|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera marela?
10.1.2012 14:48:43   
arruba
že vnaprej se opravičujem ,če je bila ta tema že kje obdelana (v to skorajda ne dvomim user posted image ).

Zanima me, katere vozičke marele ste uporabljale in kako ste bile zadovoljne? pri nas imamo 1,5 letnika, ki se k sreči še marsikam pusti vozit v vozičku, ampak mi je naš voziček zdaj postal nekoliko prevelik, ker ga res uporabljamo le občasno. Zaenkrat razmišljam o Mutsy Spider, PP Pliko ali Quinny Zapp, pa me zanimajo vaše izkušnje - predvsem glede uporabnosti in zlaganja (na kako majhno se zloži pa kako kompliciramo je zlaganje).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera marela?
10.1.2012 14:51:49   
mayci
Meni sta všeč Mutsy Spider in Quinny Zapp, Pliko je prevelik ko se zloži. Izmed naštetih je najmanjši Zapp, ko je zložen (tudi zlaganje je preprosto, za Spiderja ne vem), je pa slabost, da se mu ne da nič nagniti hrbtišče, ker vseeno 1,5-letnik še kdaj pa kdaj verjetno zaspi...user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera marela?
10.1.2012 15:15:43   
Katy78
Mi smo kupili Peg Perego Si in smo bili ful zadovoljni. Zloži in razstavi se v trenutku, se pa ne zloži ful na majhno kot nekatere marele (no, odvisno, kaj je za koga "majhno", najbolje je v živo pogledat), ampak nam to ni predstavljalo problema. Nam je res dobro služila, se pa ne da poležati v popolnoma vodoraven položaj, ampak nas to ni motilo, ker razen na morju, ko smo sli zvečer na sprehod, v vozičku ni več spal.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera marela?
10.1.2012 15:45:40   
zaspancek1
Meni je bila vsec maxi cosi noa,predvsem zato,ker je res lahka,zlozi pa se tudi malo drugace od klasicne marele in bi vsaj nasemu prtljazniku bolj ustrezala. Sicer pa smo imeli eno ABC marelo,ki je bila cisto ok,ampak nasa dva se po dobrem letu itak nista vec vozila v vozicku.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera marela?
10.1.2012 16:29:01   
Najaa
Mi smo imeli Picolo marelo in je definitivno najbolj praktična od vseh, kar sem jih vidla. Hrbtišče gre dol, lahek je, zloži se na tako malo, da ga lahko daš v avtu pod otrokov sedež... ma super je no.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera marela?
10.1.2012 17:42:10   
kajajaka
Mi imamo tega:
http://www.hauck.de/en/hauck/shopper/sport-11.html

Všeč mi je, ker se preklopi naprej in ne po dožini - tako mi v prtljažniku ne zavzame skoraj nič prostora, lahko ga dam tudi za šoferjev/sopotnikov sedež in ne ovira otroka v avtosedežku - ima še vedno prostor za noge.
Hrbtišče se položi, da otrok lahko zaspi, košara spodaj je prostorna. Na morju in v shoppingu je nepogrešljivuser posted image . Ugodna je tudi cena - Rutar jih ima po 60€.

Seveda pa je to navadna marela in se s Plikotom pač ne more primerjati.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera marela?
10.1.2012 17:42:47   
kajajaka
user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera marela?
10.1.2012 19:30:54   
Anonimen
Ekola, mi smo imeli Mutsy Spiderja in moram rečt, da mi je bil fajn ... zložiš ga z eno roko, za sestavit pa rabiš roko in nogo. Je pa med težjimi marelami, samo jaz sem ga vseeno skupaj z našo frajlo lahko nesla čez kake stopnice itd. Mogoče me je malo motilo samo, da je naslon za nogice bol majhen ... je pa v primerjavi z Zappom to boljše, ker je ful bol stabilen in sem lahko tudi marsikaj na roč obesila pa se ni prekucnil. Je pa zdaj modificiran Zapp zunaj (extra), ki se ga da poležat in obračat sedež v obe strani, samo ima pa posledično to pomanjkljivost, da je ogrodje še vedno ful majhno zloženo, samo moraš pa še posebej sedež v avto tlačit, ki pa ni majhen. Aja pri Spiderju mi je bilo tudi to fajn (ker sem pač višje postave), da se mu da regulirat dolžina ročaja

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera marela?
10.1.2012 20:41:21   
mateyka
kaj pa bugaboo bee stroller? se lepo zloži in je lahek..
user posted image

drugače sem pa za PP Pilko, a to misliš Pilko mini?
Peg Perego so mi itak vsi zakon user posted image najbolj kul mi je pa ta novi model PP Uno, ker ima spredaj uno tasico/mizo/ograjco - naša je bla nora na to mizico, vse je počela na njej, brala kjigice, jedla, se igrala z igračkami; fuuul sva se prevozile zarad tega, bi lahko šla na celodnevni pohod če bi hotla, samo da je ta mizica prisotna na vozičku user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera marela?
11.1.2012 5:49:15   
Hope2
Ko smo kupovali marelo sta mi bila všeč bugaboo bee in quinny zapp (ta nov, ker se poleže). Bee je odletel, ker je predragi in nenazadnje je za našga velikana bil premali- če je sedel in sem odprla strehico sem mu lahko celo glavo odneslauser posted image . Za zappa nisem bila ziher, malo me je motilo, da se strehica ne more odpet in zato ni nič zračen (glede na vročo klimo pri nas sme bila v dvomih), ap stabilnost- ampak mi je bil všeč dizajn in zložljivost in res mini mini. Pa sva skupaj šla v trgovino, malega naložim not, spregovorim s prodajalko besedo in že sva obe lovili malega- se je zvrnil skupaj z vozičkom. Tak 3 kolesnik ni za velike in živahne otroke. Potem mi je priznala, da je nestabilen tudi na prehodu čez pločnike- to sem že od prej vedela. Če je mali otrok  (okoli 1 leta) ni panike, ko pa pride not malo večja teža in velikost, pa se ta razlika precej pozna. Spiderja sem tudi gledala, pa me je nekaj zelo zmotilo- mislim da nekaj v zvezi z nogicamiuser posted image   in tudi spet trikolesnik

Pristali smo na haucku (caprio), sprva bila zelo navušena, kasnej pa katastrofa. Po 3 mesecih smo ga pospravili in vzeli nazaj bugaboo cameleon.

Če bi še enkrat kupovala, bi vzela marelo mclaren - se mi zdi da so najbolj trpežni, najbolj primerni za večje otroke.

Če bi še enkrat kupovala, več ne bi kupila marele, ki se zloži kot tale bugaboo bee, ampak kot mclaren (ozko in dolgo), ker je slednji vseeno manj prostora zasede v prtljažniku, kot tale bee. Lastne izkušnjeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.1.2012 5:55:09 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera marela?
11.1.2012 7:35:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Spiderja sem tudi gledala, pa me je nekaj zelo zmotilo- mislim da nekaj v zvezi z nogicamiuser posted image   in tudi spet trikolesnik

Samo tolko ... Spider se v stabilnosti tudi slučajno ne more primerjat z Zappom, ker je Zaqpp neprimerno manj stabilen ... ga ima kolegica pa ona na roč ne sme obesit praktično nič ... sploh če tamalo ven iz vozička vzame, jaz sem imela pa lahko pri praznem ali polnem vozičku boga in pol na ročaj obešenega. Pa fino se da strehica gor zavihat , tako da poleti na morju, sem dala tamalo čez opoldne v voziček spat, sem ji namontirala pepenija gor, zadaj odvihala strehico in je bila celav senčki pa skos je imela nemoteno kroženje zraka okrog sebe. ... no res tista opora za nogice je bolj mala, ampak naša se je potem tako namontirala, da je nogice kar pokrčila k sebi ... je pa še vseeno boljše to, kot pa Baby Welt Moon ali Kiss marela, ki pa sploh nima nastavljive opore za noge. Aja pa Spider je res marela za večje otroke ... take ki že brez problema sami sedijo, ker ima res ogromen sedež.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera marela?
11.1.2012 8:25:22   
Hope2
Ga nisem nikjer sploh primerjalauser posted image , zmotilo me je pač za nogice in da je trikolesnik, nikjer nisem zapisala da je nestabilen. Pač ne maram 3 kolesnikov iz večih razlogov. In če smo že pri stabilnosti, noben  3 kolesnik se ne more v stabilnosti primerjat s štirikolesnikomuser posted image . Sem zaprisežena 4 kolesnicauser posted image

Pa ne govorim o stabilnosti, ko vrečke gor navesiš in otroka ven vzameš. Ta mi ni pomembna.

In kaj ti pomaga nastavljiva opora za noge, če praviš, da je itak pokrčila k sebi in se drugače namontiralauser posted image , potem je vseeno če nima nastavljive opore, si tudi lahko kako drugače namontira nogeuser posted image

Naš hauck je imel tudi večji sedež, bi lahko 2 otroka not spala, to je bil tudi en od večih razlogov nakupa. Pa sem opazla da širina sedeža ni tolk bistvena, če hočeš vozit težje in večje otroke. Največja napaka vozička je bila težnost in sicer, ko se mi je otrok naslonil naprej, več nisem mogla gladko manevrirat vozička, prednje gume, me niso ubogale. Ko je voziček prazen ali z manjšim otrokom ali če otrok sedi naslonjen nazaj, lahko voziček obračam z lahkoto z eno roko, če pa peljem težjega otroka in se mi nasloni naprej- pa je čista katastrofa. Pa tu ne primerjam s spiderjem, ker ga ne poznam, hočem samo povedat, da ko kupuješ voziček za starejšega otroka, širina sedeža ni na prvem mestu. Temveč težnost vozička, stabilnost in močni amortizerji oz čvrsto ogrodje in kolesa. Pač ob nakupu nisem bila tolk pozorna na tole, ker nisem vedela, da se  kaj takega lahko zgodi. Če bi bila že takrat pozorna, bi si drugače ogledovala spiderja in mogoče tudi kupila, če bi me v tem prepričaluser posted image . Tak pa sem ga ocenila le na podlagi 3 koles in opore za nogiceuser posted image .
Sem pa sprobala zdaj mclarna in bi ga takoj kupila, čeprav ga takrat sploh nisem čekiralauser posted image Greškauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera marela?
11.1.2012 8:52:43   
Katy78
Jaz sem se ravno zaradi vsega tega, kar našteva Hope, odločila za PP Si. Ni mi bilo važno, da ni tista mini marela in na kako majhno se zloži, ampak da bo trpežna. In je. Še poleti, ko je bil mali star že več kot 2 leti in pol (pa je med večjimi in težjimi za svoja leta), se je lahko vozil (še danes bi se lahko, pa se noče več user posted image ), spodaj smo košaro totalno napokali, pa še na ročajih je visela kakšna vrečka, voziček pa je tekel kot urca, brez problema, s tem da ni nikoli sedel pri miru, ampak se je nonstop nekaj obračal, pa dvigoval in kazal naokoli. Prav zato se nisem odločila za tiste marele, ki se zložijo na mini, izgledajo pa tako, kot da so igrača, ne pa voziček za pravega otroka.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 11.1.2012 8:53:20 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera marela?
11.1.2012 9:25:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Ga nisem nikjer sploh primerjalauser posted image , zmotilo me je pač za nogice in da je trikolesnik, nikjer nisem zapisala da je nestabilen. Pač ne maram 3 kolesnikov iz večih razlogov. In če smo že pri stabilnosti, noben  3 kolesnik se ne more v stabilnosti primerjat s štirikolesnikomuser posted image . Sem zaprisežena 4 kolesnicauser posted image

Pa saj te ne napadam no user posted image sam ko si najprej pisala kolk je Zapp nestabilen in trikolesnik in potem pri spiderju tudi napisala da ti med drugimi ni ok, ker je tudi trikolesnik ... pa bi si to lahko kdo razlagal napak, ker je res ful stabilen in bolš za manevrirat kot ena BBY klasična marela, ki smo jo imel pri mojih, pa za na malo bolj grob teren je bolj fajna kot večina marel, ker ima vseeno precej velika kolesa (v primerjavi z maclarnom) ... kar se pa nastavka za nogice tiče ... tudi tisto malo kar je je ful boljše kot nič ... ker moja je vedno spala v njej na boku in pol je imela nogice pokrčene na tem naslonu za nogice ... če ga pa nebi bilo, bi ji pa dol visele.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera marela?
11.1.2012 11:36:22   
Leela
jaz če bi morala kupit marelo bi tole

http://www.pegperego.si/si/vela-g1693.shtml?_=groupped

ali pa PP ario.

Je lahka in ima cel ročaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera marela?
11.1.2012 21:01:12   
krtek 1
Quinny Senzz je zakonuser posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?