|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vedeti spol
21.8.2007 20:36:55   
suzanamai
Že nekaj časa me zanima zakaj se odločate za to, da vam povejo spol otroka. Osebno menim da je ob porodu to še dodaten bonus, ko izveš kaj si nosil svojih devet mesecev...
kaj pa vaše mnenje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:39:28   
viv_
1. ker sem prevelik firbec
2. lažje je vse cunce prištimat
3. se mi je zdelo bolj luštno, če sem lahko "trebuh" nagovarjala z imenom

v drugem krogu pa:
1. spet cunce, ker smo imeli od prej roza user posted image
2. ta velika je nujno hotela sestrico, pa smo rabili pripravit teren, če slučajno ne bi bila, ampak je itak bila



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:40:13   
Anonimen

Vsaka ima svoje mnenje in vsaka izbere tisto kar ji je všeč.
Z možem bova vprašala za spol takoj ko se bo videlo.
Ne vidim nobenega problema, eni to ne želite vedeti, eni pa to komaj čakamo.

Drugače pa se vse strinjam z Viv user posted image

Pa lep pozdrav,
Vesna

(odgovor članu suzanamai)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:42:11   
Jančika_
Viš, jaz se pa čudim, kako kdo tega noče vedetuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:42:30   
potepinka
Se strinjam z viv
Sicer je pa to stvar posameznika in ne vem zakaj ne ob tako napredni tehnologiji.

Pač vsak se odloči po svije.Jaz vem da mi je super ko vem  kaj bo

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:44:42   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: viv

1. ker sem prevelik firbec
2. lažje je vse cunce prištimat
3. se mi je zdelo bolj luštno, če sem lahko "trebuh" nagovarjala z imenom



se strinjam user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:46:17   
*tajda*
Jst sem vprašala zaradi firbca,ampak v drugo sigurno ne bom ker hočem presenečenje.meni osebno je mogoče malo žal ker sem vprašala,ker bi se razveselila tako fantka kot punčke.V drugo bo sigurno presenečenje.user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:46:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Viš, jaz se pa čudim, kako kdo tega noče vedetuser posted image


Se podpišem pod to.

Sama sem preveč firbčna, da ne bi nekaj takega pomembnega vedela celih 9 mesecev oz. sploh vprašala za to.
No, sedaj vem, vendar vseeno kupujem vse nevtralno.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:47:00   
ElaM
Se strinjam z viv. Prvič se je videlo na morfologiji, da bo punčka, drugi se pa še skriva in tudi upam, da čimprej pokaže kaj ima med nogami.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:47:41   
Anonimen
Jaz se nekako bolj z otrokom povezana čutim, če vem, kdo je.user posted image  Da npr. vem, da če ko brca, rečem: pa kva je zdej, mali, a si čisto popizdil, če bi bila pa punčka, bi pa rekla popizdila. To je ful razlika.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 20:57:22   
MarijaPo
Ena kot splisni. Komaj cakam petek in upam, da bo puncka. Navijajte!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 21:05:52   
piščanc
jaz sem prvič vprašala, ker sem hotela vse vedeti, firbec pač. enostavno ne moreš, da ne bi. če vem koliko je velik, zakaj ne bi še spola?

v drugo sem se hotela prepričati, da ne bom vprašala. pa nisem zdržala. proti koncu nosečnosti sem bila zaradi pritiska v porodnišnici (že okoli 33 tedna) in ko mi je povedal kaj bo, sem bla presrečna.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 21:29:18   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Jst sem vprašala zaradi firbca,ampak v drugo sigurno ne bom ker hočem presenečenje.meni osebno je mogoče malo žal ker sem vprašala,ker bi se razveselila tako fantka kot punčke.V drugo bo sigurno presenečenje.user posted image


A če na UZ zveš pa ni presenečenje? user posted image

Itak ne moreš več nič spremenit ali? user posted image



Drugače pa... moji razlogi so enaki kot pri viv user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 21:31:23   
mamuška
Prvi nismo vedeli in mi je tako čist ustrezalo. V drugo se dete pač vsedlo na sondo in smo 98%, kaj bomo imeli. Ne ve nem ne v drugem primeru ne vidim problema.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 21:37:04   
suzanamai
Ja kaj pa vem, poznam jih kar nekaj pri katerih so se zmotili. potem so imeli pa roza nakupljeno na koncu je mel pa lulčka.
No saj ne rečem tudi mene včasih firbec matra, ampak ravno v tem je čar, ko do konca ne vem. Že prvič mi je bilo čisto nepomembno kaj bo, sedaj pa tudi. Ampak lepšega občutka od tega, da sem zvedela kaj je, šele v porodni sobi, še nisem doživela. Čeprav težko sem se dvignila in pogledala, moje prve besede so bile, miško glej k ma jajčka fantek je. Babce pa v smeh.... Ne zamenjam za nič na svetu.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 21:56:43   
*tajda*
suzanamai se strinjam.Po moje je nor občutek ko izveš kaj imaš šele ko dete primeš v roke.Bomo videli kako bo drugič.user posted image  Za prvič že vem

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 22:01:50   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Viš, jaz se pa čudim, kako kdo tega noče vedetuser posted image


He, he, jaz isto in si ne predstavljam, da ne bi vedela. Razloge je Viv dobro opisala, čeprav pri meni garderoba ni igrala neke vloge, ker nisem neka fenica roza barve.

Mi je pa hecno, ko pravijo, da če ne vprašaš, si potem pri porodu bolj 'presenečen'. Mislim, ne vem kaj si lahko tolk presenečen al je eno al pa drugo. Presenečen si po mojem lahko le v primeru, da ti napovejo eno, rodi se pa drugo. To pa je presenečenje.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 22:02:02   
CUKRČEK
Evo, meni je pa bolj luštno, da se ne ve spola do rojstva. Midva nisva ne prvič in ne drugič vprašala za spol. PA tudi imen nisva izdala do rojstva. Pa saj sem bila firbčna, posebej zdaj preden sem rodila dvojčke, vendar sem se zadržala in nisem vprašala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vedeti spol
21.8.2007 23:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

1. ker sem prevelik firbec
2. lažje je vse cunce prištimat
3. se mi je zdelo bolj luštno, če sem lahko "trebuh" nagovarjala z imenom




Enako user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vedeti spol
22.8.2007 6:48:52   
srki
Meni se to, da izveš spol otroka pred rojstvom, ne zdi nič tako narobe. Zakaj pa ne. Jaz sem sicer rekla, da se bom dala presenetit, pa je bil že na koncu 9. meseca firbec tako močan, da sem vseeno vprašala oz. me je G ob vsakem pregledu spraševal, če me zanima. In tako sem pač zvedela, povedala pa samo sestri. Mojega pa sem pustila čakati, pa tudi hotel je, da mu ne povem.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vedeti spol
22.8.2007 9:22:08   
unika
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Ja kaj pa vem, poznam jih kar nekaj pri katerih so se zmotili. potem so imeli pa roza nakupljeno na koncu je mel pa lulčka.



Ravno zaradi tega v drugo nočem vedeti. Je bil na UZ dvakrata ali trikrat punčka, potem me je pa 6 dni pred porodom zdravnica v porodnišnici na UZ vprašala če vemo kaj imamo, pa jaz vsa vesela "ja punčka bo" ona pa "lejte jajčke in pimpeka".
Zato sem pa rekla, da zdaj nočem vedet, pa tudi G je takoj rekla "če sem se prvič zmotila pa ne bova zdaj nič ugibale"

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vedeti spol
22.8.2007 9:30:09   
martinka
Mene pa zanima, če čutite, katerega spola bo user posted image ? Jaz sem vedno govorila, da želim fantka, dokler nisem zanosila. Sedaj pa čutim cel čas, da je punčka (vsi drugi govorijo, da bom imela fantka, jaz sem pa 100%, da je punčka). Seveda, karkoli bo, bo enako ljubljeno in zaželjeno. user posted image user posted image user posted image

No, firbec me pa vseeno tako matra, da upam, da se bo na morfologiji videlo, kaj je.

Ali tudi ve čutite, kaj bo? In tiste, ki že veste, ali ste vedele, kaj bo preden vam je G to povedal?

(odgovor članu unika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vedeti spol
22.8.2007 9:35:08   
mml
Meni se tudi zdi, da je enako veliko "veselje", če izveš na UZ ali pa pri porodu...saj tako ali tako v nobenem priemru ne moreš spremeniti in verjetno ne boš rekel...ja ker si fantek/punčka te pa ne maram...

Sicer pa enako kot viv user posted image

Dober ginekolog ultrazvočist se pa po 20. tednu skorajda ne more več zmotiti pri določitvi spola, če je otrok obrnjen tako, da se da videti, kaj ima med nogami user posted image , drugo je pri NS ali če ima otork prekrižane noge...tisto je pa bolj ugibanje

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu unika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vedeti spol
22.8.2007 10:22:18   
itata
jaz bom vprašala, ker sem čist preveč firbčna, ampak bom cunjice vseen kupila raj v rumeni in zeleni barvi, da me ne bo v porodni "še enkrat presenetilo"user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vedeti spol
22.8.2007 11:52:35   
valči
Prvič nisem vprašala,večinoma jih je trdila,da je punčka,pol pa sem sina rodila in so se samo čudili.

Drugič mi je g. rekel fantek,pri 32. tednih pa je videl punčko,jaz pa že modro kupovala,ga klicale z fantkom,pol pa sem res rodila hčerkico.

Sedaj pa nisem in upam,da ne bom vprašala,ker je bila drugič taka zmeda.Pa se mi zdi tako fajn,da ne vemo.

Glede tega,kaj čutimo:
Prvič ničuser posted image
Drugič sem čutila,da je fantek,rodila pupo.
Tretjič čutim,da je fantek,nekako sem prepričana,videli bomo čez dva meseca.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Partner
hmm...

Ali bi bili še naprej z partnerjem, če bi vas vdaril?

da (9%)

mogoče, če bi mi zagotovil da se več ne ponovi (32%)

ne (59%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!