|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče bradavice
21.5.2006 18:31:48   
lenika
Zanima me ali ima katera izkušnje z bolečimi bradavicami zaradi dojenja.
Jaz si jih mažem, pa so vseeno na dotik precej občutljive, ko pa ga dojim, me bolijo takoj, ko zagrabi in mogoče še pol minute, nato pa bolečine preneha.
Naš malček je star 9 dni. Ali to sčasoma preneha?

Hvala.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče bradavice
21.5.2006 18:47:46   
eya
Ja, neha bolet, po kakih 2 ali 3 tednih sigurno.
Maži z lanolinom, pa osuši jih po vsakem dojenju.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče bradavice
21.5.2006 18:55:04   
tinkamiška
Pa poskusi mu dat čim več bradavice v usta tako, da bo imel še del kolobarja v ustih. Mene so nabojl bolele dokler se nisva z Izo privadlili in naučili kako se je treba dojit. Sem pa tudi jst uporabljala lanolin...

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče bradavice
21.5.2006 19:54:35   
CERT
JA LANOLIN JE NAJBOLJŠI, ČE PA MAŠ ŽE KAKŠNE RANE BOŠ MOGLA PA KAKŠNO KREMO VKUPIT

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče bradavice
21.5.2006 20:20:12   
sjug
Bepanthen plus je zelo v redu, pa bradavice čim več luftaj in naj bodo čsuhe. To najbolj pomaga. Zagotovo kasneje ne bodo tako občutljive. Če se pojavijo ragade priporočam nastavek. Za dojenčka sicer ni najbolj udoben, a je bolje, kot pa trpeti bolečine ob dojenju. 

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu CERT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče bradavice
21.5.2006 21:53:28   
tinca34
Ravnokar sem hotela odpreti to temo......
Ja, maži jih z lanolinom  od MultiMom - kupiš ga v lekarni. Drugače pa tako kot ti je napisala že predhodnica: naj ima v ustih čim več kolobarja in ustnice naj bodo med sesanjem obrnjene navzven-kot da so našobljene; če jih ima obrnjene navznoter, mu jih narahlo povlečeš ven.
Moj je star sicer dva meseca, ampak sva se do pred kratkim dojila z nastavkom. Zdaj nama že par dni uspeva brez user posted image , ampak ja, bolečine so pa na začetku podoja neznosne; tudi mene zanima kdaj se bo to nehalo. Upam, da čimprej.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Teh 9 reči mama NUJNO potrebuje po porodu!
Katere so tiste nujne reči, ki jih potrebuje mama po porodu, da se lahko mirno posveti svojemu novorojenemu otroku? Prev...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?