|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:10:17   
rumenasoncnica
Mene pa zanima, ali vaše malčke (stare okoli 3 mesece), previjate tudi ponoči?
Pri nas se že dober mesec nismo (razen, če je kakal), sedaj pa smo dober teden brez širokega povijanja, dojenček pa je vsakič že sredi noči skozi moker (uporabljamo Pampres plenice). S previjanjem sredi noči ga seveda zbudimo....

Kako je s tem pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:12:11   
ZARA
Nikoli je nisem previjala ponoči. Kupi si Pamprers activ fit plenice, za ponoči kakšno št. večje, sploh če zvečer predno zaspi veliko pije.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:12:59   
kofetek2010
Zaradi lulanja je nikoli nisem ponoči previjala, ji Pampers AktivFitke brez problema zdržijo po 12-14 ur.
Je pa res, da ponoči spi, ne je in ne pije.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:18:36   
Naja30
Čisto na začetku, ko je ponoči še kakala, sem jo previla, ampak se je kmalu odvadila kakat ponoči. Nekaj časa je bila potem vsako noč premočena in so mi vsi govorili, da imamo premajhne plenice. Problem pa je bil v tem, da nismo imeli pravih. Nobene pampers, huggies itd ji niso bile ok, vsake so premočile, tudi št. večje Potem sem pa odkrila v Leclercu super plenice, ki sem jih dolgo uporabljala in niso premočile.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:24:49   
kristinaj
jaz naše nisem.
enkrat, ko je bila še mala 1m in se mi je smilila, sem jo, ker je bila pokakana in sem ugotovila, da nima smisla je zbujat zaradi tega. in tudi hitro nehajo kakat ponoči, vsaj naša.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:28:34   
Petraa
Nikoli nisem,četudi so plenice premočile,sem ga samo ovila z deko,da se ne prehladi in da si ne bi dekico dal stran

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 20:58:37   
eya
Prvi mesec, ko je še včasih kakal ponoči, sem ga seveda previla, pa če mu je slučajno kdaj plenice premočila, tudi. Se mi ne zdi ravno fajn, da bi ga pustila v kakcu ležatuser posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 21:11:46   
lelaval
Nikoli nisem ponoči previjala.
Če pa premočijo pleničke, pa poskusi ene večje kupit, ali pa kako drugo znamko.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 21:13:45   
Anonimen
Jaz naše tudi več ne previjam ponoči. Plenica zdrži vso noč pa mam skoraj najcenejše - celo Šparove zdržijo, pamperske so ble bolj tako tako, sem jih uporaljala samo en mesec pa mi niso bile všeč. Verjetno je res kar od plenic odvisno. So pa mi premočile dvoje (dm tu pa tam pa muller). Pokakana pa od 1 m dalje sploh nikol ni ponoči. Če pa že je, itak slišim kdaj kaka in jo previjem. To je bilo ravno danes ob petih zjutraj pa sem še nekaj čakala in pol je bil drekec skoraj do vratu žeuser posted image . Tako, da smo imeli akcijo umivanja že pred šesto zjutraj.
Ti svetujem da malo eksperimentiraj z različnimi plenicami in boš pol vidla katere so res najboljše za vašega bebija.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 21:17:10   
Maleal
Jaz tudi nisem nikoli previjala ponoči,edino,če se je zbudil,da je bil pokakan,za ponoči si nabavi pamperske activ fit,te držijo celo noč,pri nas včasih tudi po 13 ur in nikoli niso premočle.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 21:23:05   
rožica81
Jaz sem sina vedno previla ponoči, če mu je plenička premočila. Je bil siten, če je bil moker. Sem ga pa previjala v tišini, luč sem imela v sosednji sobi, da sem kaj videla. Pa je potem prav hitro nazaj zaspal.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lulanje in previjanje ponoči
20.1.2008 22:26:17   
Hans
Ponoči sem našo malčico previla le dvakrat, in ker sem jo vedno zbudila ter imela potem uro zabave, jo ne previjam več.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 7:52:23   
Suzy.
Dokler je ponoči jedel na dve uri in pol sem ga vsakič previla. Ko je pa začel malo dlje spat sem ga nehala previjat. So Pamperske zmeraj premočile in takrat sem kupovala Huggies (iz Tuša, ne iz Mercatorja, ker so drugačne). Zdaj pa itak spi ponoči po 11 ur brez da bi jedel in je vseeno, katere pleničke uporabljam, ker se večinoma sploh ne polula .

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 7:55:37   
Anonimen
Ponoči sem jo previla samo če je kakala, pa ene dvakrat ji je plenica prepustila, to je bilo še ko je bila čisto mala in je spala, tako kakor sem jo odložila, zato je tud ven priteklo. user posted image

(odgovor članu Suzy.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 7:57:28   
Suzy.
Še to. Ko sem ga previjala sem to naredila čim bolj v temi in tišini. Ponoči se z njim nikoli nisem pogovarjala ali prižigala luči. Pa ga nikoli nisem zbudila.
Če je bil pokakan pa itak ni dvoma ali previti ali ne. Kdo pa rad spi v lastnem dreku?!! Madona no, saj če ne znajo povedat, še ne pomeni, da jim je vseen.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 8:51:23   
ROmama
Jaz ga previjem samo če je premočen ali pa če ga slišim, da je kakal, drugače ne. V kolikor ga previjam, skupaj s hranjenjem obred:) traja eno uro. Ravno danes zjutraj je bil pokakn, ampak ga žal nisem slišala, vohala pa tudi ne. Upam, da bo kmalu nehal kakat ponoči, ker se mi smili, v soboto je bil star 7 tednov.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 9:10:32   
sneška_
Ne previjam ponoči ker če bi je previla bomo imeli zabavo sigurno uro pa še več.Drugač pa patronažna mi je povedala da blato ki je samo od dojenja ali pa adaptiranega mleka ni tako hudo tudi če bi ostala celo noč pokakana za razliko od blata oziroma ko začneš z gosto hrano. Ampak takrat se odvadijo po noč kakat tako da takrat ni problema.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 11:43:01   
afroodita
Jaz je ne previjam tudi če je pokakan če jo moti jo previjem če pa spi jo pa pustim,ker če jo previjem je poj budna še par ur in ne spi.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 15:08:28   
rumenasoncnica
Ja, saj trenutno uporabljamo Pampers Active Fit za ponoči (za 4-9 kkg, imamo pa jih dobrih 6), pa vseeno skozi priteče na tistem boku, na katerem spi.

Naja3, te plenice iz Leclerca so prav njihova blagovna znamka? Da poskusimo še te....

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 18:42:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

da blato ki je samo od dojenja ali pa adaptiranega mleka ni tako hudo tudi če bi ostala celo noč pokakana za razliko od blata oziroma ko začneš z gosto hrano.


To ni res. Moja je zarad pokakane plenice, ki jo je imela predolgo na ritki, fasala okoli 4m hudo vnetje ritke.

rumenasoncnica, to so plenice Mot's denfants iz leclerca.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 20:40:47   
urskas
jaz sem mojo ponoči previla le enkrat, pa še takrat mi je bilo žal user posted image !
Sicer pa nista velikokrat kakali ponoči.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lulanje in previjanje ponoči
21.1.2008 21:07:55   
piko12
Moj je imel pa pri treh tednih ful vneto ritko in sem ga previjala do dveh tednov nazaj (zdaj ima 5,5m). Mam pa previjalno v sobi in sem vse delala v poltemi in tišini. Občasno se je po hranjenju še pogovarjal sam nikol več kot 15 min. Zbujal se je 1x na noč in zadnji mesec ni bil več pokakan. Zdaj pa sem ba dala iz zibke v posteljico in sem ga mogla dat v spalno vrečo in je postalo previjanje res prezapleteno. Ritka je zaenkrat še ok, moker pa tud še ni bil.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: lulanje in previjanje ponoči
23.1.2008 8:00:08   
Tende
Naša mala je bila tudi vedno mokra ponoči, zadnjič pa sem kupila BABY - DRY od Pampers in je boljše, res fino popijejo. Kupila sem jih sicer v Avstriji, jih imajo pa sigurno tudi pri nas.
Načeloma se ponoči ne previjamo, le izjemoma.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: lulanje in previjanje ponoči
24.1.2008 0:11:49   
TeDyBear
Tudi mi ponoči ne previjamo, star je deset mesecev. Razen seveda, če je pokakan, kar pa se zgodi 1x na mesec user posted image user posted image user posted image
Mu pa VEDNO za ponoči čez plenico zapnem tudi prekrivne hlačke (bumpy, iz baby centra) in nikoli ne premočiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: lulanje in previjanje ponoči
24.1.2008 8:24:25   
Bonnie_RR
Samo enkrat sem ga ponoči previla, takrat se je 2 uri po tem, ko je zaspal, pokakal. Plenice so nam pa zelo redko ponoči premočile.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu TeDyBear)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Izberite ime
TLF

Izberite ime, ki se vam najbolj dopade

Ana (22%)

Eva (29%)

Katja (11%)

Teja (17%)

Tinkara (21%)


Število vseh glasov: 524

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!