|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakon brez sexa
25.1.2010 14:25:16   
Anonimen
Zdravo,
mene pa zanima, kaj pravite na zakon brez sexa....ja, da pač ne sexata z možem/ženo, ker ni nobene privlačnosti in zelo lepo živita življenje z otroci, se imate fajn, potovanja itd.....svoje spolne potrebe pa zadovoljujeta vsak na svoj način, sama s sabo in tudi s kakšnim drugim izvenzakonskim partnerjem / ljubimcem.....
Prosim samo za resna mnenja , ali poznate kakšen tak par (ker jaz ga in oba imata manj kot 40 let) in kaj menite o takem načinu življenja......saj koneckoncev vedno velja: če je obema prav tako, je vse ok, a ne?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:27:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
če je obema prav tako, je vse ok, a ne?

Kar se mene tiče, si odgovorila že sama. Ne pomeni pa to, da jaz osebno takšen način življenja razumem. Niti to ne pomeni, da bi jaz lahko tako živela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:28:03   
Anonimen
Hmmmmmmmmmmmm.. jaz poznam en tak zakon. Moj. Ampak brez izvenzakonskih zzadovoljevanj potreb oz. brez ljubimcev.. vsaj z moje strani.

Kaj naj si o tem mislim, da je pac trenutno to OK, vendar mislim, da ne vec za dolgo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:31:16   
Kliki
 Enim je to čisto OK. Če se oba strinjata in jima to odgovarja naj bo pač tako.

Jast se pa tega v svojem zakonu zihet nebi šla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:34:18   
noranate
jaz osebno brez tega ne bi zdržala, moj pa definitivno ne. Mislim da bi naskočla prvega, ki pride zraven že po mesecu dniuser posted image .
Ne razumem tega, zakaj sta poročena, saj razumeta se, sam to potem ni ljubezenuser posted image . Pa kakšen vzor dajeta otrokomuser posted image . Očitno sem staromodna Cankarjeva matiuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:34:26   
baguSka
če je obema prav tako, je vse ok, a ne?


Ja. Tud jaz poznam oz bolje receno sem poznala par, ki se je su tak 'svodobni zakon'. Neki casa je se trajalo... dokler se nista zaljubila. Najprej ona, potem pa se on. Seveda v druge 'ljubimce' in sta sla narazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:35:48   
baguSka
Pa kakšen vzor dajeta otrokomuser posted image


No, sej sexate sigurno ne pred otroci... user posted image user posted image Ona pise o zakonu brez sexa. Lahko pa, da vse ostalo je!?user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:37:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: noranate
Ne razumem tega, zakaj sta poročena

Poročiti se izključno zato, da bi (lahko) seksal, je pa še večja traparija, kot biti poročen, pa ne seksati s svojim možem. user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:38:24   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki
Enim je to čisto OK. Če se oba strinjata in jima to odgovarja naj bo pač tako.
Jast se pa tega v svojem zakonu zihet nebi šla.

Enako - jaz nikogar ne obsojam, če je njima OBEMA tako prav, potem super, osebno pa ne bi mogla živeti tako.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:38:28   
noranate
Ne verjamem, da vse ostalo je. Kr ena stvar potegne drugo za sabo. To ni kr ena nadaljevanka, k se vrti...user posted image
Sigurno pride do trenj, sam je to verjetno vidno le znotraj družineuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:39:15   
baguSka
Ne verjamem, da vse ostalo je.


Ja tud jst ne. Mozno pa je.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:40:29   
baguSka
Sicer pa, ce sm cist iskrena, tud moja starsa nista bla bas neki ljubeca pred nami otroci... user posted image Ce je kaksen lupcek padu 2x na leto pred nasimi ocimi je bil ze cudez! Je pa res, da sem ga vsaj jaz bla vedno full vesela!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:40:54   
noranate
Še nekja, a vam je sex le to in nič več. Opraviš in jeuser posted image A ni to ljubezen, ki te potem vodi čez dan. Vsaj pr nas je tako in včasih ko ni so tud slabe volje..... Vse to je življenje, pa če še tako moraliziram in pametujem. Samo govorit o takem je eno, živet ga kot takega pa ne verjamem da je tko na izi.user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:42:34   
baguSka
Še nekja, a vam je sex le to in nič več. Opraviš in jeuser posted image A ni to ljubezen


Tud jst sm tega mnenja.... in neki casa npr ze lohk furas zgolj fizicen sex! Slej ko prej pa zacnes pogresat ljubezen... In ravno tko je blo pr unmu paru k ga jst poznam.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:44:34   
Anonimen
Hm. Če je zakon tak skos od samega začetka, potem tak zakon sploh nebi smel biti zakon.
To zame ni zakon. V zakonu si zato, ker imaš nekoga rad tako in drugače.

Problem nastane, ko se ljubezen dveh po tolikih in tolikih letih ohladi...
In nočeta končati zakona zaradi otrok ali pa se vseeno dokaj dobro razumeta.... Potem konec koncev niti ni tako slaba odločitev.

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 14:48:35   
baguSka
Problem nastane, ko se ljubezen dveh po tolikih in tolikih letih ohladi...
In nočeta končati zakona zaradi otrok ali pa se vseeno dokaj dobro razumeta.... Potem konec koncev niti ni tako slaba odločitev.


Ja fajn je, ce se ne. Se pa dogaja. In se vedno mislim, da neki casa tako 'vezo', ki to ni, furata naprej, prou dolg je pa ne bosta mogla verjetno. Ker se bosta slej ko prej zaljubila v drugega in bo sla 'veza' v maloro. In ce mata poslihtane odnose (da se ne kregata) je se vedno boljsi zgled otrokom, kot par, ki se non-stop krega pred otroci! Tko da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:00:53   
noranate
Baguska, kar se kreganja tiče, to je zdravo, da so poveš kaj misli drug in da to ne držiš v sebi. Pri tem nikakor ne mislim na lov okrog hiše in tepencijo ter zmerjanje. Ampak sam kreg kot kreg je nekaj, moje mnenje, kar je in se dogaja v vsaki družini. Seveda ne pred otroci, ni jih pa zato treba skoz držat pod steklenim zvonom in jim zatiskat ušes. Vse to je del družine.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:36:49   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo,
mene pa zanima, kaj pravite na zakon brez sexa....ja, da pač ne sexata z možem/ženo, ker ni nobene privlačnosti in zelo lepo živita življenje z otroci, se imate fajn, potovanja itd.....svoje spolne potrebe pa zadovoljujeta vsak na svoj način, sama s sabo in tudi s kakšnim drugim izvenzakonskim partnerjem / ljubimcem.....
Prosim samo za resna mnenja , ali poznate kakšen tak par (ker jaz ga in oba imata manj kot 40 let) in kaj menite o takem načinu življenja......saj koneckoncev vedno velja: če je obema prav tako, je vse ok, a ne?



Jaz poznam tako družino sta poročena in ne seksata ker on ima svojega dragega že 11 let ona pa ljubimca user posted image user posted image user posted image user posted image pa se ful dobro razumeta.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:37:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Baguska, kar se kreganja tiče, to je zdravo, da so poveš kaj misli drug in da to ne držiš v sebi. Pri tem nikakor ne mislim na lov okrog hiše in tepencijo ter zmerjanje. Ampak sam kreg kot kreg je nekaj, moje mnenje, kar je in se dogaja v vsaki družini. Seveda ne pred otroci, ni jih pa zato treba skoz držat pod steklenim zvonom in jim zatiskat ušes. Vse to je del družine.


jah, sej logicno da govorim o 'nezdravem kreganj'.. al kaj user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:39:42   
štrumfek
sama tako niti slučajno nebi mogla živet...

drugače pa če njima tako paše...potem prav...njuna odločitev

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:39:49   
baguSka
Jaz poznam tako družino sta poročena in ne seksata ker on ima svojega dragega že 11 let ona pa ljubimca user posted image user posted image user posted image user posted image pa se ful dobro razumeta.


A pa se kr zivita skupi? A njega npr nic ne vlece, da bi su s svojim partnerjem zivet?? Al sta tok 'skulirana', da zelita pocakat dokler otroci ne bojo zrastl!?user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:42:56   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz poznam tako družino sta poročena in ne seksata ker on ima svojega dragega že 11 let ona pa ljubimca user posted image user posted image user posted image user posted image pa se ful dobro razumeta.


A pa se kr zivita skupi? A njega npr nic ne vlece, da bi su s svojim partnerjem zivet?? Al sta tok 'skulirana', da zelita pocakat dokler otroci ne bojo zrastl!?user posted image



Joj tega ne bi vedla samo njegov partener ima hčerko 17 let staro in še kar zivi z ženouser posted image to družino ko pa jaz poznam pa nimajo otroke


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 15:43:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
koneckoncev vedno velja: če je obema prav tako, je vse ok, a ne?

Točno tako. Zakona proti takem zakonu ni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakon brez sexa
25.1.2010 16:29:57   
ronja
če je obema prav tako, je vse ok

Podpis pod tole.

Sama tega sicer ne bi hotela, ker pač rada spim z lubijem in se mi ne da zdaj nekih ljubimcev za seks iskat, ampak če pa dva prideta do tega konsenza, sta se odkrito pogovorila in jima je tako prav, pa res ne vem, zakaj bi bilo to narobe.
Lahko da je to samo obdobje, lahko pa ugotovita, da tako boljše funkcionirata in pač tako živita.
Lahko da se imata rada, se rada objameta, si kaj nežno povesta, si stojita ob strani, ampak imata v spolnosti pač tako različne želje, da sta nekompatibilna, zakaj ne? Tudi jaz rada objamem prijatelja (ali prijateljico), če se po dolgem času vidiva, ali pa če je zaradi česa potrt, pa mi ne pade na kraj pameti, da bi spala z njim, ker mi sploh ni privlačen!

Verjamem pa, da ni enostavno in da se zelo hitro zgodi, da se zacopaš v tistega ljubimca, ki je bil mišljen samo za seks...

Mislim pa, da so naše zakoni naših babic in dedkov dostikrat furali na ta način.

Midva sva živela tako pol leta in sva še zdaj ponosna, da nama je ratalo (sva pa imela zelo dober razlog za to - ta razlog zdaj spi v drugi sobiuser posted image in če se ne bi držala, zelo verjetno ne bi...). Kaj manj drastičnega bi me pa težko prepričalo, da se odpovem seksu z njimuser posted image . Njegov moški ljubimec mogoče, ja... Samo si tega zdaj po pravici povedano ne predstavljam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zakon brez sexa
29.1.2010 0:08:06   
svetnik
mahhh...Sj pol je pa vseeno, če takle kr pr mami ostanejo...user posted image
Jim kuha, pere, ..in uredi vse ostalo...Za skočit se pa že kje kaj ulovi...user posted image
sj človki smo pač lovciuser posted image in ženske so plenuser posted image
Ajaaaa, zarad otrok so eni skupaj, pa da navzven lepo zgleda:) kot kakšna družina user posted image ?!
da nam poču od smeha :)
Pa v nedeljo dopoldne gredo k maši , pa k spovedi, popoldne pa spet vsak po svoje...otroke pav rejouser posted image ?? al pa k babici, alpa k varuški:)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
Poznate ta počitniški raj?
Tu se otroci krasno zabavajo, starši pa si v miru odpočijejo. Da, Terme Dolenjske Toplice so idealna izbira za krajše dr...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?