|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ugodno mako majčke, bodiji
5.4.2006 19:23:03   
niki#
Hoj,
če katero zanima ugoden nakup mako majčk in bodijev naj se zglasi  v Pletilstvu Tome, Ljubljana . Tel.št.510 33 40. Jaz sem bila presenečena in hkrati hvaležna za ugodno ponudbo mako majčk (500 sit/kom) in žabice 800 sit/kom... za novorojenčka, ki hitro preraste... je to več kot dobrodošlo!!!!!
Pa lepo kupujte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
5.4.2006 19:46:02   
Primoza
Nič kaj poceni - v Intersparu je dosti ceneje pa še kje drugje. Uvoženi so pa itak vsi iz Kitajske, če ne drugega material.

(odgovor članu niki#)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
5.4.2006 21:54:55   
sašaš
Kje pa se nahajajo? user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu niki#)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
6.4.2006 8:48:46   
Barbs
Na Cesti Andreja Bitenca 144.user posted image

Sem si pomagala z guglom.user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
6.4.2006 8:51:08   
MarijaPo
Nam so to firmo svetovali v soli za starse.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
6.4.2006 9:09:05   
mojca75
Hvala! user posted image  Super, men se zdi pa to ugodno! tiste ki ste to že "izvedle" kaj poklicale ste in ste šle k njim, al majo kako "domačo prodajalno" al kako....

Mojca

PS: če so pletilstvo, najbrž nimajo kitajste robe? Halo?user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
6.4.2006 13:08:11   
niki#
Jaz sem jih prej poklicala in se dogovorila da pridem...(greš direkt v njihovo delavnico) Material je res kvaliteten (100%debeljši bombaž)... ni tisto kot npr. v BC (upsss) ali šparih in podobno ko se raztegne ali pokvari gumbek, če že napačno pogledaš.(torej ni Kitajska roba... )
Iste majčke prodajajo v Nami in sicer po tisoč sit, žabice pa po tisoč osemsto...

Menda se da dogovorit, da ti pošlje vendar naj to nebi bil samo en bodi ...

lp

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
10.4.2006 11:22:42   
kapesanta
A je katera že kupovala v Tosamini industrijski v Domžalah? Jaz imam informacijo da se ful splača. Plenice, povijalke, pa tudi hlačke in majčke in ostalo za user posted image .
Grem verjetno danes pogledat pa bi blo pa fino če bi vedela cene drugje - dejte prosim mal napisat kakšne so cene v trgovinah (DM je baje zlo ugoden).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu niki#)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
10.4.2006 12:29:32   
urška76
Kar se plenic in povijalk v Tosami tiče ne morem rečt, ker sem jih dobila v dar za dojenčka. Mi jih je dala od kolegice mami, ki je delala v Tosami. Kar se pa tiče majčk in hlačk so pa cene kar na nivoju, oz. nič cenej kot drugje. Sem velikokrat pogledala, ko sem hodila po vato za umivaje prvega user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
10.4.2006 16:06:01   
niki#
Ne vem točno koliko kaj stane (sva s kolegico primerjali) a vem da je dražje  vsaj kar ste tiče mako majčk, žabic in planic ter povijalk.
Planice se definitivno splača v DM (5 kom 70x70 so cca 1.600 od tosame 80x80 10 kom cca 3.600). Povijalne pa sem kupila v prej omenjenem pletilstvu!

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ugodno mako majčke, bodiji
10.4.2006 22:27:30   
kapesanta
tetra pleničke so 3.481,08 SIT/10kos, previjalne so po 539,45 SIT/kos, vatirane palčke za bebike so pa 142,68 SIT/škatla.
Glih ni, da bi se splačal iz Zasavja namensko le po te stvari.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu niki#)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?