|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 19:59:42   
magnolija
...uporablja pralne pleničke al vsi zdaj prisegajo na pleničke za enkratno uporabo tud pri novorojenčku?
me je babica zadnjič presenetila, ko je rekla, da vsi uporabljajo že od začetka naprej pamperske in podobno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 20:11:58   
Bonnie_RR
Ne vem, mislim, da redko kdo.

Mi uporabljamo pamperske in jih ne zamenjamo...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 20:18:08   
lol
Jaz pa sem bla "pridna"in sem pri prvem otroku(sedaj star pet  let)do enega leta uporabljala tetra plenice.Pamperske sem uporabljala samo takrat ko smo kam šli,pri zdravniku in čez noč.res pa je da sem ga mogla previjati bolj pogosto,in več je blo za prat,Ampak cenovno se mi je pa bolj splačalo.Takrat sem bila samo jaz tista,ki je v hišo denar nosila.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 20:18:45   
ElaM



Naša punca ima od začetka Pamperske in zaenkrat nimamo nobenih izpuščajev ali česa podobnega.user posted image  




_____________________________

:)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 20:36:36   
KIRA
seven uporablja bombažne. če te kaj zanima, njo vpraš. ona ve.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 20:49:04   
ribica.
jaz sem pri naši prvi uporabljala samo tetra plenice do 3. meseca, potem pa štprkljo. Tudi ponoči. Od 18. mesecec pa do 2 leta pa pamperske, ker je veliko pila in nisem folgala previjat.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 21:10:59   
Anonimen
Sicer nisem pooblaščena, da govorim v imenu drugih, ampak vseeno...uporabljala jih je prijateljica, tiste od Racmana.

(odgovor članu magnolija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.8.2006 21:13:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 21:41:21   
NRMM
Prve 4,5 mesece smo imeli racmanke,zdaj pa imam plenice za 1x uporabo. Racmanke sem dala stran predvsem zato, ker je zaostajala pri motoriki, ko smo menjali plenice je tudi sama postala bolj živahna in se začela kotalit ipd.
Vsak otrok drugače prenaša različne stvari, nam očitno niso odgovarjale.

Da mal zapacam post in pofirbcam.......Magnolija si mamica user posted image ?

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 21:54:44   
x_srečka_x
Na začetku sem razmišljala, da bi imela pralne plenice Racman, potem pa sva se z mojim premislila  in bova imela kar navadne plenice za enkratno uporabo user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 22:11:17   
shooo
mi imamo racmanke sicer samo za doma.ko gremo od doma nataknemo pampers.z racmankami smo full zadovoljni. se mi ne zdi da ni
kaj vec dela in neža se mu tudi zdi zadovoljna.kaksnega vnetja se nismo doziveli.priporocam.
kak bi pa stvar zgledala ce bi povijali v tetra pa nimam pojma.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj še spoh kdo..
6.8.2006 23:16:43   
Anonimen
V porodnišnici so jo povijali v tetra plenice, za odhod domov pa so ji dali pleničko za enkratno uporabo in tudi mi od njenega 3. dneva starosti dalje skoz uporabljamo odmetovalne pleničke, samo drugih znamk kot pampers. Nikoli ni imela nobenih problemov.

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 0:05:19   
magnolija
ne še, mogoče bom v petek postala mamicauser posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 0:07:31   
Seven*
Mi smo bombazni. Razen ko sem ekstra lena ali bolana. Potem smo na tistih za enkratno uporabo, ker nocem morit mojega dragega se z dodatnim pranjem, ceprav ga je ful malo.

Uporabljamo pa Racmanke.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 0:07:42   
magnolija
Za zdaj sma nabavla pamperske, pa bomo vidli. Najprej pa sem bila prepričana, da bom uporabljala pralne.Mi ne zgledajo tak slabi material pamperske.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 0:11:06   
magnolija
to pomeni, da ne bi bila edina, če bi se odločla za to variantouser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 4:49:25   
Princess Mononoke
Jaz uporabljam plenice iz konoplje in pa bambusa, ker adsorbirajo tekočino še bolj kot bombaž. So podobne racmankam (http://www.babybeehinds.com.au/). Plenice za enkratno uporabo uporabljam samo ko kam gremo in pa čez noč. Plenic za enkratno uporabo ne maram uporabljati iz vrste vzrokov: ker niso prijetne za kožo, ker so drage, ker onesnažujejo okolico. Pranje plenic pa ni tako težko. 

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 10:23:20   
muki1
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1025101&mpage=1

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Princess Mononoke)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 10:37:33   
ada2
jaz tudi uporabljam pralne pleničke že od Adamovega rojstva. imam nekaj štorkljinih in nekaj racmanovih in sem ful zadovoljna z obojimi. z racmankami še celo malo bolj. žal mi je, da tudi pri Nuši nisem uporabljala teh. do zdaj Adam ni imel nobenega vnetja ritke, je zelo zadovoljen, niti nisem opazila, da bi ga plenice kaj motorično ovirale, se kotali, plazi... dela pa ni nič kaj več kot z pamperskami. saj jih opere stroj, posuši veter, poberem jih jaz, likati jih ni treba... po pamperske pa moraš v trgovino, pa v smeti jih metat, pa imaš takoj kanto zabasano z njimi in če smeti odvažajo samo vsakih 14 dni kot pri nas je problem. na začetku pa sem jaz nabavila samo 4 take plenice, ker sem hotela videt kako bo s tem, pa če mi bo sploh všeč. no, zdaj jih imamo 15 in folga. ponoči pa ima pampers, ker že od 3 meseca prespi celo noč.ampak zadnje čase mu ta nočna pamperska kar precej pušča.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 10:56:12   
teta beta
Jaz kombiniram racmanke in paprinate. Sva precej zdoma, na večdnevnih obiskih pri mojih itd. in takrat uporabljam "pamperske", pa tudi doma, kadar nanese ali se mi ne da.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 11:24:17   
SašaR
Uporabljam racmanke, če kam gremo pa za enkratno uporabo. Mala ne zaostaja v motoriki. Vsaj zaenkrat to ni opaziti. Sedaj se plazi in valja po celem stanovanju.
Ker je sedaj zelo vroče tudi veliko spije tekočine in zaradi tega imamo malo probleme ponoči, ker rade premočijo in jo je potrebno ponoči celo preobleči (sem poskusila tudi s pamperskami sam ni bilo razlike - so tudi prepuščale). Drugače pa mi teh plenic ne zamenjamo za nič na svetu. 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 11:25:04   
Anonimen
Jaz sem Racmanove kupila za Ano, pa jih tudi vrnila v trgovino, ker so se mi zdele za tako majhnega otroka absolutno prevelike in prenerodne.

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 12:07:22   
Adelina
A lahko še jaz kar tukaj nekaj vprašam: kako pa je potem s pranjem. Namreč predvidevam, da se ti v enem dnevu ne nabere dovolj za en stroj (vključno z drugimi cunjami), če pa jih na primer zbiraš dva ali tri dni, pa jih je treba nekako posušiti, da se ne pojavi plesen, to pa potem najbrž smrdi. Pa še kako je s kakanjem- a se tud uporablja kakšne plenične predloge kot so se pri tetra plenicah? Kako pa je s sušilnim strojem-se lahko sušijo v njem?

Kakšna pa je cena RAcmank in koliko jih rabiš? Kje pa jih kupiš?

Upam, da mi bo katera pomagala. Hvala za odgovor!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 13:16:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina
Kakšna pa je cena RAcmank in koliko jih rabiš? Kje pa jih kupiš?


Jaz sem jih kupila kar v Baby Centru, spomnim se, da sem jih kupila okoli 20, vse skupaj je stalo okoli 60 jurjev, ker zraven ponavadi kupiš še tiste vložke, o katerih govoriš (da drekec na ostane na plenički). Pred skoraj 3 leti je bilo to.

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj še spoh kdo..
7.8.2006 13:43:00   
Seven*
Cist vse odgovore mas tu gor..

http://www.pleniceracman.com/

Drugace pa.. Vsak si nacin prilagodi sebi. Ce vidim, da ne bom prala belega cca 3 dni, ker ni dovolj perila, jih operem kar na 60 skupaj z ostalim.. Enkrat na teden pa jih perem na 95. Se mi zdi cisto dovolj. Tako nic ne smrdi..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?