|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 22:15:05   
Anonimen
Aja, tko se gredo tle na rr. Za tisto uporabnico sm pa neki vidla, sam nism nč kej dost brala, sm pa vidla, da jo na moč zagovarjajo.

Grem pa tud jst počasi pančkat.
Lahko noč.

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 22:17:29   
Anonimen
nya, si kar uganila. user posted image
*Mojca* zgaga je res hudič. Meni je danes malo bolje.user posted image
Britje: user posted image  težka bo. user posted image
Zdaj pa tudi jaz grem. Sem imela razburljiv dan danes.user posted image  Pozitiven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 22:20:03   
*Mojca*
No, tudi z britjem bo nekako, drugače bomo pa volkodlakinje in še bomo imele šanse: http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20080126_3115881.php    user posted image user posted image user posted image

Lahko noč vsem!

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 7:59:14   
babysolza
Dobro jutro in ena user posted image  vsem!!! Pa da bi blo tega januarja čim prej konec - ker potem bo že petek!!!
Uf, sam vidm da mamo res podobne težave - user posted image , ki atija noče pa noče pobrcat (okej, moj se ga usmili vsake kvarte enkrat), kilce, ki gredo sam še gor, kosmat trebuh - in zdaj me še problem košnje tam spodaj čaka? user posted image  Joj mene...user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:01:10   
Kaja08
user posted image        

                   
                                  
                 user posted image
          user posted image   




user posted image

Dvojček: 22.maj - 21. junij


28.maj  

user posted image
 tancho ('82) 1.user posted image   MORFO: user posted image / +4 kg
 
30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image    MORFO: user posted image   / +3 kg

31. maj 
 
user posted image   
Kaja08
('78) 1.user posted image   P 11.2. / MORFO: user posted image  / Ljubljana / +7 kg

1. junij 
 
user posted image  TamaraJ
('79) 2.user posted image   Postojna / +1 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image MORFO:  user posted image  / Ljubljana

user posted image  BARBBY 2.user posted image  spol: user posted image  

 
user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image   spol: user posted image / Ljubljana / +7 kg

 
user posted image   uurska

2. junij 
 
user posted image   tweetek
1.user posted image MORFO: 25.1. /  P: user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +3 kg
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image    MORFO: 28.1. / NS: user posted image  / Ljubljana

 
user posted image    D.anna 76  1.user posted image  spol: user posted image  / + 6 kg
 
user posted image
  kleopatra28
 3.user posted image  P 13.2. / 3D UZ 21.2. / MORFO: user posted image / Nemčija / +8 kg
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image    / Celje

3. junij 
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image    /  spol: user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1. user posted image  P 14.2. /  NS: user posted image  / Kranj - Jesenice / +5 kg


user posted image   sussy

4. junij 
 
user posted image
  špelin@
('76) 4.user posted image   spol: user posted image  / Ljubljana / -2 kg
 
user posted image   katja_k 2.user posted image    NS: user posted image  


user posted image   Katrin08

5. junij 
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image      
 
user posted image   annnna
1. user posted image NS: user posted image   / +5 kg
 
user posted image    lidijajenko
(84') 1. user posted image   spol: user posted image  / Kranj

6. junij
 
 
user posted image   Tina28
+5 kg

user posted image   Noni 2.user posted image    / spol: user posted image

8. junij 
 
user posted image  busybee882006
2. user posted image   

user posted image   j6 4.user posted image Ljubljana
 
user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image   +3 kg

user posted image  mama4 5.user posted image MORFO: 21.2. /  spol: user posted image  (Donja Marieta)  


user posted image  čbela ('82) 1. user posted image    / NS: user posted image  / +6 kg

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) /spol:  user posted image user posted image / P.: 19.02.

10. junij 
 
user posted image  Taly
  1.user posted image    NS: user posted image / +6 kg

user posted image  petra13
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  MORFO  5.2.  / spol: user posted image / + 8 kg 

user posted image    sassy  1 user posted image  + 4 kg

11. junij 
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   MORFO 29.1. / P 31.1.  / NS: user posted image / Ljubljana / +2 kg

12. junij 
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image NS: user posted image / +7 kg

13. junij  
 
user posted image  lonapo 
('79) 2. user posted image   MORFO 1.2. / P 21.2. / NS: user posted image  / Ljubljana / +2 kg
 
user posted image  tindam 

 
user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image MORFO user posted image / +4 kg

14. junij  
 
user posted image   lory2004

 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )  user posted image  NS: user posted image user posted image   / Ljubljana / +0,5 kg

15. junij 
 
user posted image  lunca14
('75) 3. user posted image   MORFO: 5.2. /  NS: user posted image  / Novo mesto / +3 kg
 
user posted image   rozica984
1.user posted image MORFO 7.2. / spol: user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image     MORFO 13.2. / +1,5 kg

 
user posted image  nya ('79) 2.user posted image   MORFO: 28.1. / Novo mesto / +5 kg

 
user posted image   officko 3. user posted image  spol: user posted image

16. junij
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image   spol: user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg
 
user posted image  willma ('78) 2. user posted image   P 25.2.  / spol:  user posted image   / Ptuj
/ +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij
 
user posted image  *Mojca*
 ('82) 1.user posted image    MORFO: 4.2. / spol: user posted image  / Ljubljana - Postojna/ +2 kg
 
user posted image  Shani 
('75) 3. user posted image   Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image   MORFO: 5.2. / spol: user posted image  / Postojna / +2 kg

 
user posted image  kinm (user posted image  user posted image ) Ljubljana


18. junij
 
user posted image  croason
  2. user posted image     
 
user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image MORFO 14.2. / NS: user posted image  / Kranj / +4 kg

20. junij 

user posted image  zp
('73) 2. user posted image   MORFO 5.2. / spol: user posted image  / Ljubljana / +3 kg
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1. user posted image  P 6.2. / spol: user posted image  / +2 kg


user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image   MORFO 4.2. / spol: user posted image / +4,5 kg



user posted image

Rak : 22. junij - 22. julij


22. junij 

user posted image
  uvuv ('77) 1. user posted image   MORFO 28.1. / +2,5 kg

user posted image   simdar 1. user posted image   MORFO  6.2.

23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image   Postojna

24. junij 
 
user posted image
 slovenka
('79) 1.user posted image   P 1.2. / Ptuj / +2,5 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   +/- 0 kg

26. junij 
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol: user posted image  / Jesenice
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image  

user posted image   jerneja

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image   

29. junij 
 
user posted image
  Mojca78
('78) 3.user posted image P 20.2. / NS: user posted image  /  Ptuj
 
user posted image   Martinščica (user posted image  user posted image )   +1,5 kg
 
 
user posted image
  ninny  MORFO 14.2.  / -3,5 kg / Jesenice
 
user posted image    Polony 3.user posted image +4 kg

 
30. junij 
 
user posted image  
  samantha_ce 


????  
 
user posted image   AB83 1.user posted image


Pregledi v tem tednu: 
nya              MORFO   28.1.
uvuv            MORFO   28.1.
cv3rklic4     MORFO   28.1
alea01         MORFO   29.1. + PREGLED 31.1.

lonapo         MORFO   1.2.
slovenka     PREGLED  1.2.
 


user posted image     Martinščica, kinm, Eva 2008, I.daisy

user posted image           9 x            
user posted image         16 x 

          

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:05:57   
Kaja08
Dobro jutro! Babysolza, hvala za kavico - prav paše, da se malo zbudim!!
Med vikendom sem bila bolj malo gor, ker sva štela finance za stanovanje in gruntala, kako bi najhitreje prodala ta staro stanovanje....Ah joj, nama bo še živcev tole požrlo! Zdej mojmu sploh ne upam, povedat, da se drug ponedeljek začne materinska šola - ga bo še kap od nervoze user posted image
Ja, tudi mene kocine napadajo po trebuhu -baje je to znak, da bo fantek. Ja lej ga zlomka - sej mi pa mamo fantka user posted image  Tm spodi imam tudi probleme z britjem, pa včeri sem si tudi noge komi pobrila - se je že težko sklonit čez trebuh. Mi raste, pa raste. Da ne omenjam kil - tudi kar rastejo. Mi je fotr naračunu, da bom na koncu imela 20 kil viška! Ampak pretirava....čeprav je pa res, da do zdej ni otrok skor nič pridobival, zdej bo pa ravno otrko začel rast in bo na konc samo od njega 3 kile viška user posted image  No, ampak sem se šla potem domov merit ( po ene 2-3 tednih) in sem ugotovila, da sem se povečala samo okol trebuha, okol riti je pa isto ostal. Se tolažm s tem, da že mali ful raste in pridobiva na teži user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:07:05   
Kaja08
Aja, mama4, čestitike za AC in user posted image !! user posted image user posted image  Pa večkrat se kaj oglasi!!

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:12:25   
alea01
Dobro jutro!

Nya, uvuv, cv3rklic4- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za današnje preglede držim pesti

Dlačice- hm, nekak mi še uspeva vrtnarit tam dol, sam ne več tako intenzivno in potem me čaka orenk košnja- ko se je le lotim. po moje ne bom več dolgo moglauser posted image user posted image user posted image

Brce- Mislim, da tamali čutijo, da je druga roka na trebuščku, ker pri nama se dogaja isto, le če imava oba roke istočasno gor, ga včasih uspe čutit. Sva delala test in sicer tamali je bil ful aktiven in je moj hitr dal roko gor in nič. Ko dam jaz- evo takoj brca. So lumpi tile naši frajerjiuser posted image

Jaz ne morem spati, ker me ful moti trebuh. Kaj še bo? Skoz sem spala na trebuhu, zdaj se pa bojim, da tamalega pomečkamuser posted image user posted image

Jutri imam morfo in me ful zanima, če bo spol ostal isti, ker mi vsi napovedujejo user posted image . Vraže, kaj čmouser posted image user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:16:12   
alea01
Kaja- jaz imam tak trebušček kot ti, dlačice tudi in okoli riti tudi nisem nič (zaenkrat) pridobila. Kaj bo pol res pri nam user posted image ?
To me zanima, kaj bo jutri na morfo videl. upam, da bom lahko videla na ekran in ne bom imela gledalcev v sobi kot ti Kajauser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:39:31   
alea01
Groza!!!!!!!! Sem se šla stehtat in sem v slabem tednu pridelala 2kg????user posted image user posted image user posted image user posted image . Zanimivo pa je da se mi zdi, da je šlo sam  v trebuh in v joške. Konec z milkami. Basta!!!!!!!
Sem si šla kupit modrce košarice C in danes ugotovim, da mi je premajhenuser posted image . Kaj pol D?? Joj, joj, joj......user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:39:56   
l.daisy
dobro jutro čveke...
če so res temne dlake indikator, da se v bušiju skriva user posted image , bosta pa pri meni res zgleda oba user posted image ...
tudi moja dva nehata brcat, če mi roko na trebuh položi njun očka... verjetno že čutita... kaj pa vem...
trebušček: jaz imam že težave z zavezovanjem čevljev... in tako torej tudi z ostalimi omenjenimi stvarmi... zadnjič sem se potrudila in se več ali manj uredila na pamet.. s pomočjo ogledalca...

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:40:04   
aleksandra silvija
Dobro jutro user posted image  in hvala za user posted image .


Se tolažm s tem, da že mali ful raste in pridobiva na teži
user posted image , ja enih 8 g na dan dobivajo ti naši otročki. Jaz se tudi s tem tolažim, na tehtnico pa sploh ne grem večuser posted image user posted image user posted image .

Kaja08 stanovanje bo šlo, ne skrbi. Samo zdaj je napetost v zraku.....

Pa mejte se vse danes, ki imate preglede, MORFO--srečkeuser posted image user posted image user posted image , boste videleuser posted image .user posted image

Brcike pa---ja, super res so veliko bolj pogoste in močne kot pretekli teden--že ta vikend se je poznalo. Ampak pred očkom se pa tudi naš user posted image  skrije.user posted image

Je pa res, da imam PDP šele v zadnji tretjini junija--tako zaostajam za večino....user posted image

Aha. user posted image je bil v soboto v LJ, pa sem ga poslala v Zaro po hlače zame--je rekel, da pravzaprav nič nimajo.user posted image  
Bom kupila še kakšne hlače kar v MO-JI, ki jo imam praktično pred nosom. Cene so pa itak takšne kod drugod. Okoli ali vsaj 50 EUR.
V celje, MB pa res ne morem.
Razen če bi se navadila internetnega nakupovanjauser posted image .


Tako punce. Lep začetek tedne. Tiste, ki ste v službah, doma, kjerkoli. Uživajte v brcikah, dokler ne postanejo hudoooo močne.....user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:42:11   
l.daisy
alea01, jaz sem od prejšnjega tedna na istem s kilami... vse skupaj sem še vedno v minusu 4 kg (na začetku shujšala 8 kg)... košarice so pa že kakšen mesec na D (štartala z B)... pa še te sem s težavo našla... kaj bom potem rabila E, a se to sploh da dobit?user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:46:10   
čbela
ojla punce.....
no pa je ponedeljek....in jaz grem v 21teden:)sm že:)
ta vikend je pa že tok brcaloo....oooo...zelo....
sm se malo umirila kar bo pač bo...gledel spola.....sam k sm kr malo upala v Pušenjaka

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:48:32   
aleksandra silvija
Joj ti kguser posted image .

Sploh mi ni jasno, kako je mogoče, da sem v 1. user posted image  pridobila samo 7 kg in v 2.user posted image 9.?????????????? Kolikor vem, nisem občutila ne pretiranih želja po hrani, sem se pa ogromno več gibala!!!!!!! Sprehodi, kolo, plavala sem--takrat ko ni bilo izcedkov. Pa doma sem telovadila.

Zdaj mi pa neverjetno paše vsa nezdrava hranauser posted image . Pa sladkarije, sadje, mah VSE. Sem se pošteno nasmejala, ko je ena na PREHRANI NOSEČNOST napisala, da je v user posted image  pojedla vse, kar ni bilo pribitouser posted image user posted image user posted image . Kot bi brala sebeuser posted image .

Ali so v tej user posted image  kriva leta, ali mogoče to, da gre že za 3.user posted image , ali to, da že 1 mesec mirujem?????


Tako. Danes sem sicer pojedla pošten zajtrk, za nadaljevanje pa sem si pripravila 3 plastenke vode, možu naročila naj me založi s korenjem, jabolkami in pomarančami.user posted image


(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:51:32   
aleksandra silvija
sem s težavo našla... kaj bom potem rabila E, a se to sploh da dobit
, je za dobit, brez skrbiuser posted image .

Samo večja težava je, če imaš manjši podprsni obseg--za te ni veliko večjih košaric.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 8:58:01   
l.daisy
saj to me muči, aleksandra silvija... 85 D sem iskala sto na uro... in potem komaj dobila dva modela od triumpha... v življenju nisem toliko plačala za dva modrcauser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:02:00   
alea01
A obstaja pol 75D?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:03:55   
aleksandra silvija
Čak--grem malo brskat po internetnih trgovinahuser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:07:16   
l.daisy
verjetno da... v dizajnu za naše stare mame user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:13:01   
Anonimen
Brcike pa---ja, super res so veliko bolj pogoste in močne kot pretekli teden--že ta vikend se je poznalo. Ampak pred očkom se pa tudi naš skrije.

Je pa res, da imam PDP šele v zadnji tretjini junija--tako zaostajam za večino....


Jaz sem samo nekaj dni za teboj, pa me še nič ne brca user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:14:56   
*Mojca*
Dobro jutro tudi iz moje strani.

Naju pa nekaj zafrkava pralni stroj. Že zadnjič je javlal neko napako, isto včeraj. Danes ga vklopim in....dela user posted image Čudno čudno.

Dlak na trebuhu jaz nimam, kaj to pomeni da bo punčka? user posted image

Včeraj je moj prišel k trebuhu in reku: oj, tata tukaj. Potem položil gor roko in mali ga je brcnu ene trikrat.user posted image user posted image user posted image

Kak lep dan je spet danes, jaz pa popoldne delat. Ehhhh sem se vsaj naspala. Še 1 teden do mofrouser posted image user posted image , vsem ki imate danes ali pa v prihodnjih dneh: srečno!


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:15:29   
l.daisy
jooooj, moja dva imata včasih čisto pravi fuzbal turnir... pride pa kakšen dan, ko  cel dan sprožita vse skupaj kakih pet brc... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:43:05   
mama4
dobro jutro...evo mene...hvala vsem za čestitke..glede kil in ostalega-sicer sem dobila gor samouser posted image 5 kil, ampak imam tako močno startno težo, namreč, 88, da mi je vse napoti..diham kot slon, gibanje je pa tudi na nuli..če prehodim par metrov, me boli kot norca, če se pripogibam, me v križu zagrabi..in napadam vse slano, mastno, same ful zdrave stvari user posted image ...pizza, kebab, hamburger, moja najljubša hrana..sreča, da sem bolj daleč stran doma od teh pregreh, rabim ene 20 km vožnje, da pridem na svoj račun..prej sem živela od sladkarij, zdej se mi je pa sladko čisto ustavilo..ja, pa naša je tudi sramežljive sorte..se brcanje takoj neha, če ata svojo roko da blizu...ja, sedaj še...čez kak mesec mi bo cel trebuh okrog ovinka metalouser posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Junijčice 2008- 2. del
28.1.2008 9:55:54   
cv3rklic4
Dobro jutro - ali že dober dan!
Midva sva danes ful zgodaj vstala, ker sva bila ob 7h že naročena za morfologijo. No, bilo je ful lepo, zdravnica je res vse ful počasi in podrobno pogledala in vse razložila. Najprej je pogledala glavico, male možgane, obseg glavice, oči, usta, potem rokice (če imata obe po 2 kosti) in nogice. Izmerila je trebušček, pogledala trebušno prepono, mehur in se potem za dolgo časa poglobila v srček. Po moje je enih 5 minut gledala samo srček, če je vse ok. Res podrobno.
Potem me je malo kregala, ker ji na prejšnjem oz. prvem pregledu nisem povedala, da sem imela v otroštvu težave z mehurjem in ledvicami. Rekla je, da je treba RES vse povedat, ker če je še vedno kaj narobe z mano oz. z mojimi ledvicami, lahko tvegamo prezgodnji porod.
No, potem sem morala dat še enkrat vodo in to je to. Res mi je bilo všeč, da sva bila tako podrobno obravnavana. Moj možek je ves čas nekaj spraševal, pa mu je tudi vse lepo razložila.
V bistvu sva se potem pogovarjala, da za morfologijo niti nisva bila tako zelo živčna, veliko bolj sva bila na trnih pred NS. In to je zdaj to. Mi smo danes vstopili v 23. teden, tako da samo še malo ... user posted image
Lepo se imetje, pa hvala za lepe želje in enako želim tudi vsem, ki še pridete na vrsto.
Pridne bodite, pa veliko sončka naj vam sije!

(odgovor članu mama4)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?