|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:14:24   
honey
Moram se zlajat. Sicer sem že sestro po telefonu nakurla, ampak sem še vedno jezna. Moram še njenega fanta dobit, da ga nakurim user posted image . No, naj razložim: dopoldan govorim z njo po telefonu in pravi, da sta šla včeraj v Supernovo na Rudniku. In mi razlaga, kaj in kako, razne trgovine, restavracije, kafiči... No in nato pride do tega, da sta bila v Mullerju. In seveda sta prišla tudi do igrač (ja, moram povedati, da čakata 1. user posted image  konec aprila). In nakar njen zagleda mešalec za beton - igračo, ki je stal 40 €. In da bo on to kar kupil za našega razbojnika, da bo lahko mešal beton, ko se bo pri njima igral. Potem sem ji pa predlagala, da, glede na to, da sta dala 40 € zraven za darilo za r.d. za našega 3-letnika, ki ga ima 1. aprila, da jima vrnem teh 40 € in da naj kupi mešalec, če ga hoče. Da to pa ne, da mu bo kupil to čisto tako user posted image . In potem se jaz sprašujem, zakaj je naš mulc razvajen user posted image  Mislim, mi2 z možem mu ne kupujeva igrač za 40 €, pa mu jih bosta onadva user posted image . Pa da ne govorim o tem, da ima doma kakšne 3 velike bagre od Bruderja, pa noben ni bil manj kot 30 € - ampak tudi noben ni bil od naju.

Mislim, kar nabutala ga bom, ko ga srečam!!! Saj vem, da sem tečna, ampak se mi zdi neumno, da onadva, ki bosta tudi v kratkem starša, zapravljata denar za našega mulčka, ki ima že tako vsega polno rit.

No tako, zdaj sem se malo zlajala in sem bolšje volje. Sicer pa, konec koncev, kar naj mu ga kupita, saj je njun denar, a ne user posted image . Mah, saj ne vem več, kaj naj, se mi zdi vse skupaj že brez veze.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:19:16   
Spark
A dej no. Če ne bi ona dva imela denar sigurno ne bi kupila igrače.
Bodi vesela in ne kompliciraj po nepotrebnem.


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:23:00   
Tinčarca
user posted image

Te razumem. Ne le s finančnega vidika, vendar predvsem iz vzgojnega. Sem na strani strokovnjakov, ki zagovarjajo malo igrač in tiste dobre. In rajši kakšno knjigico. In ne na obisk ena igrača. Upam, da mi bo to uspelo pri vzgoji otroka.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:24:39   
BarbaraE
Honey - saj ju bo minila, če ne prej, ko bosta dobila svojega prestolonaslednika. Zdaj sta še "nedolžna" v vzgoji. user posted image

(odgovor članu Tinčarca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:27:53   
Anonimen
Še sreča da nimaš mene za sestro al pa prjatlcouser posted image
Jaz nonstop kupujem stvari za tamale od prjatlc. Sej nimam jst zato nič manj.
Če si lahko privoščita, pa če ju to razveseljuje....
Kaj pa vem no, eni pač radi kupujemo za druge(pa tud zaseuser posted image ).
Če bo igrača ostala v enem kosu jo boš pa lahko dala njima za njunega otroka, ko se tvoj neha igrat z njouser posted image

(odgovor članu Tinčarca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:29:37   
total
S čim se ti obremenjuješ...user posted image ,pa naj kupujeta,če ga ne bi mela rada mu ne bi,moj mulc ma tut igrač na izvoz pa še vedno dobi od moje sestre i njenega fanta marsikaj,pa kaj čem,hvala bogu da ga mata rada...a ti njihovem ne boš nič kupla al kaj ???

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:33:18   
MAŠKA
Na nek način to pomeni, da imata rada tvojega otroka, sicer mu ne bi kupovala tako dragih igrač. 

Po drugi strani te pa razumem da si jezna, ker to pomeni, da boš tudi ti dolžna kupovat drage igrače njunem otroku ali pa se boš vsaj tako počutila.

Ja, men tud ne znese kupovat igrač po 30, 40€... pol pa ležijo v kotu. 

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:33:44   
mert
Joj, veš kaj, a ni škoda tvojih živcev in razburjanaj za take stvari. Posmej se in sprejmi.... Tako kot je že ena rekla, ko bosta dobila svojega jih bo minilo... oziroma bosta začela drugače razmišljat.
Očitno imata otroka rada in sta navdušena nad kupovanjem igrač, sicer pa saj na tak način lahko ti prihraniš, ko ti ni treba kupovati takih reči.
Veš, jaz pa bi bila pa prav vesela in moji otroci tudi, če bi se jih kdo spomnil kakšno tako igračo in ne samo z goro sladkarije, oziroma če bi se jih sploh spomnil... No pa se tudi za to ne bom sekirala in pritoževala.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:40:18   
Anonimen
Kje se dobijo take tetke in strički. Naš ne dobi nikol nič, pa bi včasih tud lahko. Če mu pa ne bi nič kupila, bi spet bla tečna, da nikol nič ne dobi.

(odgovor članu mert)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 10:47:14   
pikecpokec
Jaz te pa čisto razumem. Težko je furati neko vzgojo, da naj bo otrok skromen, brez gromozanskega kupa igrač (velikokrat skrajno trapastih), če ti pa potem sorodniki in prijatelji navlečejo en kup stvari.
Pri nas je isto: midva mu ne kupujeva igrač, oz. če mu že, mu kupiva nekaj ustvarjalnega. Potem je pa božič, pa novo leto, pa rojstni dan, in mali dobi ''sve i svašta''.
Včasih pa kdo, ki pride na obisk, prinese kako malenkost, ki je ful uporabna in se potem nikoli ne valja po kotih.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:00:21   
Anonimen
Jaz pa rečem našemu mulcu, naj kar stricu ali babici reče za tako drago igračo, ker jo od mene ne bo dobil.user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:03:13   
Anonimen
Gorenjka user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:05:07   
ana b
user posted image user posted image  Potem lahko jaz napišem, da sem jezna na vse sorodnike in prijatelje, ker skoraj vedno kaj dobi. Včasih kaj pametnega, pogosto pa tudi neumne stvari, s katerimi se igra 2 uri, potem pa jih jaz pospravim user posted image  in ostanejo samo tiste, s katerimi se igra user posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 11:08:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:08:51   
viv_
A se je fajn mal po žlahti kregat? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:21:47   
kjava
Sej tega mešalca mu ne bosta prinesla, ampak bo pri njima doma, da se bo lahko igral, ko bo na obisku ne? Pol ne bo mel takega občutka, da je to njegova igrača, ampak da se lahko samo igra z njo.

Men bi bilo to bedno v tolk, ker bi mislila, da moram pol tud jaz kupovat tako drage igrače za njune otroke.

Res je pa tud, da drage igrače mnogo dlje zdržijo, kot pa poceni.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:21:52   
Maxica
Ma jaz se zaradi takih stvari sploh ne bi kregala, saj v bistvu nista nič napak naredila. Razveselila sta tvojega otroka, hvala Bogu. Saj verjetno, če mu ne bi nikoli nič kupila, pa spet ne bi bilo prav, kajne?! Pa otrok zaradi par igrač več tudi ne bo nič bolj razvajen, v kolikor ti furaš dosledno vzgojo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 11:22:13   
muki1
A te skrbi, da boš dolžna? Ker drugače ne razumem, zakaj si tako jezna. To, da otrok tu in tam dobi v dar drago igračo še pa res ni vzrok, da je razvajen.
Kot so rekle predhodnice, ju bo minilo, ko bosta imela svojega user posted image ....ali pa tudi ne.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 12:24:45   
Naja31
Ah, daj no.
Jaz nimam čisto nič proti, če kdo mojemu otroku kupuje drage igrače. Saj konec koncev je to njihov denar.
Moj brat vsakič ko gre v Avstrijo, kar je vsaj 2 x na mesec gre še v toysa in kupi kaj za njegovega sina in še za mojega. In to velike igrače, ne malenkosti. Meni se zdi zelo lepo, da se sploh spomne še na mojega sina in da mu ni škoda denarja.

Zaradi tega pa res ni vredno kregati se z lastno sestro. sicer pa, ko bosta imela lastnega user posted image , bosta videla koliko stroškov je z njim in tudi tvojemu verjetno ne bosta več kupovala igrač za 40 eurov. Do takrat pa jima pusti to veselje.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 12:41:03   
honey
Ja, saj zdaj sem se že pomirilila, briga me, pa naj mu ga kupita user posted image . Ampak res je, ja, dolžna se bom počutila, ko bosta imela onadva user posted image , da mu moram tudi non-stop nekaj kupovat, kar pa žal ne bo mogoče, ker imava z možem plače zakreditirane v nulo. Sicer pa to vesta in najbrž tud ne pričakujeta kaj takega user posted image .

Kot je pa ena rekla, da bo imel igračo pri njima: ja, imel jo bo pri njima in bo njegova, samo fora je v tem, ker se čuva pri babi in je pol dneva pri babi, pol dneva pa pri njima, tako da je doma praktično v 3 hišah user posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 12:45:15   
PIRANJA
Honey, bodi srečna, da mu kdo kaj hoče kupit. Jaz imam s temi stvarmi bolj slabe izkušnje. Po strani od otrokovega očeta ga še pogledat ne pridejo, še manj jim na misel  pride, da bi nas kdo kaj vprašal, če kaj rabi sine oz. če rabimo kako varstvo. Po moji strani je malček boljše. Zato ti svetujem, da se prenehaš jeziti, midva mu morava od A do Ž vse sama priskrbeti. Najbolj pa boli, ko vidiš, kakšne razlike delajo dedki in babice; pač imajo samo ene vnučke radi, drugih pa ne vidijo.
Tako, da se kar malo umiri.....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 13:15:56   
honey
Ja, saj imam jaz isto situacijo - po moževi strani so nekaj vredne samo svakinjine hčerke, najin sine in otroci moževega brata pa niso vredni nič oz. veliko manj. Od moževih staršev in njegove sestre je dobil le za božička nekaj malenkosti, ki so jih nafehtali bog ve kje. Tako da mi je ta situacija zelo zelo znana. In ja, razlika zelo boli, čeprav zdaj smo se že sprijaznili s tem. K sreči vem, da ga imajo po moji strani toliko bolj radi (babi in dedo, pa teta - moja sestra in njen fant).

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 13:39:59   
jajula
če se ti zdi  da bo razvajen, ker ima kupe igrač, jih lahko del skupaj izbereta in podarita materinskemu domu, otrokom, ki nimajo nič...poznam nekaj staršev, ki tako naredijo in se mi zdi super način, da se znebijo odvečnih igrač in obenem razvijajo otrokov čut za socialno ogrožene

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 15:48:22   
skuštrana
O, madona kakšne stvari vas lahko spravijo ob živceuser posted image ...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jezna na sestro in njenega fanta
26.3.2008 15:54:35   
Zamima
user posted image user posted image user posted image , meni se zdi, da si hotla samo povedat, da tvoja sestra in njen kupujeta tvojemu otroku drage igrače. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?