|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drugi otrok ni bil sprejet
24.5.2010 11:46:36   
memole80
Lep pozdrav!

Danes sem dobila sklep, da drugi otrok ni bil sprejet v vrtec.user posted image  Ma kaj nima 2. otrok prednost za vpis v vrtec?! Baje da smo šele na 20. mestu. user posted image  Tako sem žalostna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
24.5.2010 11:48:44   
kakadoo
hja, sj nisi edina.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
24.5.2010 11:51:16   
Nina00
2. otrok ima navadno nekaj dodatnik točk v vrtcu, ki ga že obiskuje 1. otrok - odvisno od občine.

Če je pri vas sistem tak, da lahko oddaš za istega otroka več vlog v različne vrtce, potem boste do septembra še sprejeti. Pri nas smo bili pri 1. v enem od vrtec celo na 60. mestu čakalne liste pa so nas klicali še pred septembrom.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
24.5.2010 12:08:20   
snoopy78
Kateri vrtec?

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
24.5.2010 14:59:39   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Lep pozdrav!

Danes sem dobila sklep, da drugi otrok ni bil sprejet v vrtec.user posted image  Ma kaj nima 2. otrok prednost za vpis v vrtec?! Baje da smo šele na 20. mestu. user posted image  Tako sem žalostna.


kako pa kaj drugi ki imajo po dva otroka, v vašem vrtcu! Ker jaz bi bila zelo pozorna na VIP varijante!!!

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
24.5.2010 22:29:11   
Naja31
Letos v ljubljanskih vrtcih drugi otrok nima nič več pik zato ker je prvi žev vrtcu. Letos so spremenili pogoje, lansko leto je to še veljalo.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
25.5.2010 10:29:23   
memole80
Ma to res ni pošteno. Ne gre za to, ker bo imela zastonj vrtec, ampak trže se mi srce ob misli, da bomo prvo peljali v vrtec, druga pa bo z nonami oz. jo bomo mogli peljati drugam. :(

Blesavo se mi zdi to, da imajo prednost tisti, kjer je en brezposeln. Pa jaz si rečem: če je brezposeln, kaj ne more paziti na otroka???? Groza...za se zjokat. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
25.5.2010 10:57:35   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ma to res ni pošteno. Ne gre za to, ker bo imela zastonj vrtec, ampak trže se mi srce ob misli, da bomo prvo peljali v vrtec, druga pa bo z nonami oz. jo bomo mogli peljati drugam. :(

Blesavo se mi zdi to, da imajo prednost tisti, kjer je en brezposeln. Pa jaz si rečem: če je brezposeln, kaj ne more paziti na otroka???? Groza...za se zjokat. user posted image

Ja je res, da ni logilčno tole, da ima prednost tisti ki je nezaposlen..sicer pa ti imaš vsaj nekoga ki ti ga lahko čuva, drugi še tega nimajo, pa plačujejo 400€ za varuško!

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
25.5.2010 11:00:39   
memole80
Hja, imam bolj tako. Moja mama ima tudi svoje obveznosti, tašči pa ne zaupam, ker je bolj slabega zdravja ter težko hodi in nikoli ne veš kaj se lahko zgodi.


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
25.5.2010 11:49:44   
dva soncka
Letos v ljubljanskih vrtcih drugi otrok nima nič več pik zato ker je prvi žev vrtcu. Letos so spremenili pogoje, lansko leto je to še veljalo.


Tole ne drži - za prvega otroka v vrtcu (govorim za Ljubljano) še vedno dobiš 3 točke. Res ni ogromno, je pa vseeno lahko odločilno.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
26.5.2010 9:13:16   
plotka
Mi tudi nismo dobili vrtca za drugega otroka...je bil rojen en dan prepozno...sreči pa sem ob rojstvu razmiljala tudi o tem in ga vpisala na čakalno listo v zasebni vrtec...in vse kaže, da bomo vsaj tam dobili...res pa je tudi to, da bomo namesto plačila samo za enega otroka plačevali za dva in to skupaj cca. 600€. Tako, da bomo v tem letu morali hudo stiskatiuser posted image

(odgovor članu dva soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drugi otrok ni bil sprejet
26.5.2010 10:43:46   
memole80
Ojoj, groza. Mene je vsaj pedagoginja potolažila, da do decembra se bo našlo mesto za našega sončka. user posted image  Je pa res težko, če ne dobiš vrtca. :(

(odgovor članu plotka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako poskrbeti za varnost in brezskrbno ot...
Otroci se vračajo v šolske klopi, kjer jih čakajo nove dogodivščine, a tudi morebitne nezgode. Kljub temu, da otroštvo p...
Tako bo učenje snovi lažje in bolj učinkovito
Da bo prehod v novo šolsko leto čim bolj prijazen in vesel, pa se skupaj z otroki pripravite nanj na igriv način.




Idealna razlika med sorojenci.
пеперутка16

Kdaj imeti drugega otroka?