|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 12:00:08   
livia
Jaz imam 1 mesec staro user posted image  in se dojiva cca. 30 - 45 minut. Pa vi?
Ne pozabite napisat starost vaših sončkov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 12:45:04   
renan
pri 4 mesecih ok. 10 min. vcasih vec, vcasih manj...ko je bil manjsi, je trajalo dlje..

LP, Renan

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 13:11:20   
PBJ
Pri 10. mesecih se dojimo 5,6 minut.
Pri 1. mesecu smo se pa tudi še več kot 1 uro.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 13:19:40   
Anonimen
pri 8 dneh v nedogled brez rezultata....se prav tol časaokler je ne odtrgam iz joške tm nek po eni uri pol pa spije še 50 ml po flaši'?? se prav prmen ne popije nič!

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 15:52:55   
jota
Moja user posted image je stara 2m in 6 dni, na začetku je pila od 20 do 25 min, zdaj pa od 10 do 15 min.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 18:27:13   
eya
Moj je star dobrih 5 tednov in se v 10 minutah ziher naje, včasih še prej neha intenzivno sesat, ampak ga potem vseeno pustim, da se še malo crklja. Na začetku pa sva se dojila po 25 minut.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
10.5.2006 23:14:57   
mml
večinoma pol ure...nekako tako že od rojstva, sedaj pri skoraj 5 mesecih pa se gre gospodična slow food in vmes kakšno kitico zaspi, tako da lahko vse skupaj traja tudi kakšno uro...včasih pa po 15 minutah neha in je ne pripravim, da bi spila še kakšen požirek

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 10:18:21   
Taja Nagaja
Odvisno od njene volje in želje po crkljanju. Drug teden bo stara pet mesecev. Zjutraj 5-10min, proti večeru pa tako kot mml- malo spimo vmes, tako da vse skupaj lahko traja več kot uro in pol. Včasih jo podojm samo iz ene, včasih pa z obeh. 

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 14:09:27   
kaja29
ja pri nas včasih mala tudi kar vleče pa vleče in mi ni jasno kaj še je
pa je dans dr. povedala da podoj traja 5-10 minut na vsaki strani kar je več je pa samo še crklanje
torej je moja en velik crkljanček
bomo zdaj sprobali njeno varianto, saj pravi da se v prvih minutah dojka izprazne (seveda če mala neprestano vleče in ne spi zraven

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 18:45:19   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: kaja29

ja pri nas včasih mala tudi kar vleče pa vleče in mi ni jasno kaj še je
pa je dans dr. povedala da podoj traja 5-10 minut na vsaki strani kar je več je pa samo še crklanje
torej je moja en velik crkljanček
bomo zdaj sprobali njeno varianto, saj pravi da se v prvih minutah dojka izprazne (seveda če mala neprestano vleče in ne spi zraven


ja zakaj pa ji ne bi privoščila malo crkljanja? Saj ob dojenju tudi ti počivaš. Izkoristi ta čas za navezovanje stikov, nežnosti, svoj počitek. Drugo je seveda, če imaš probleme z bradavicami, potem vsekakor omejuj dojenje...sicer pa malo crkljanj paše vsem...tudi nam odraslim, kaj šele našim drobižkom

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 19:14:10   
kofetek2010
točno tako kot pravi mml user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 21:46:53   
kaja29
kaj pa misliš da delamo, samo crkljamo se tako ali drugače user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 22:00:50   
sarazan
Pri enem mesecu je v povprečju trajalo do pol ure. Sem jo morala skoz rukat in hecat, da mi ni čist zaspala user posted image .
Zdaj pri treh mesecih sva pa včasih fertik kar v treh minutah. Do pred kratkim je imela iz ene dojke dovolj na obrok, zdaj pa zadnje dni dojim na obeh straneh v enem obroku, pa vseeno ne traja dojenje več, kot 10 minut.

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
11.5.2006 22:04:46   
šnucika
začeli sva z pol ure do 45 min.....potem pa iz meseca v mesec manj.
sedaj pri petih mesecih se ponavadi naje v največ 10 minutah!
seveda,če se ne crklja ali debatira z joškiuser posted image user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
12.5.2006 9:45:18   
Maxica
Midva sva se brž na začetku tudi dojila enih 45 minut. Potem mi je rekla babica, da če tako fajn vleče, ima dovolj pol ure. Tako da sem ga potem dojila 15 minut na vsaki strani. Pri kakšnih 3,4 mesecih je bil pa kr en preskok - se je dojil samo še 10-15 minut na podoj. Očitno potem že tako intenzivno pije, da v krajšem času dobi dovolj.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
13.5.2006 19:35:24   
kati*
v 1. mesecu tudi po pol ure
zdaj pri 7m pa v 5 min zaključiva

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
13.5.2006 21:56:29   
Eviii
dejan ima malo več kot dva mesca. in že od vsega začetka uživa na joški. sm že rekla, da bo lahko napisal knjigo jst in moja joška user posted image . dojiva se približno po pol ure vsakič. zadnje cajte se je začel hitreje dojit, vsekakor pa ne manj kot 20 minut. danes na primer sm ga imela prisesanega na joški trikrat kar po celo uro. in čez eno uro je hotu še user posted image . sej vmes malo zaspi, pa jst tudi z njim. jst ga kr pustim, da se carta. če pa začne pretiravat al pa se mi kam mudi, mu pa dudo zatlačim v usta in je mir.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
14.5.2006 13:28:57   
katerina
naš mišek je star 6 tednov in se vedno dojiva na obeh straneh. zadnje dni ukinjam nastavek, ki sem ga začela uporabljati, ko so me bradavice bolele do joka. brez nastavka porabiva za eno stran 10-15 minut, z njim pa najmanj 20. zanimivo se  mi pa zdi, da nama gre brez nastavka v leže čisto super, sede me pa še vedno boli user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
19.5.2006 15:15:23   
tincci
Vsaj 20 min čez dan do 5m, zvečer 50 min aktivnega vlečenja, zdaj pri 6.5m pa zvečer samo še 25-30minuser posted image

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa traja vaš podoj
19.5.2006 19:16:51   
Anonimen
6.m = 3-5 minut
1-3 m = 5- 10 minut

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
20.5.2006 15:37:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Ko mama vpraša, kaj počnem z otroci, ji po...
Očka Kenny Deuss se je odločil, da bo družinsko življenje malo prevetril. Vsakič, ko ga partnerka vpraša, kaj počne z ot...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?