|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:46:40   
sonček2*
Kje vi vozite lupinico ko ste same šoferke:); a na sovoznikovim ali zadaj za sovoznikovim sedežom
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:47:57   
majčica
Zadaj, ker imam spredaj airbag in je nalepka da ne smem dajati lupince spredaj...čeprav bi bilo bolj pripravno, sam se mi zdi da tudi če nimaš airbaga je bolj varen zadaj.
Lp

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:48:47   
Anonimen
Popolnoma enako kot najčica.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:52:19   
Anonimen
ja, odvisno v katerem avtu se vozimo. Eden namreč nima zadaj varnostnih pasov, tako da mora biti sedežek spredaj. Drugače je pa najbolj varno mesto za otročka vozit zadaj na sredini. Če imaš seveda tudi na sredini 3-točkovni pas za pripet.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:54:26   
ana1
Večinoma zadaj (95%), če pa je res hudo pa včasih tudi spredaj, kjub nalepki za bag.

lp, :rozica:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:56:51   
Anonimen
Ja no, Alja, itak da mora biti pripet! Gotovo, da ni najbolj varno vzadaj, pa da sploh ni pripet. Ampak tisto, kar pa je napisala (joj, sedaj pa ne vidim, ma ena pred tem postop), pa ni dobro. To pa je zelo, zelo nevarno. Če se sproži airbag...

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   vožnja v avtu
24.11.2004 16:59:02   
Anonimen
Ana 1 saj ne morem verjet. A sem prav zastopila, da otroka občasno voziš spredaj kljub air bagu? Ne vem če ti je jasno, da ob morebitni nesreči varnostna blazina lahko ubije otroka. Absolutno ti tega ne privoščim ampak ne morem verjet kako je lahko kdo tako lahkomiseln???!!!
Oprosti ampak a je že kdo kdaj rekel, da danes ima pa že vsak lahko otroka?!
Vem, da mu namerno ne bi škodila ampak daj, malo se zamisli nad življenjem!
Če sem narobe razumela se pa opravičujem.

Pa brez zamere!

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:00:45   
Anonimen
Ja, Splišni absolutno mora biti pripet. Hotela sem samo povedat, da bi jo raje vozila zadaj, ker se mi zdi bolj varno, pa nimam vedno te možnosti. Najbrž pa nisem najbolj pametno skup sestavila stavkov.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:03:14   
majčica
Jest sem mela že incident, sva skor s ceste letela pa se prevrnila...sam sem se ujela komaj, naju odbilo pa vrglo na drugo stran ceste... smo bli na urgenci in je dr rekel da mu ni nič, in da dobr da imamo tko dobro lupinco - maxi cosi cabrio je že odslužila svoje oziroma še prislužila!!! Se sploh nočem spominjat, bilo je pa 14 dni nazaj, k sva mela mesec pa pol. Punce zavežte jih ful čez ramce, ne kr neki površinsko pa brez pasov...meni je bila dobra šola! Se vozimo zdej 25 na uro...

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:04:09   
Anonimen
Joj majčica samo da je vse ok.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:07:40   
majčica
Ne govori, ker je bil tako jok na urgenci sem tko cmerala...v četrtek sem registrirala nov avto, v petek pa buf...mene so kar mišice bolele ampak nisem porajtala, ker sem bila tok v šoku in se sekirala. Slikali ga pa niso, ker so rekli da je nevarno...pretipajo hrbteničko, glavco, reflekse preverijo...Hvala za skrb, smo ok zdej!

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:10:36   
kimi
če imaš spredaj airbag ga daj zadaj za sovoznikovem sedežom

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:13:06   
dory
Ko smo mel se lupinco je bil na sovoznikovem sedezu....zdej mora bit pa zadaj...sej mu prav pase... :)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:14:14   
TARA in MAJ
Spredaj na srednjem sedežu ker ni airbag mamo pač tri sedeže spredaj tako da ni panike pa še lažje ga opazuješ.
lp;)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:15:39   
tjaga
Mi jo vozimo spredaj. Airbag smo izklopili oziroma dali ven.

LP,
Tjaga
:kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   vožnja v avtu
24.11.2004 17:17:05   
ana1
Alja si se pa ujezila 100 na uro...

Občasno pri meni pomeni 2 x po 2 km, pa še takrat malo cvikala in se zavedala, da to ni ok. Drugače pa glede varnosti in odgovornosti - dobili smo stol maxi-cosi city, ker pa nima najboljših ocen zadnjih testov smo šli kupiti maxi-cosi cabrio, ki ima boljše zaščite za glavo in bočne zaščite. Glede stolov, pripenjanja sem pa že od nekdaj natančna in ne dopuščam "nepripenjanja" - avto ne gre naprej, če nismo vsi pripeti.

lp alja in varno vožnjo ti želim

lp, :rozica:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   vožnja v avtu
24.11.2004 18:11:27   
SILVA
Jaz ga vozim spredaj,imamo airbag vendar ga izključim kadar vozim malega.
lp

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   vožnja v avtu
24.11.2004 18:18:33   
Anonimen
Ja, ana1 saj pravim, da vem, da namerno ne bi škodila. Ampak za to, da se air bag sproži ni potrebno veliko. Le nekaj metrov le nekaj km na uro!
Saj veš, najraje se nam zgodi tisto, za kar mislimo, da nam se pa ne more...

Varno vožnjo tudi vama, pa da bi bil stolček vedno le zadaj!

Lp,

Alja

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   vožnja v avtu
24.11.2004 18:49:41   
Gina
Joj punce, ne lomite ga! Otroka peljite le v takih sedezih, ki so primerni in tam, kjer je treba. Jaz sem se par let nazaj z mojo 2 letno bejbo peljala lepo po predpisih 40km/h po Umagu, ko se prizge rdeca. Jaz ustavim, en Nemec pa je mislil, da bom sla naprej. Nemec je tudi ves cas ze prej za mano vozil 40. Pri tej "mali hitrosti je avto letel do srede krizisca, moj stol je podrlo v malo, ki je sedela za mano. Skratka naredil mi je: totalko na avtu, natrgane vezi na hrbtu, premaknjeno vretence, rahel pretres mozganov. Ker sem imela stol cisto naprej, se je ustavil tik pred otrokovimi koleni in jih ni zdrobil, ker sem imela Romerjev stol in v njem pravilno pripetega otroka, mu ni bilo nic. Jaz se vedno pravim, da jo je cuval :angel: Niti za sekundo ne dajajte otrok nepripetih ali tam, kjer ni treba v avto. Najhujse nesrece se dogajajo pri 40 na uro, to pa je tisti kilometer, ki ga prevozite do trgovine - nepripeti.
LP:zmeden2:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
24.11.2004 18:53:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   vožnja v avtu
24.11.2004 19:49:05   
malika
Spredaj, s tem da airbag izključim.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   vožnja v avtu
25.11.2004 7:39:29   
Erdbeere
Jest če sem bila sama spredaj...air bag sem dala izklopit...kadar sva bila pa oba je bila pa Teja vedno zadaj...sej se je mogla navadit, ad ne bo vedno ona spredaj...pa tud zdej nimam nobenih problemov...pa je stara že skoraj 2leti pa pol....če jo slučajno pozabim pripet, vedno začne jokat, da ni pripeta...no sej to se je sam ene 2x zgodl...enkrat ko je ful dež padal in sem jo sam hitr notr dala pa sem pol neki po mobitelu govorila pa zalavfam avto....pač pozabila da ni pripeta...pa sem jo pripela, enkrat sem pa premalo zaprla in se ni zaskočil in se je odpel samo od sebe

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   vožnja v avtu
25.11.2004 9:31:53   
Pilar
Mene pa neki zanima v zvezi z vožnjo v avtu. No, mogoče se vam bo vprašanje zdelo čisto mimo, ampak rabim nasvet :zmeden2:.
Kmalu bom rodila, sedaj me pa zanima, kako se otroka pripelje domov? A ga daš v lupinico, na zadnji sedž, privežeš, pa mamica zraven, al kaj...ne se mi smejat, ampak res ne vem kaj je najbolj varno. Bom vesela vsakega nasveta. Hvala.

lp, pilar:)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   vožnja v avtu
25.11.2004 9:42:40   
malika
Ja mi smo se peljali tako. Bil je v lupinici na zadnjem zicu(seveda privezan) in jaz zraven odzadaj. lahko pa je tudi na sprednjem zicu

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   vožnja v avtu
25.11.2004 12:09:47   
TARA in MAJ
PILAR!!! Mi smo našega pikca prinesli domov v košari peg perego ki se v avtu tudi pripne na zadjih sedežih seveda
LP;)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Suši
Oceania

Ali radi jeste suši?

Ja (11%)

Ne (43%)

Ne poznam (46%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!