|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kroj za otroško polo majčko
28.1.2009 22:12:28   
LUNA06
Prelistala sem že vse Burde, ki jih mam, in ododbra prečekirala njihovo stran, pa nisem našla niti ene otroške polo majčke z ovratnikom in na gumbke.
Ima morda katera kaj podobnega doma?Bi bila zelo vesela, ker so mi take majčke zelo všeč, so pa kar drage za kupit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kroj za otroško polo majčko
29.1.2009 5:24:56   
Suza
Ne verjamem, da boš v kakšni burdi našla kroj.

Ne bem zakaj si ga pa sama ne naredis. Če ne drugo ga preriši že iz kakšne obstoječe majčke.
Kako pa misliš, da se v fabrikah dela. Razlika je samo v tem, da smo tam kakšno stvar prej razrezali ali razparali.
Pri teh ohlapnih majčkah, je pa še lažje, ker je spredna in zadnja okroglina rokava enaka. Prav tako sprednji in zadnji del. Edino kaj moraš pazit je to, da prestaviš rameski šiv naprej.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kroj za otroško polo majčko
29.1.2009 7:38:09   
klavdijas
V trafiki sem gledala revijo http://www.ottobredesign.com/.
Se mi zdijo ful vredu kroji, pa do velikosti 170 cm, cena je 10 €.
http://www.ottobredesign.com/lehdet_js/2009_1/index.html?en

Lp,

        Klavdija

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kroj za otroško polo majčko
29.1.2009 8:39:50   
LUNA06
Suza: na žalost sama nisem tok vešča, da bi nardila kroj.Sem že probala tkole, pa je pol zmeri kej štrikalo.No v skrajnem primeru bi že nardila tako, samo če bi se dlao drugače...

Klavdijas: Super!Kje pa to prodajajo, v vsaki trafiki?

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kroj za otroško polo majčko
29.1.2009 9:01:43   
klavdijas
V Škofji Loki jo imajo. Malo poglej, verjetno je Distriest Sežana.

http://www.distriest.si/webpages/ed.jsp?id=2679&lang=sl

Lp,

      Klavdija

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kroj za otroško polo majčko
29.1.2009 10:30:58   
LUNA06
Super si, hvala!

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
Poznate ta počitniški raj?
Tu se otroci krasno zabavajo, starši pa si v miru odpočijejo. Da, Terme Dolenjske Toplice so idealna izbira za krajše dr...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?