|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na koliko časa
5.12.2006 15:08:32   
Anonimen
ve dojite vaše malčke in koliko časa...??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na koliko časa
5.12.2006 15:28:31   
lenika
Ko je bil star kot tvoj, sva se dojila na 3 ure, trajalo pa je približno 45 minut.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na koliko časa
5.12.2006 15:30:01   
Anonimen
no sj ane tud jz ga na tri ure ampak mi je tam od 5 pa do 15 min na eni dojki pol pa noče več...me zanima le če dost poje..

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.12.2006 16:04:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na koliko časa
5.12.2006 16:21:03   
maliva
Mi2 sva se dojila skoz, kadar je hotel in kako dolgo je hotel. Če si misliš, da ni sit, potem ko neha vlečt - ne boj se, kajti če bo dete lačno, se bo tako drlo, da ne boš mogla preslišat user posted image . Kadar se ti bo zdelo, da potrebuje dojko, mu jo daj, ne glej na uro. Ko pa neha, ga pa odstavi - pa tud ne gledat na uro. Bo ti že sam dajal ukaze, kaj mu kdaj odgovarja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na koliko časa
5.12.2006 18:04:50   
mojsoncek
Prvi mesec se je dojil zelo razlicno. Od enega meseca naprej pa nekje na tri ure. Si je pa od nekdaj privoscil maratonske podoje. Se sedaj pri skoraj sedmih mesecih zna trajati eno uro user posted image , ker ima vmes veliko dela (se pogovarja, gleda okrog in podobno). Glede na to, da je na spodnji meji s tezo, nisem nikoli hotela skrajsati casa podoja, pa tudi ce se le carta (ce naredi pet pozirkov vec, jih vsaj naredi).

lp

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na koliko časa
6.12.2006 15:07:35   
_andreja_
prvi mesec sva se dojila 2 3 včasih ampak malokdaj na 4 ure... zdaj zadnji teden pa kr nekaj sračka jedu bi že samo dolžina dojenja je tako kratka... user posted image  ...skratka v začetku je jedel 15,20,30 minut in je sam nehal mi je dal vedeti da ima dovolj ker me je začel kr nekako odrivati. Zdej zadnji teden pa je 5 mogoče če je 10 minut ampak to je že praznik... Jedel je pa včasih tudi po 10x na dan ampak resnično intenzivno jedel... kar se mu tudi pozna se je prvi mesec zredil od najnižje njegove kilaže kar za dobri dve kili, in sem bila kr ponosna da je samo z dojenjem dobil toliko,.. samo nevem kaj bo zdaj, mogoče pa resnično tako intenzivno vleče, da se naje v 5 10 minutah, čeprav dvomim....user posted image user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!