|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:53:50   
baguSka
Sej tud midva ne meceva plac v skupno kaso... Vsak si kupi kar si zeli s svojim denarjem... Vsak enkrat da za hrano. Ce en nima, da drugi. En mesec da en za stroske, naslednji mesec drug... itd. Ce kupva kaksno vecjo stvar, npr pohistvo, tehniko.. dava vsak polovico oz po zmoznostih. On ma svoj avto, jaz mam svojga. Zaenkrat tud midva tkole funkcionirava, ampak nama je d best. Pr nama je edin ta razlika, da oba nekak isto zasluzva in lahko tko nardiva, da za skupne stroske prispevava enako... Vem pa, ce bi kdaj katermu zagustilo, da bi si NORMALNO en drugmu pomagala... Sej sva par in si ustvarjava druzino!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:55:42   
Anonimen
Anonimna.. ce bi si sla ogledat eno mega jahto.. bi ti dal pa cist mir.. ker ve, da si tega pa res ne mores privosciti..

In isto je tudi na drugih podrocjih..

ce recimo zena od nekoga sanja o nekem igralcu.. pol je vse kul.. ker je itak jasno.. da tistga igralca nikoli ne bo imela..
Ce sanja o sosedu.. je pa user posted image , ker ta pa je mogoče dosegljiv..  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:55:53   
baguSka
In dejansko ze leto in pol hodim 'gledat in preizkusat' nekaj kar si se ne morem privosciti..


Matr si pa vztrajen... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:57:23   
baguSka
user posted image user posted image user posted image  torej ljubosumen, nevoscljiv, skrt, egoist, nespostljiv.... kaj se?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:57:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In dejansko ze leto in pol hodim 'gledat in preizkusat' nekaj kar si se ne morem privosciti..


Matr si pa vztrajen... user posted image


Pravjo da je to lepa čednost.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:58:06   
Mešamdrek
Jaz sem šla tudi gledat BMW-ja karavana,ki niti slučajno ni v mojih finančnih zmožnostih niti na leasing ga ne morem vzet, pa kaj pol,gledat sem ga pa šla pa malo sline pocedila.user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 8:58:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image  torej ljubosumen, nevoscljiv, skrt, egoist, nespostljiv.... kaj se?


kdo? kaj? zakaj? kje? user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:05:18   
baguSka
Pravjo da je to lepa čednost..


Aja.. zdej si ze ceden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:06:40   
baguSka
kdo? kaj? zakaj? kje?


1. partner od anonimne
2. kaj ne vem
3. zgleda da na vseh podrocjih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:10:21   
blazka
Midva sva si tudi šla pogledat avto, ki si ga niti pod razno ne moreva privoščit še nekaj svetlobnih let. Ja sej zato pa imajo razstavljene avte, da si lahko malo sline cediš.

Sva pa takrat, ko sva stanovanje opremljala vztrajno hodila sedet v Lesnino na eno ful hudo sedežno, ki je bila več vredna kot oba najina takratna avta skupaj. Ampak je bla pa tko udobna in mehka, da jo bova kupila, takoj ko zadaneva na lotu (zdej morva pa samo še špilat začetuser posted image user posted image user posted image )

Gledat ni nič hudga!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:10:43   
kofetek2010
Ta prva anonimna ---> za kosilo imata tud razdeljene menije glede na to kar si kdo lahko privošči? On je tavelike škampe, ti pa krompir v kosih? user posted image user posted image user posted image  







petja - velja! user posted image   Do takrat pa ju lahko uvajava in hodiva na enodnevne ali dvodnevne šopinge v Italijo, vsaj tja do Benetk, če že ne v Milano. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:14:55   
baguSka
On je tavelike škampe, ti pa krompir v kosih?


Kok si ti kruta!user posted image  Ampak v tole izjavo pa dvomim... ker ona skampov po njeogovo niti pogledat ne sme, ker si jih ne more privoscit... Razen ce jesta vsak zase!?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
16.11.2007 9:15:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:16:10   
Olivija
Ok, midva imava tudi ločene račune, samo avto je pa nekaj skupnega, ker je družinski avo in ga vzame tisti, ki ga rabi. Avto sva kupila, ko sem jaz delala pripravništvo in ga je edino on lahko odplačal, je bilo pa takoj jasno, da je to skupno prevozno sredstvo.

Drugače ni pa nič narobe s tabo, če hodiš gledat stvari, ki si jih želiš. Vedno je lepo sanjati ...

Je pa nakup avta zame družinska zadeva in jaz bi čisto popuser posted image , če bi zvedela, da načrtuje nakup novega avta brez mojega sodelovanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:16:59   
bučkabb
kot so že mnoge povedale to ni zdravo za vajin odnos.
če hodiš gledat stvari ki si jih ne moreš kupit nisi nič čudna.

res je sebičn človek, namesto da bi ti kupo al pa vsaj pomago kupit en rabljen avto, začne sanjat o novem zase ti pa z vajinimi otroki peš hod.
veš kaj bi mu jaz rekla, vredu lahka si kupi nov avto, sam tega ko ma on sedaj teb prepusti. če pa ne sprejme tega da bi mela ti svoj avto, pa mu na pleče obes vse prevoze otrok, skratka vedno ko morajo kam it otroci al pa ti ne išči prevoza drugje, ampak naj to stori on.
pol boš pa vidla kak dolg bo vstrajo da ti ne bo pomago kipit avta.

ko sem jaz naredla izpit za avto je moj glih menjeval svojga, pa mi je htel tastarga pusti, ko itak ni dobil velik zanjga, pa je reko za tvoje vožnje za začetek bo pa dober. pa kaj sem jaz naredila, nisem ga vzela, ko nisem mela nobenih prihodkov in se nisem upala prevzet vzdrževanja avta. čeprav mi je tud to ponudo, da so vsi stroški njegovi sam tankam ga sama, dokler ne bom mela svojga denarja, seveda. ne nisem vzela tega avta, in sedaj mi je mogoče mal žal. no sedaj sem si iz svojga denarja kupila že drugi avto in mi nobedn ne sponaša, kak avto si kupim in kakga gledam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:19:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kdo? kaj? zakaj? kje?


1. partner od anonimne
2. kaj ne vem
3. zgleda da na vseh podrocjih


aja njen partner... :))

Ja vse nasteto.. verjetno.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:21:41   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

On je tavelike škampe, ti pa krompir v kosih?


Kok si ti kruta!user posted image  Ampak v tole izjavo pa dvomim... ker ona skampov po njeogovo niti pogledat ne sme, ker si jih ne more privoscit... Razen ce jesta vsak zase!?


Kruta? Mislim, da ne.

Te zadeve so me vedno zanimale pri tistih, ki se grejo kdo več zasluži, kaj si lahko privošči, imajo ločene račune,.... user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:31:22   
nuala
No, jaz osebno nebi hodila gledat avta, ki ga ne bom kupila; zame je to izguba časa. Avto kupujem na način halo Mitja, imam tolk in tolk tisoč evrov, potrebujem avto z naslednjimi karakteristikami, pokliči, ko boš imel enega takega.

Je pa hudič, če imata dva, ki živita skupaj in imata dva otroka tako hudo ločene finance. Razen, če se nista tako dogovorila, seveda.



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:35:44   
baguSka
Te zadeve so me vedno zanimale pri tistih, ki se grejo kdo več zasluži, kaj si lahko privošči, imajo ločene račune,....


Midva mava tud locene racune.. ampak se ne greva kdo vec zasluz in kdo si lahko vec prvosc. :)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:39:29   
maruškaŠ
Sej ni potrebno imet skupen račun, da imaš skupne finance. Midva imava vsak svoj račun, ampak vse kar si lahko privoščiva si lahko oba ali pa noben. Niti nimava strogo ločenih stroškov (recimo ti položnice, jaz hrano). Veva kaj skozi mesec potrebujeva in tisti, ki ima takrat - plača. Al pa se začetek meseca dogovoriva, jaz bom to, ti daj to - ostalo pa sproti.

Sicer pa anonimna imata tako ločene finance samo dokler ona ne bo zaslužila enako ali bolje od njega. On skozi to, da služi veliko več od nje uveljavlja argument moči. Ti anonimna mu pa to pustiš. Dejansko pa so v družini (bi morali biti) argumenti moči enaki neglede na to kdo zasluži več, kdo ima višjo izobrazbo in vse podobne razlike.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:40:51   
Anonimen
Sej ni potrebno imet skupen račun, da imaš skupne finance. Midva imava vsak svoj račun, ampak vse kar si lahko privoščiva si lahko oba ali pa noben. Niti nimava strogo ločenih stroškov (recimo ti položnice, jaz hrano). Veva kaj skozi mesec potrebujeva in tisti, ki ima takrat - plača. Al pa se začetek meseca dogovoriva, jaz bom to, ti daj to - ostalo pa sproti.


Enako.

Men sam ni jasno kako si pol razdeliš plenice, obleke in igrače za otroke....a to mamice plačujejo al....?user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:44:01   
kofetek2010
Saj tisto o ločenih računih je bilo mišljeno kot ločene finance, pač v stilu moje je moje in te nič ne briga. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:44:51   
baguSka
ampak vse kar si lahko privoščiva si lahko oba ali pa noben. Niti nimava strogo ločenih stroškov (recimo ti položnice, jaz hrano). Veva kaj skozi mesec potrebujeva in tisti, ki ima takrat - plača. Al pa se začetek meseca dogovoriva, jaz bom to, ti daj to - ostalo pa sproti.


no sej.. tko nekak.. le da se NE morem strinjat s tistim, ce si neki privoscita, da si oba al pa noben...user posted image  pac ve se kaksni so redni mesecni stroski in vsak da kolkr pac mora dat.. za preostanek njegove place pa mene NE zanima... tko kot tud njega ne moj preostanek... niti se ne sprasujeva!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:45:09   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sej ni potrebno imet skupen račun, da imaš skupne finance. Midva imava vsak svoj račun, ampak vse kar si lahko privoščiva si lahko oba ali pa noben. Niti nimava strogo ločenih stroškov (recimo ti položnice, jaz hrano). Veva kaj skozi mesec potrebujeva in tisti, ki ima takrat - plača. Al pa se začetek meseca dogovoriva, jaz bom to, ti daj to - ostalo pa sproti.


Enako.

Men sam ni jasno kako si pol razdeliš plenice, obleke in igrače za otroke....a to mamice plačujejo al....?user posted image


Prej je bilo tako, da je vsak enkrat plačal v trgovini, za ostalo sva se pa zmenila. Zdaj sva spremenila sistem in kupiva vse (hrano, obleke, igrače) od moje plače, njegova se pa nalaga na računu za hišo. Edino kar on plača je vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
16.11.2007 9:45:39   
Anonimen
Kaj boste pa potem rekle na to? Jaz sploh ne sluzim, saj moz zasluzi vec kot dovolj za stiriclansko druzino .. a pol bi morala jaz stradat in naga, bosa in pes hodit naokrog? haha, ja itak..
kar je njegovo, je moje, kar je moje je njegovo.. razen ko jagode jeva- dobim jaz vecjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
Poznate ta počitniški raj?
Tu se otroci krasno zabavajo, starši pa si v miru odpočijejo. Da, Terme Dolenjske Toplice so idealna izbira za krajše dr...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?