|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačenje
3.10.2007 16:17:51   
bankc
Živjo!
Mene pa zanim, koliko so vaši otroci oblečeni sedaj ko je tako vreme.
Jaz namreč ne vem več kaj je prav ker mi vsak soli pamet in vsak drugače pove (še posebej sitne so babice).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.10.2007 16:31:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bankc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačenje
3.10.2007 16:32:09   
bodoča
Sama sem tudi še frišna mamica in sem se tudi ful sekirala kako ga naj oblečem, ko je tako čudno vreme, malo piha, pa spet pripeka,...

Zdaj pa sem začela poslušati samo sebe in opazovati reakcije malega in mislim, da nama kar laufa.
V takem vremenu kot je bilo danes (pri nas je bilo ful toplo) mu jaz dam bodi na kratek rokav in čez mikico na dolgi rokav, pa hlače in nogavičke. Zadnjič, ko je bilo pa tako mrzlo, da smo že odrasli puloverje nosili, pa sem mu dajala bodi na dolgi rokav in pod hlače še štrampeljčke.

Pač večkrat na dan preverjam ali ima tilnik (po toploti tilnika naj bi ugotavljali ali dojenčka zebe, ali mu je vroče, ali ravno prav) dovolj topel in če je hladen, ga pač dodatno oblečem.

Vsak nasvet pride prav, samo najbolj poslušaj samo sebe in tvojega otroka.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačenje
3.10.2007 16:34:42   
bodoča
Ej, Živka, ti si se prijavila na RR, na dan, ko sem jaz rodila. Joj, ko je bil to en lep dan.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
3.10.2007 16:36:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačenje
3.10.2007 16:38:29   
bodoča
Hvala, hvala, saj tvoj sonček tudi cartkan. Bankc, pa brez zamere, ker sem "šla" iz teme.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačenje
3.10.2007 17:14:54   
kaya2007
Jaz že od začetka nič ne kompliciram...danes je npr. imela body s kratkimi rokavi, čez pa trenerko oz. zjutraj ko je bilo malenkost hladneje je imela za ven kavbojke in majico z dolgimi rokavi. kape še nikoli ni imela na glavi, ker je ne mara, štumfe si pa tudi vedno dol zvleče in jo pustim, če je vsaj malo sončka. zvečer ji dam še kakšno jopico čez ali vetrovko ali jo pa samo pokrijem. fajn se obnese tudi kakšen telovnik (puloverček brez rokavov) za čez body z dolgimi rokavi. sicer pa bom sama videla kako otroku paše, naša ne mara bit preveč oblečena, je poleti najbolj uživala user posted image  k mami hi hi

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačenje
3.10.2007 17:15:52   
kaya2007
pa 27.8. ima tudi moj oči rojstni dan user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačenje
3.10.2007 18:28:44   
srursa
Bodoča, tudi jaz sem rodila na tsti dan.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačenje
3.10.2007 19:39:46   
Freycha
sem ena od tistih mamic, ki otročke "premalo" oblačijo. No, tako drugi pravijo. Body z dolgimi rokavi, tanka jopica, hlače in ene tanke štumfe. Kapice praktično nima, če se mi zdi, da je malo hladneje, jo pokrijem s tanko, poletno dekico...

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačenje
3.10.2007 19:44:35   
bankc
Najlepša hvala!
Tudi mi našega fanta tako oblačimo vendar sta obe babici prepričani da je premalo, ker ima skoz mrzle rokice in se jima ne da dopovedat da se ne gleda po rokicah. Mela sva ga že 2krat pregretega, ker mi ga skoz pokrivata ter zadekata, mu tlačita kapo na glavo tudi če je zunaj 30 plusa. Tako da res nisem bila več prepričana kaj je prav. Sedaj vem, da bom vstrajala pri svojem. Hvala!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačenje
3.10.2007 19:44:48   
Strawberrie Cherrie
Čebula sistem. Da ga pač lahko slačim. user posted image user posted image - ok, ponavadi, ko greva zjutraj na sprehod ima body, majčko,trenirkico in zg.del vetrovke, potem se najprej odstrani vetrovka, potem majčka in sredi dneva kolovrati z samim bodyem.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačenje
3.10.2007 21:07:50   
simona76
Moja ima te dni body brez rokavov in majčko z dolgimi rokavi, hlače ter zokne. Če je hladneje ali piha, pa ji dam povrhu še brezrokavnik iz flisa. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačenje
3.10.2007 21:10:39   
Naja30
Joj, kaj je tako mrzlo pri vas?

Pri nas na obali je bilo danes čez dan res zelo toplo, na soncu je kar žgalo. Moja je imela oblečen body z dolgimi rokavi, tanke hlače in copatke na nogicah. Pa ji je bilo vroče.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačenje
3.10.2007 21:42:59   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
Moja je imela oblečen body z dolgimi rokavi, tanke hlače in copatke na nogicah. Pa ji je bilo vroče.

Enako... pa smo daleč od obale user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačenje
4.10.2007 12:59:50   
mami_miki
Jaz ga oblčaim manj kot sebe, ker mene bolj zebe kot njegauser posted image

Npr. danes: ima body-z dolgimi rokavi, čez še eno z dolgimi rokavi-bombažano, kavbojke, zokne, pa copate, če gremo ven pa mu dam še jaknico jesensko čez...pa ni pokritzunaj

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačenje
4.10.2007 15:07:13   
Šaki
potem majčka in sredi dneva kolovrati z samim bodyem.


omg a pri recmo 15-20 stopinjah ga maš samo v bodiju pol????user posted image user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačenje
4.10.2007 16:03:38   
tejkag
Naša ma oblečen body z dolgimi rokavi in majčko pa ene žabe pa nogavičke, ko greva ven ji oblečem še jopco in ene hlače, kapico ma sedaj redno gor, ker je nekaj prehlajena, stara je pa skoraj 6 mesecev.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačenje
4.10.2007 17:03:43   
NRMM
Moja ima zjutraj oblečen body dolgi rokav,tanko majčko in jaknco,debelejše hlačke in zoknčke,ko se pa otopli,pa ima body dolgi rokav in oba dela trenirkice ter zoknčke....stara pa je dobre 3 mesece

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oblačenje
4.10.2007 19:32:51   
birdy
Hmmm, če bi jaz mojo tako oblačila bi pregorela.
Danes ko smo šli ven ob petih je bila moja mala  oblečena v body z dolgimi rokavi in hlače  na naramnice iz flisa. ja pa hlače majo ubistvu še štumfke. mi temu rečemo brcke. pokrita ni bila nič.
Pa ji je bilo čist toplo. je blo pa dons res ful soparen uzuni.
Zjutri ma pa čez še pulover iz flisa

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oblačenje
4.10.2007 20:14:34   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

potem majčka in sredi dneva kolovrati z samim bodyem.


omg a pri recmo 15-20 stopinjah ga maš samo v bodiju pol????user posted image user posted image


Jah, a ti imaš pri 20stopinjah bundo gor?

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oblačenje
5.10.2007 11:17:18   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

potem majčka in sredi dneva kolovrati z samim bodyem.


omg a pri recmo 15-20 stopinjah ga maš samo v bodiju pol????user posted image user posted image


Jah, a ti imaš pri 20stopinjah bundo gor?



pa kaj jz??

otrok.ljuba moja..

in ne nimam bunde in ne otrok ne..samo v samem bodiju ga pa res nimam,nouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oblačenje
5.10.2007 13:02:57   
Strawberrie Cherrie
Jah moj otrok je oblečen tko kot jaz. In pri 20stopinjah je kamot lahko v bodyu. In valjda, da ima gor tudi hlače. 

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oblačenje
5.10.2007 13:44:45   
Šaki
In valjda, da ima gor tudi hlače. 

no to sm hotla slišatuser posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oblačenje
5.10.2007 13:45:26   
Strawberrie Cherrie
user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




velika noč
Lelly28 RR

Ali s svojim otrokom za veliko noč ustvarite velikonočne voščilnice, ki jih pošljete potem po pošti?

da (5%)

ne (95%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!