|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trebušček
5.4.2007 18:13:14   
copatek
Mene pa zanima, kdaj se vam je tistim, ki ste že dalj časa noseče, začel poznati trebušček. Sama sem sicer šele v 5. tednu, zakar je še absolutno prekmalu, vendar me vseeno zanima, kdaj se lahko veselim lepo zaobljenega trebuščka. user posted image  Hvala za vaš odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trebušček
5.4.2007 18:18:43   
jooly
Če si prvič noseča, lahko trebušček pričakuješ mao kasneje (meni se npr. ni videl popolnoma nič do četrtega meseca user posted image ), zdaj v drugo pa se mi že pri 8 tednih pozna kot bi bla v 4. mesecu user posted image .  Baje ima to neko vezo z mišicam, ki so v drugi nosečnosti že precej ohlapne.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trebušček
5.4.2007 18:43:27   
Putka
Meni se je ta prvič nekje okrog 4,5 meseca poznalo, pa pod pulovejem se sploh ni videlo. Nekje po 3 mesecu pa je bil pas malo ožji.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trebušček
5.4.2007 18:59:26   
lunca2
Noseča sem prvič. Poznati se mi je začelo nekje okrog 4,5 meseca.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trebušček
5.4.2007 19:33:23   
skuštrana
V prvi nosečnosti se mi full dolgo ni videl trebušček, nekje pri 6. mesecih, sedaj pa sem v drugo noseča (13 tednov) in se mi zdi, da imam trebuh kot takrat v 6. mesecuuser posted image ...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trebušček
5.4.2007 19:38:09   
Strawberrie Cherrie
Šele nekje konec 5meseca je zgledalo tako, kot da bi se res fejst najedla. Dejansko si pa vedel, da sem noseča šele nekje v 6mesecu? Se na začetku ful nisem dosti zredila, potem je šlo PA SAMO NAVZGOR user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trebušček
5.4.2007 23:56:30   
copatek
Ja, to je moja prva nosečnost, tako da bo potrebno na trebušček, glede na vaše izkušnje, še malce počakati.user posted image Še enkrat hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trebušček
6.4.2007 8:29:33   
masna
Jaz sicer pričakujem dvojčka in je to moja prva nosečnost. Poznati pa se mi je začelo od cca 13t naprej....

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trebušček
6.4.2007 8:49:27   
Daschi
Tukaj pa res ni enega pravila. Odvisno je ali si suha ali si močnejše postave, visoka, nizka...
jaz sem velika in srednje postave. Vsaka nosečnost se mi že kar zgodaj pozna. ker drugače nimam nič trebuha, se mi hitro izboči v nosečnosti. tako da se mi vidi že proti koncu tretjega meseca, v začetku četrtega.
Ena moja prijateljica denimo, pa je zelo močna in se ji sploh ni videlo, da je noseča....

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trebušček
6.4.2007 8:52:57   
Strawberrie Cherrie
No, to ni ravno pravilo.
Jaz sem kar velika in suhcena, pa se mi je tako pozno začelo poznat user posted image user posted image user posted image

Copatek, nič bat, slej kot prej boš mela ORNG trebušček, user posted image bo pa notri veselo delal salte in poskakoval, tako da nič bat. Ti ne uide user posted image user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trebušček
6.4.2007 8:53:24   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

No, to ni ravno pravilo.
Jaz sem kar velika in suhcena, pa se mi je tako pozno začelo poznat user posted image user posted image user posted image

Copatek, nič bat, slej kot prej boš mela ORNG trebušček, user posted image bo pa notri veselo delal salte in poskakoval, tako da nič bat. Ti ne uide user posted image user posted image



Pa vidim, da si decembrka user posted image user posted image user posted image ČESTITKE od lanske user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trebušček
6.4.2007 9:05:03   
BaByGiRl
Prvič se mi zelo dolgo sploh ni videlo. Sama sem opazila, da so malo tesne hlače nekje v 4-5 meseca. Pri prvi me je soseda vprašala, ko sem šla s tamalo ven, čigavo imam user posted image

V drugo,...kriza. 10 tednov, pa hlače niso šle gor. Sploh ne. In to nosečnost sem kot user posted image , sam ne tko aktivna. user posted image
To je po moje odvisno od posameznika in vsaka nosečnost je drugačna.
Dalj ga ni, boljše je...vsaj glede oblekuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trebušček
6.4.2007 15:14:11   
ronja
1. noseča, še v 5. mesecu se ni videlo, tako da bi kdo vedel, ne da mu prej povem... V 4. mesecu so me kolegice na plavanju spraševale, kje ga mam... Res pa da original nisem mela čisto nič trebuščka in sem ga jaz že ornk vidla, samo vsem ostalim se je zdelo to čisto normalen trebuh - pa ni bil, je bil user posted image user posted image

No, zdaj pa večina vseeno že vidi, hihi, sem pa že 7. mesecuser posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trebušček
6.4.2007 15:16:04   
ronja
Aja, ene kavbojke z nizkim pasom pa še zdaj oblečem... Prvič sem nosečniške hlače oblekla pred kakimi 2-3 tedni...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
6.4.2007 19:17:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trebušček
7.4.2007 0:35:58   
ronja
Zivepo, bodi vesela, ti vsaj g. ne bojo morili, da se premalo pozna! Meni do zdaj sicer niso nič rekli, so rekli, da lepo raste, no, na zadnjem pregledu, ko so pa vsi ostali videli, da je zrasel, je  pa rekla, da ni nič zrasel bušiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trebušček
10.4.2007 11:32:01   
zrak
Zame je to prva nosečnost in se mi zdi , da se mi je kar hitro poznal.. sicer sem bolj suhe postave.. in v tretjem mesecu nisem mogla skriti.... Sicer sem vedno nosila bolj oprijete majnčice in temu podobno, tako da je bilo kar hitro opazno..


(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trebušček
10.4.2007 12:06:43   
ur+sa
copatek, jest sem v 8 tednu sedaj, pa mam že malo problem s hlačami, ker me ene že preveč tišijo... je pa to moja 1. nosečnost...

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trebušček
10.4.2007 12:13:59   
Mateja82
Sem drugač bolj suha noseča sem drugič pozna pa se mi od 15 tedna naprej.  Enako je bilo tud v prvi user posted image .  Prvič  sem se tudi še ful redila zraven tako da je bil kar lep okrogel.user posted image   Je pa odvisno tud malo od legeuser posted image .  Jaz sem nosila bolj zadaj, nekatere pa nosijo bolj spredaj in se jim vrjetno zato tudi prej pozna.

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 10.4.2007 12:18:24 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trebušček
10.4.2007 12:28:56   
Solero
Kako pa kaj izgledajo trebuščki v 7. mesecu?? Jaz bom imela takrat počitnice, pa še ne vem, bi šla s takih trebuhom na morje ali ne...?? Zdaj pa sem noseča 14 tednov in o trebuščku ni ne duha ne sluha, niti kepice ni. Hmm...user posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trebušček
10.4.2007 14:08:08   
ronja
Solero, jaz sem trenutno v 7. mesecu in trebuščki so takrat že kar konkretni, ampak ne vem, zakaj zato ne bi šla na morjeuser posted image . Jaz mislim it še junija na morje, pa imam takrat rok...

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trebušček
28.4.2007 22:50:14   
Anonimen
Jaz sem v 18tednu5dan, pa se mi zdi, da ni še to to, ni še tisti ta pravi trebušček. Izgleda kot, da sem se preveč najedla.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trebušček
28.4.2007 23:08:00   
Magi*
v sedmem mesecu prve nosečnosti so me začeli spraševati: "ja, zdaj bo pa kmalu, a ne?".user posted image  sem imela trebuh kot tovornjak. sicer sem drobne postave. bomo videli kako bo v drugo. verjetno lahko pričakujem en orng trebuh.

ne skrbi copatek. trebušček pride in na koncu ga že komaj za sabo vlečešuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Trebušček
29.4.2007 18:28:55   
tinki_winki
Jaz sem pa v 16t4d (prvič user posted image ) pa se mi že kar pozna. Se mi zdi, da se mi je v zadnje tednu kar znatno povečal. Sicer sem pa srednje postave. Je pa tak, da če bi želela, bi ga še vedno lahko skrila oz. tisi ki ne ve, nemore z zagotovostjo trditi, da je to to.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Trebušček
29.4.2007 19:13:04   
Anonimen
Pozdravljene
Noseča sem 13 tednov 1 dan. Moram reč, da ne morem razen 1 hlač nobenih več zapeti in sicer že od 8. tedna dalje. Sta mi v zadnjem tednu pa že 2 rekla, da se mi zdaj pa že mal vidi trebušček, tako da, kdor hoče, zdaj že lahko vidi spremembo.
Lp, Anonimna 7

(odgovor članu tinki_winki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Teza med nosecnostjo
ninola

Koliko kilogramov ste prodobile med nosecnostjo?

od 10 - 15 (48%)

od 15,5 - 20 (25%)

od 20,5 - 25 (12%)

25,5 in vec (14%)


Število vseh glasov: 64

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!