|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:24:21   
ery
Ojla punce...
Ker vse tako vneto pišete o počitnicah, bi še jaz nekaj vprašala. Midva s fantom sva sedaj skos kampirala na Krku-enkratno!
Letos bo pa malo drugače-31.7.imam PDP, fant pa šele sredi junija lahko koristi dopust, ker je zaposlen šele 6 mesecev v novi službi.

no in tako sva se menila samo za vikend, da bi se sla mal spocit-žal bo letos tako. :(
Pa še celo stanovanje urejava, tako da so kar stroški.

Zanima me pa, če katera ve kje se da poceni in fino prebiti vikend na slovenski obali? Recimo Portorož? A je hotel, ali kak apartma ali...???

Na žalost ne poznam...

papa
pa lep sončen dan!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:33:11   
Tjula
Portorož je najdražja varianta na SLO obali. Je pa res, da je tudi ostalih možnosti malo. Strunjan, PIran... to je vse drago. Morda Fiesa ali Ankaran?

Sicer pa, moje mnenje: tudi če gre samo za vikend, bi jaz raje skočila na CRO obalo, če nič drugega tam vsaj vidiš nožne prste na svojih nogah, ko stopiš v vodo, kar je v slovenskem morju redkost.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:35:40   
Anonimen
Se ne strinjam. Mi smo bili lani, ko je bila Ana stara 4 mesece, v Krkinih hotelih v Strunjanu (al je to že Ankaran :zmeden: ) in je bilo super! Veliko sence, malo ljudi, čista voda.

Na Hrvaško nismo hoteli, ker je bila še tako majhna, da smo hoteli biti za vsak slučaj blizu doma.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:39:16   
malika
Ery jaz imam rok 2 dni pred tabo (29.7.), pa gremo sred junija vseeno na Krk. Na slovensko obalo nas nekak ne vleče, Krk pa je kar blizu za slučaj intervencije. Zaenkrat še izbiramo točno lokacijo.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:39:27   
Čiračara
Jaz tud od vsega najbolj priporočam Izolo. Portorož mi je antipatičen,Koper je sama industrija. Edino mogoče še kakšna Fiesa al pa Strunjan:zmeden:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:40:05   
Anonimen
Metaa!!!
Strunjan je zraven Portoroža.
Je pa res naše morje je pfejjj mlaka.No še kar znosno je v Fiesi,pa Strunjan.
Mi se hodimo kopat v Zambratijo,blizu Umaga mal naprej od Savudrije....morsko dno sama mivka voda čudovita.....ima pa ena slovenska firma ne vem katera tam bungalove čist ob plaži.Pa še daleč od portoroža ni pol ure vožnje.vračunano čakanje na meji in gužva na cesti.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:46:56   
Anonimen
Ja seveda v Strunjanu :ups: Ne vem od kod sem dobila Ankaran :ups: Ampak še vedno vztrajam, da je bilo zelo lepo in za tako majhnega dojenčka idealno, čeprav sicer tudi mi vedno hodimo na Pag.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:52:07   
Anonimen
Ja Tommy kje pa je po tvoje Strunjasn:zmeden2:Izola Belveder strunjan Lucija na eni srani Portorož Na drugi.Pa še nazajIzola Žusterna Bertoki Naravnost Škofije na levo Ankaran naprej Valdoltra pa italijanska meja.Kaj zdej se bomo pa dajale kje na kerem mestu stoji strunjan:zmeden:Vse je umes in več poti vodi do teh krajev:)-

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:53:01   
Čiračara
Ja Tommy tako je:bravo:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:55:10   
Čiračara
Je pa res, da lahko greš iz Strunjana skozi nek tunel v Portorož:zmeden:. Neva, ti si primorka. Imam prav?

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:59:10   
ery
:)-:)-:)-
Kako se je tema razvila... čisto v druge vode...hehe

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   morje-slovenska obala
5.4.2005 9:59:46   
Čiračara
Ja ja, mislila sem na stari predor, ki ni prevozen za avtomobile. Sicer je od tega ko smo bili tam že kar dost let, tako da nisem bila ravno ziher:ups:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   morje-slovenska obala
5.4.2005 10:04:36   
ery
Ja Tommy, sej sem vam hvaležna-brez skrbi!

čas res hitro teče ja, midva sva pa vedno šla kampirat in nikoli ni bilo potrebne rezervacije...Saj razumeš? ;)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   morje-slovenska obala
5.4.2005 13:05:15   
Annny
Živjo,

meni je najlepši Strunjan:)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   morje-slovenska obala
5.4.2005 13:36:15   
KATY&TIMMY
17 let sem živela v luciji in šla neštetokrat peš portorož-strunjan,in mi ni jasno od kdaj strunjan NI blizu portoroža???:zmeden2:
po karti gledano je morda res,po cesti pa nikakor,na karti je namreč z morske strani,s ceste je pa popolnoma drugače,no tommy si probal-a kdaj hodit ali se vozit?kako je?če ne pa enkrat pojdi,pa še nekaj si probal-a jit peš po tvoji opisani poti?z avtom tako in tako ni mogoče.tudi po stari strunjanski prideš prej na beli križ kot v fieso,pa smo spet tam!kaj pa zdaj?:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   morje-slovenska obala
5.4.2005 13:38:39   
KATY&TIMMY
za ery,mislim da ti bo strunjan najbolj ugajal,lahko pa probaš tudi v hotel lucija,piran tudi ni slaba varjanta,je malo bolj mirno kot v portorožu,pa še plaža je blizu in čista voda9nebesa,tako je tudi z fieso,ki ima pa res čisto vodo in v redu plažo;)lep oddih!;)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   morje-slovenska obala
5.4.2005 13:46:39   
KATY&TIMMY
:)-:)-:)-:)-:)-:)-si ti siguren da veš o čem razlagaš?:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-s kolesom po skalah?bi te rada prav videla:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   morje-slovenska obala
5.4.2005 16:08:41   
KATY&TIMMY
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-a ti pa si res pozorno prebral?:zmeden:iz kp prideš v strunjan iz strunjana na križišče z semaforjem ki greš lahko ali za lucijo ali za portorož oz. beli križ,vse to je PRED fieso,a ti je zdaj kaj bolj jasno?:zmeden:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   morje-slovenska obala
6.4.2005 13:39:34   
KATY&TIMMY
preberi si nekaj tvojih odgovor.tako iz strunjana skozi tunel KAM se pripelješ?:zmeden:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   morje-slovenska obala
6.4.2005 13:51:49   
KATY&TIMMY
no torej kje je strunjan in kje portorož?priprlješ pa se pred avditorij.z motorjem je šlo,ti pa verjetno avta nimaš tako da ne veš kako zgleda se peljat po cesti strunjan-portorož,mimo valete?????ali greš prvo čez fieso?????to bi te rada vidla kako to izvedeš:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
pot:meja-škofije-koper-izola-strunjan-valeta-lucija-sečovlje-hrvaška meja!!!!!!
NE GREŠ NE ČEZ PIRAN IN NITI ČEZ FIESO.sigurno pa nisi iz primorske če ti to ni jasno!!!

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   morje-slovenska obala
6.4.2005 14:01:45   
KATY&TIMMY
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-;);););););););););)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?