima kar malce krizice z navajanjem na novo članico. No do nje je kar v redu vendar do nas je malo negativno nastrojenauser posted image

jutri e vam malo bolj posvetim...
papa

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 19:48:16   
dolenjka
Čer user posted image

Dolenjka je 2 v 1 in v domači oskrbi user posted image

CTG totalna 0 user posted image  Ko sem zaključila, pa tak popadek, da sem skor dol padla user posted image  No, pol me je pogledal in povedal tisto, ker sem pričakovala - nič user posted image
Men pa trebuh ko skala in mal ojamram in mi je ponudil, da ostanem noter. Sem odklonila, ker kaj naj pa delam noter če je vse OK??
No, ker me tko šraufa, me jutri spet hoče videti user posted image  Torej imam jutri zjutraj ob 7h spet CTG in zdej se i že mal meša od teh izletov v "neznano" user posted image
Mal razmišljam, če bi noter ostala, ker se mi ne da vsak dan dol vozit, sam tam mi pa tut ni za bit in njihovih postelj peglat zastonj user posted image

Se opravičujem, ker nisem poslala smsa, sem bila čist user posted image . Potem sva šla na primorsko na obisk in malo do Kopra, samo je tam tako pihalo, da mi ni bilo do sprehajanja. DOma pa v posteljo in sva 2 uri žagala, zdej pa nekaj popapcala. Zdejle bo pa moj še palačinke spekel, da se mal nabaševa, pol pa ajat, da bo jutri lažje vstat user posted image  

OBLJUBIM, da jutri pošljem sms če ostanem notri, drugače pa se javim po 11. uri user posted image

Janey user posted image  za čudovito porodno zgodbo in hvala, ker sem si lahko solzne kanale sčistila user posted image

Pinči user posted image  super da ste doma, Mia pa se bo že vnesla!

Meti user posted image  tudi za vas 3 in mamico, ki pazi na vas user posted image

Larisa, prid jutr rodit, pa bom še jaz user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 20:13:33   
larisa
O Dolenjčica se je vrnila user posted image user posted image user posted image ....sem vesela, da imava še šanse za bit cimre.....
A ni to mal ''glupo'' k nas sprašujejo, če bi notri ostale, pa če bi rodile itd...ma naj sami povejo kaj je najboljš, sej mi nismo zdravniki. Jaz se pol sploh ne morem odločit kako in kaj, ker niti ne vem kaj bi blo najbolje....

Jah nič, jaz grem tud navsezgodaj na pregled pa da vidimo kaj rečejo...

Metii in Pinči lepo da ste veseli in zdravi doma user posted image ...

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 21:34:38   
Suzi*
Meti in Pinči, lepo da ste doma. user posted image user posted image user posted image

pri nas še kar izcedek, zgleda da se vseeno nekaj počasi pripravlja, danes sem imela tud nekaj lažnih popadkov, malenkost so boleli, ampak nič resnega. Sem pa vsa znervirana ker moj zjutraj gre, ampak bomo že.

Zdele si greva še pizzo naredit.

Nočko.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 21:39:24   
Februarka08
Meti in Pina user posted image user posted image , da ste prispeli domov...
Jaz grem tudi počasi spat, sem spila še mal toplega mlekca, upam da mi bo pomagal zaspati...
Jutri vse dobro opravite na pregledih...user posted image Če bo pa CTG kakšen hribček pokazal, pa še toliko bolje...user posted image

Se beremo jutri, če bo sploh še katera goruser posted image ...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 21:59:32   
mlavla
evo mene še vedno 2 v 1 ..sva se dones celo popoldne potepala..zdej sem pa tako zmatrana grem kar direkt v P..osteljo..nočko

vsem hvala za lepe zgodbe...pa vsem iskrene čestitke za vaše štručke!!!

zdej pa res..nočko

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:00:40   
dolenjka
No tko, zdej sem se pa še palačink nabasala in sem ready za rodit user posted image
Sem si ša pa za vsak slučaj lase umit in nohte sem si še mal uredila, da ne bom vsa zanemarjena jutri po svetu hodila user posted image

Mah, men se zdi, da bom jutri veselo domov prišla, sam če bo tko, pol do četrtka ne grem več na CTG ker se mi ne da user posted image  Bomo vidl no, ne bom preveč pametna, sam zdej bi pa jaz tut že pestvala user posted image

Suzi, dej počak še mal, da bomo šle hkrat, zdej ko so Pina, Meti in ostale že doma user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:01:29   
dolenjka
AJa še to: Včerajšnja jota očitno ni pomagala, pa glih razmišljam, če bi danes ponovila vajo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:03:18   
mlavla


Seznam glede na datum pregleda:


18.02. dolenjka
18.02. larisa
18.02. Ms. Anna
19.02. mlavla
19.02. Februarka08
20.02  jencili
21.02. mami28
22.02  Suzi*
27.02. nuka



_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:06:44   
jencili
Seznam glede na datum pregleda:


17.02. dolenjka
18.02. larisa
18.02. Ms. Anna
19.02. mlavla
19.02. Februarka08
19.02  jencili
21.02. mami28
22.02  Suzi*
27.02. nuka


_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:12:11   
dolenjka
O jencili, a ti mal dogaja? user posted image  user posted image  user posted image

Zdej je pa res cajt, da gremo rodit user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:36:50   
jencili
Čer...vidim, da sm ostala sama tle gor...ti šment.

Dolenjka, popravila sem svoj datum pregleda. Ga mam že v torek, sicer samo CTG, kjer bo kot temu pravite avtocesta, ampak ok. Mam pa res pol še v sredo amnio, tm bomo pa vidl kako pa kaj. Al je že kej čas, al še nč.

Matr, neki me mal stiska tam spodaj. Niti ne bi mogla rečt, da so krči, sam skoz neki čutim. Eh...bog ve, kaj bi to blo. Verjetno ničuser posted image

Tko, zdej grem pa spet mal meditirat...ve itak že vse spite, jst bom mela pa verjetno spet mal samogovorovuser posted image

No, pa lahko noč vsem skupaj...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 22:59:20   
jencili
spet jst...user posted image

Pomoje je res že ččas, da grem rodit, ker mi bo pol vsaj nekdo ponoči delal družbo, k z vami itak ni nčuser posted image user posted image user posted image

Sm pogledala, če mam kej novih mail-ov user posted image ...211 neprebranihuser posted image ...da se ti zmeša...res se mi jih niti ne da gledat...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 23:32:54   
jencili
juhuhu...sm že na 185user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa mal tetris igrat, k se mi mail-ov res ne da več gledat..user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 23:37:12   
jencili
Gaya24, vidim te...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Februarčice 4. del
17.2.2008 23:39:56   
gaya24
jencili:
Mal me firbec matra kolk vas je še in mal špekuliram, ker naslednje smo že me na vrsti... Se mi zdi, da bo prej kot si predstavljamuser posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 0:02:51   
jencili
hihi, res se hitro čas obrne...kot pa vidiš, pa se enim še prepočasi vse odvija, ker bi že rade mele svoje user posted image , pa jih nič ne šmirglajouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 0:25:59   
jencili
uf, tud tetrisa mam počasi že zadost...user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 0:59:08   
jencili
jst sm še kr tleuser posted image ...nikakor ne ratam zaspana...

Ella, mi lahko prosim v parih stavkih opišeš potek amnio...ti si jo tud mela, če se prov spomnim, ne?user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!