|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
29.3.2005 20:03:58   
Anitka
Pozdravljene!

Spet se oglašam z vprašanjem. Danes sem si nabavila nekaj stvari za nego obraza (Clinique). Namreč po dveh negah obraza in uporabi Afroditine kolekcije Acne Stop, sem dobila nenormalno "slabo" kožo. Pred nego sem imela dosti bolj čisto :((:((:((:(( Po nasvetu sem si torej nabavila Milo za obraz-zelo nežno ( Facial Soap Extra mild), zdaj me pa zanima kako se to milo uporablja. Do sedaj sem vedno uporabljala kake pene ali mleko za čiščenje obraza, še nikoli pa prav mila.

Morda je vprašanje malce "butasto", pa vseeno sparšujem. Hvala že vnaprej!

Anitka:pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
29.3.2005 20:07:12   
Nogavička
Malo si ga daš v dlan, ga razredčiš z nekj kapljicami vode in si ga s krožnimi gibi vtreš v kožo - pazi na oči. Potem si ga spereš z veliko mlačne vode.

L.p.:rozica:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
29.3.2005 20:10:36   
Anitka
Ker je milo v trdi obliki, a naj si ga malce "razmažem" v vlažnih rokah?

Hvala :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
29.3.2005 21:19:08   
Magi*
najprej splakni obraz, v mokrih dlaneh speni malo te žajfe in vtri v obraz (pazi na predel okrog oči, da ti ne izsuši) in dobro speri z mlačno vodo. pa še en nasvet: pri negi obraza je MANJ absolutno VEČ. jaz sem imela strašne probleme s kožo (šele po 25. letu, prej nikoli), potem ko sem začela uporabljati vse žive rcnije. bolj, ko sem se trudila odpraviti nadloge, slabša je bila koža, več denarja sem zapravila... umirila se je šele med nosečnostjo, ko sem bila doma na bolniški - med ležanjem v postelji nisem rabila ne make up-a niti kože nisem toliko umivala/mazilila. zdaj je koža spet normalna in jo umijem z Neutrogena gelom zvečer, zjutraj pa samo z mlačno vodo, namažem jo pa z Oil of Olaz sensitive oil free kremo.

uf sem se razpisala, sem čisto podoživela pretekle probleme.

želim ti lepo in zdravo kožo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
29.3.2005 21:33:17   
Anitka
Najlepša hvala :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: Veš tudi meni se je koža močno poslabšala šele nekje okorg 25.leta. Prej nisem imela nikoli tako nečiste kože. Najhuje pa je bilo zdaj po dveh negah.:((:(( Zdaj sem rekla bom še riskirala in si kupila te stvari in sedaj upam le na najbolje.

Hvala še enkrat in veliko lepih trenutkov z malo Zarjo vam želim,

Anitka:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
30.3.2005 7:16:19   
ledenka
Clinique je čist ok, samo meni je tudi najbolj nežno milo izsušilo kožo. za nekaj časa je ok, nujno pa rabiš zraven dobro kremo.

je pa milo dolgotrajno, jaz sem ga mela skor kako leto. sem pogruntala, da je boljš, če ga razrežem na manjše kose, so bolj praktični za uporabo

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
30.3.2005 7:53:55   
tinkamiška
Anitka, vedno si moraš po čiščenju "osvežiti" kožo še s tonikom-tikim nežnim brez alkohola, ker povrne koži Ph, oziroma nevtralizira Ph in to je zelo pomembno, potem pa še kremico naneseš.

Poskusi boš vidla, da se bo vidla razlika:)

LP,
Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.3.2005 8:53:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomoč pri uporabi mila za obraz - Clinique!
30.3.2005 18:32:00   
Anitka
Punce thanks!:rozica::rozica::rozica:

Tinka sem nabavla tudi tonik in kremico-gel.

Lukrecija iz tvojih ust v božja ušesa ;)

Anitka:pika

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?