|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovski centri
8.1.2007 16:35:11   
sabini
Ali greste z mesec dni ali več  starim dojenčkom, že v trgovske centre ?Jaz se kr mal bojim it k tok razsaja enih viroz...user posted image Pa sej če je v vozičku pa gazica čez ne more lih pridt do njega ...

Tok bi šla pa cvikamuser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovski centri
8.1.2007 16:38:11   
piscancek
mi gremo z našo malčico vsepovsod,sam glih na razprodaje pa ne bomo rinli,al pa tud?

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovski centri
8.1.2007 16:49:28   
total
Z tako malim,nisem nikoli šla.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovski centri
8.1.2007 16:55:14   
Anonimen
Uf ne, kje pa, jaz takrat še ven nisem mogla zaradi posledic CR, sploh pa z otrokom ne bi hodila v šoping. Kaj pa vem, meni se nekako smili taki mali štrudelček.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovski centri
8.1.2007 17:09:18   
lenika
Naš je star 8 mesecev, pa še sedaj ne hodimo z njim v šoping. Ga raje peljem na sveži zrak. Je pa res, da imam jaz doma taščo in tasta, ki ga z veseljem počuvata, če bi bili sami, pa verjetno ne bi imela izbire.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trgovski centri
8.1.2007 18:36:16   
eya
S tako majhnim nisem šla-ga je raje ta čas počuval očka, ali pa je on opravil nakup.

Zdaj gremo vsake toliko vsi v nabavo, še največkrat pa greva sama v bližnjo, manjšo trgovino.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovski centri
8.1.2007 19:22:57   
monika30
Tudi mi nismo šli, ko je bil tko majhen. Se mi zdi, da tam nekje od 4.meseca al pa malo prej, ko se tudi raje vozi v vozičku.

Lp

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovski centri
8.1.2007 19:26:18   
Anonimen
S tako majhnim ne, ker je bilo poletje in smo se sprehajali zunaj.

Pozimi smo pa šli, predvsem "sprehajat" se in popit kavico, kadar je zunaj pihala burja. 

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovski centri
8.1.2007 19:53:50   
dinozaver
Midva imama skoraj 2 meseca staro punčko in opravljamo skupaj nakupe v vseh trgovinah, že drugega tedna starosti.Ima že tudi osebno in tako opravljamo nakupe tudi po avstriji in vozimo se tudi že po 140 km daleč. Za nasvet sma tudi vprašala babico in je rekla da ni nobenega razloga da ne bi. To je zelo dobro še posebej če vašega dojenčka težijo krči, saj na ta način zaspi. V kolikor vam še ni jasno je treba otroka pa čeprav je še majhen navaditi na ljudi, na morebitne "bacile" saj le tako otrok postane odporen proti raznoraznim boleznim. Kaj bi rade da 6 mesec star otrok, ki še ni bil v trgovini na enkrat postane dovzeten za razno razne bolezni. Gaza ma kakšna gaza saj gaza ne zaščiti otroka pred bacili, potem bi mogli otroku nadeti masko. Dobro dovol naj bo za danes !!!

ps.: se vidimo jutri   

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovski centri
8.1.2007 20:22:51   
Anonimen
Ne spomnim se točno, kdaj sem prvič šla z njo v trgovski center (ker pač tja hodim nabavljat vso hrano in ostale pripomočke, saj mi je najbližje). Mislim, da tako zgodaj ni bilo, kaj grozno veliko pozneje pa tudi ne. Mi v bistvu ni drugega preostalo, saj sva bili veliko sami, varstva pa nisem imela. Nikoli ni zbolela zaradi tega.

(odgovor članu dinozaver)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trgovski centri
8.1.2007 20:56:37   
Luskan
V kolikor vam še ni jasno je treba otroka... Kaj bi rade da 6 mesec star otrok, ki še ni bil v trgovini na enkrat postane dovzeten za razno razne bolezni. Gaza ma kakšna gaza saj gaza ne zaščiti otroka pred bacili, potem bi mogli otroku nadeti masko. Dobro dovol naj bo za danes !!!
IZVIRNO SPOROČILO: dinozaver

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Luskan -- 8.1.2007 20:57:44 >

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trgovski centri
8.1.2007 21:52:01   
natalia
ulala, pokamo od modrosti! user posted image

jaz sem šla z mojo prvič v trgovino pri nekje 4.mesecih, jaz je ne bi izpostavljala, če ni treba.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trgovski centri
8.1.2007 22:20:18   
sabini
Ja saj jaz ga tud nebi izpostavljala, če ni treba.  Bi rada  šla,sem pač vprašala me je firbec matral al ste hodile al ne....



uživajte ob svojih user posted image   itak se pa mi najrajši sprehajamo v naravi, ampak nakupovat bi pa vseeno šla z malim, ker ga nimam kam dat in tudi dojim ga še tako dauser posted image al bomo počakali al šli ......bom vidla


user posted image

_____________________________

2005 SE NAM JE PRIDRUŽIL MATIC, 2006 PA JE DOBIL BRATCA JANA ..SEDAJ IMAM DVA KORENJAKA!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trgovski centri
8.1.2007 22:34:50   
Vesna
ja seveda da sem šla,od kar smo lahko šli ven sem šla z njim v trgovino.služkinje nimam,da bi šla namesto mene,mož prinese še pol trgovine zraven,tako da grem raje sama,varstva pa nimam.kaj naj se v takem zaprem.kako mislite da živijo samohranilke,ki nimajo nikogar?da jim na dom dostavijo.se popolnoma  strinjam z dinozavrom.tudi mi pohajamo po 100km,user posted image spi kot top,kadar koli smo šli kam ven pojest je res priden in niti pisne ne,doma pa sploh ne morem pojest v miru.no to je pa že druga zgodbauser posted image .
lp vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trgovski centri
8.1.2007 22:35:51   
kofetek2010
glede na to kakšna je bila lanska zima smo mi bili kar veliko po raznih trgovskih centrih, prvič tam nekje pri cca. mesecu dni - pa tamala od tega ni bila nič bolana user posted image  


(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trgovski centri
8.1.2007 22:41:56   
Marogica
Mi nismo šli s tako majhnim nikamor razen na sprehode, pa na kakšen (nujenuser posted image ) obisk. Pa ne zaradi viroz, bacilov in podobnega, temveč, ker je bil to za nas napor. In ne vem, kaj naj z otrokom tam delam, mesec dni po porodu. Nakupovat je hodil mož.

Midva sva bila vsak dan zunaj, mali v vozičku, jaz pa sem sneg kidala(ker sem želela, da ne bo pomote, saj je moža skoraj kap, ker tega nisem nikoli prej delalauser posted image )

Tako rrdečih ličk nisva imela nikoli, kot takrat (oba skupaj mislimuser posted image )

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trgovski centri
8.1.2007 22:45:07   
rija
Evo, mi smo šli direkt s porodnišnice v enega, ker smo morali kupiti pečko, ki je prej nismo imeli časa, ker nas je user posted image  presenetil.....pa ni bil takrat nič bolan....edino od začetka ni maral biti po trgovinah...za razliko od zdaj, ko ga ne dobim dol z raznih igral, vlakcev, avtov.....user posted image user posted image user posted image  no in ravno danes sva z mojim dragim ugotavljala, da bomo pa manj v btc hodili oz. bova raje sama, ker bo tako hitreje....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trgovski centri
8.1.2007 22:50:07   
Katrin
Ne, ko je bila najina user posted image  tako majhna, nisem/nisva z njo hodila po nakupuh, sploh pa ne v velike trgovske centre. Odločitev na koncu je seveda tvoja.

lp, katrinuser posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
8.1.2007 22:57:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trgovski centri
9.1.2007 7:42:03   
frufru
Ne vem zakaj bi ravno v šopingu fasal bolezni. Mi smo šli s 14 dni starim pokovcem na pošto, smo nesli čestitke za božič , pol pa še vrnili knjige v knjižnico. Pa ni bilo nič. Smo pa začel kihat pri 4 tednih, ko se je narisala plejada obiskov. Kaj pol otroke tudi na 1.pregled ne pelješ, saj tam je tudi možnost okužbe z vsemi otroškimi boleznimiuser posted image . Ne vem, mogoče sem takega mnenja, ker sta moja starša tudi mene povsod vlekla kot mlado mačko. Je pa res bolj komot in hitreje sam po trgovinah hodit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trgovski centri
9.1.2007 9:39:59   
Anonimen
ma mi smo tud hodili vsepovsod...še danes...pa ni fasal nobenega virusa...ok, glih na razprodaje ne bom šla, ker je preveč gužve že zame, kaj šele za otroka. No, je pa res da večinoma po šopingih ne hodimo v največji gužvi. Recimo gremo v soboto popoldan, ali pa med tednom. Pa  mali kar uživa. Je vse novo in se krasno zamoti.

Pa točno tako kot je napisala Dinozaver - ne zavijajte otroke v vate !! Naj se navadijo vsega !!

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trgovski centri
9.1.2007 10:32:15   
Baucka
Ema je stara 8,5 mesecev in še vedno ne hodimo dosti po trgovinah. Občasno že, če gremo kam na obisk in je to mimogrede. Drugače jo rajši pri babici pustim in grem sama. Po porodu pa ima tako ali tako nakupe ati čez. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trgovski centri
9.1.2007 12:16:13   
martinuška
Joj ene pa res zavijate svoje otroke v vato :). Pa da me ne boste napadle, menim, da imate vso pravico s svojim otrokom počet, kot vam instinkt in vaša pamet narekujeta. Smo pač različnega mnenja, ne :).

Mi smo našo npr. peljali na sprehod, ko je bila stara 9 dni prvič. Je bilo nekje 13-15 stopinj zunaj, in je bilo čudovito.

Kar se tiče nakupovalnih centrov, pa smo tudi šli nekje 2-3 tedne po porodu prvič. Ne vidim razloga, zakaj ravno v nakupovalni center ne bi šla še nekaj mesecev.

Kot pa je napisala že ena pred mano, v gužve tudi jaz ne hodim, že zato ne, ker se meni ne da z vozičkom (pa tudi brez njega) se gužvat po trgovini.

Kolikor se meni zdi, čim bolj otroka v vato zavijaš in ga "varuješ vsega hudega na svetu", tem bolj bo kasneje bolj bolan, ker ne bo vajen.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trgovski centri
9.1.2007 13:39:03   
lolipop
Preberi vse nasvete, potem pa naredi tako, da se boš ti dobro počutila.

Če sem odkrita, sem jaz začela komplicirat šele zdaj pri 10 mesecih, ker vse stlači v usta in oblizne. Sicer predhodno obrišem ročaje vozička, pa volan, če ga dam v avto, ampak nikoli ne veš.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trgovski centri
9.1.2007 13:54:20   
žiža
Mi ne kompliciramo. Gremo tja kamor se namenimo in kamor pač moramo. V trgovino grem ponavadi z obema dopoldne po frišen krof pa po manjkajočo robo za kosilo. Ta veliko nabavo pa opraviva z možem sama tud v kakšnem večjem trg. centru. Tud na misel mi ne pride da bi otroke sabo vlačila. da se vsi oblečemo (bunde, kape...) napokamo v avto, se slečemo ker je v avtu toplo, se zopet oblečemo, spokamo iz avto, v štacuni spet bunde dol.... pa potem tamelega naštimat v tisti voziček z lupinco, tamala se med tem že v tla meče ker ni nobenega avta frej, potem hoče svoj mini voziček porivat.... NE, NE ni šans!
kar se pa virusov tiče... letos jih je povsod toliko, da ni šans da te vsaj eden ne ujame.
Dinozaver, tista s krči je pa mal huda, a se ti ne zdi user posted image
Če že kaj, ga bo vožnja po eni gozdni potki gotovo bolj uspavala, kot pa tisti suh zrak in vročina v štacuni. Pri nas bi še jaz fasala krče, ne pa da bi jih tamalemu pomirila.

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Spalni položaj
Admin

Kako date svojega dojenčka spat?

Na trebuh. (17%)

Na hrbet. (67%)

Na en bok. (0%)

Na oba boka menjaje. (17%)


Število vseh glasov: 6

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!