|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponovno v boj s kg 1.3.2010
24.2.2010 16:08:25   
mama76
Evo pa sem spet z vami na tej temi, pred približno 4 leti sme hujšala z ločevalno dieto in izgubila celih 15 kg, kar pa sem seveda vse pridno pridobila nazajuser posted image in sedaj se ponovno vračam v boj, a gre katera z mano. Ko sem pred leti hujšala so mi bile punce na forumu v veliko oporo tako, da upam da bom tudi jaz komu in druge meni.

lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
24.2.2010 18:17:11   
malajka84
Jst grem, končno je ena dala pobudo...jst GREM!!! Sem s tabo, pa da nama p avsem ,ki še pridejo uspe, se pa priporočam za kakšne recepte, d ani zmer eno in isto na najbl enostaven način kar je možno.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
24.2.2010 18:50:35   
Splišni
Mama76, a sem bila jaz takrat tudi zraven, s ekaj spomniš?

Ker ene toliko let nazaj je moglo bit. Sem pa tudi jaz vse lepo nazaj dobila, takoda zdaj od novega leta dalje spet skupinsko hujšamo. Samo se ne gremo strogo ločevalno.
Me samo tako gledamo, da OH jemo dopoldne, potem morga še za kosilo včasih (ampak bolj po Montiju - polnozrnate zadeve), zvečer pa beljakovine. Je ful lažje, sploh za začetek, ker dopoldne lahko ješ kakšen polnozrnat kruh, jaz jem npr. Wasa kruhke. Je ful lažje kot pa samo jabolka ožemat v službi.

Je pa res fajn skupnsko hujšat, čisto nekaj drugega kot če si sam.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
24.2.2010 18:58:27   
malajka84
jst tud mislim, da je fajn skupinsko hujšat, da ena drugo mal spodbujamo....jst bi se res rada zenbila kg, kar precej tak da...v ponedeljek torej....sem resno za, ker tkole pa ne gre več

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
24.2.2010 20:49:18   
Tejči
Hej babike,
jaz sem šla na ločevalno že 1.2., a če vam je prav bi z vami nadaljevala..bo mi lepše, da še tu kakšno rečemouser posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
24.2.2010 22:04:15   
Pigy
Lepo je videti da se znova odpira tema ločevalna dieta. Jaz sem začela 4.1.2010 in kr neki se nas je nabralo na tisti temi. Sej nam gre, mal na začetku je težka, ampak če je volja se da. Upam da se vas bo dosti nabralo in boste s skupnimi močmi izgubljale odvečno prtljago.user posted image  

Sej vem da vam bo uspelo.user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
25.2.2010 7:37:13   
Eva07
Živjo!

Se lahko pridružim še jaz? Sicer sem začela z 22.02.2010 (ja že cele štiri dni vztrajam in gre mi odlično user posted image ). Bo narobe če bom en teden pred vami?

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
26.2.2010 13:03:55   
mama76
Super sem vesela, da se nas je tolko nabralo, vse ste dobrodošle tiste, ki že hujšate, pa tiste ki se nam bodo kasneje pridružle, saj ni važno kdaj začneš važno je da se ena drugo bodrimo in vztrajamo, pa tudi pokritiziramo, če gakjera preveč biksa user posted image .

ja ja Splišni midve sva ble pa v istem kotlu takrat, se spomniš kak nas je blo veliko, prav lušno smo se mele. Tako da korajžno pa v ponedeljek si pišemo. Jst bom kar napislala jedilnik

Z: jabolka
K: puran na žaru pa zelenjava
V: navaden jogurt
Čez cel dan veliko vode

Lep vikend vsem, pa privoščite si kako sladkarijouser posted image , ker od ponedeljka naprej bomo pridne. Pa,pa

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
26.2.2010 21:06:15   
bianka
živjo


jaz bi se vam tudi pridružila.

lepo se imejte,se beremo

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
27.2.2010 23:18:17   
Marsy
Pozdravljene punce!
Če želite, si lahko pogledate tale link: http://www.zdravje-zabava.com/phpBB3/viewforum.php?f=17 in mogoče katera od vas najde navdih in se pridruži našemu projektu LETOS BOM ZDRAV, FIT in SIT.

Ne bom dolgovezila, ker vse piše tam, verjetno se bo pa našla kakšna informacija, ki vam bi znala priti prav.
Ravno na ta način sem si zamislila zadevo, da bi se več ljudi lotilo projekta in da bi si bili drug drugemu v podporo in spodbudo.
In ker ne vem, koliko si želite napotkov in informacij in da ne bi izpadla kot da se vam vsiljujem, bom kar zaključila. Lahko se le še predstavim: sem mamica 17-mesečne hčerke, ki od tistega dne, ko sem izvedela, da sem noseča z njo, klepetam na RR. Več pa lahko izveste na linku.

Če imate kakšno vprašanje, pa brez oklevanja - izkoristite me user posted image

Želim vam veliko uspeha, predvsem pa: po pameti!


_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
28.2.2010 9:32:18   
malajka84
tko punce, jutri pa začnemo, se priporočam za kakšne jedilnike!!!

No za jutri bo moj takšen:
Z: 2 breskvi
K: piščančji zrezek, kos črnega kruha,zelenjava
V: jogurt

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
28.2.2010 11:14:43   
bianka
še moj jedilnik za jutri

Z:2 pomaranči
K:dušeno piščančje meso,zelena solata
V:isto,le pol manj

papa

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
28.2.2010 18:51:48   
Tejči
Jaz pa imam jutri vodni dan, a sem že sedaj na vodi, da še izkoristim polno luno in je lepo vse dva v enauser posted image


(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
1.3.2010 10:31:04   
Eva07
Oj!

Za mano je prvi teden, uspešen user posted image Danes pa imam sadni dan!

Mi lahko katera pove, kdaj lahko jem mlečne izdelke (jogurt, sir...) ?

Na jedilniku so tudi palačinke na OH dan, kako jih naredite, s kakšno moko in s čim jih namažete?


Lep sončen pozdravček...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
1.3.2010 10:50:15   
mama76
Ojla tudi jaz sem z vami, pojedla že eno jabolko, ob 12.00 bo jogurt, potem ko pridem domov pa hrenovke in solata z jajčkom.

Jogurte in sire se lahko je na beljakovinski dan, je pa bolje da so jogurti navadni in ne sadni in da so s čimmanj maščobe.

Palačinke sem jaz vedno delala z navadno belo moko namazala pa sem jih z natrenovo marmelado, ma nč hudega tudi čokolada ali navadna marmelada je ok. ni nič za pretiravat, kg gredo ravno tako lepo dol, če se držiš zaporedja.

Kako pa gre drugim današnji dan.

(odgovor članu Eva07)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
1.3.2010 16:17:41   
pika7
Ojla. tudi jaz bi se vam pridružila. tudi jaz sm začela z ločevalno 22.02 tako kot eva07. držim se je kar strogo in mi odlično vspevauser posted image

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
1.3.2010 20:01:25   
malajka84
NApnite možgane..ap še nagrajene ste lahko:)

http://www.blue-chanda.info/index.php?option=com_content&view=article&id=509

Pa lahko noč..pa pejmo v drug dan. Kaj boste jedle jutri?

(odgovor članu pika7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
2.3.2010 7:38:40   
Eva07
Oj pika7, potem sva na istem user posted image In koliko kg ti je uspelo izgubiti? Meni 1,5 !



(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
2.3.2010 12:39:51   
mama76
Evo mene, kako vam kaj uspeva, saj vem da je šele drugi dan, pa vseeno. Jaz sem bila včeraj kar pridna in brez grehov, danes bom jedla bolj pozno ker ima moja mala trening plavanja, sine pa nogomet tako da nas pred 19.00 ne bo domov, bom pa jedla riž z zelenjavo in solato, bo pa kar večerja in kosilo skupaj.

Lep dan

(odgovor članu Eva07)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
2.3.2010 14:41:32   
malajka84
učer bla pridan, dans pa do zdej tud..mende bo:)
dejte tiste, k že neki časa hujšate po tej dieti napisat kakšne jedilnike no, če se vam da...:) bi bla vesela:)

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
2.3.2010 16:25:51   
Tejči
Včerajšnji vodni dan je za menoj...ni bil fajn, niti najmanj. In definitivno se ne grem več samo vodnega dneva, je bolje se samo lune držat, lahko vsaj kako stisnjeno pomarančo z ogromno vode razerčiš in je dost dost boljše in lažje. Tako, pa sem misla, da bom zvečer hin od lakote in ko se je luna končala, sem pojedla pečeno postrv z zelenjavo, a ker sem bila tako lačna, mi je bilo vse do današnjega kosila slabo.
Danes sem imela za zajtrk jabolko, za kosilo pečenega piščanca in solato, pa eno graham žemljico, za večerjo pa bom verjetno postrv jedla. Mi je pa malo motivacija padla, a moram vstrajat, zato sem se vam tudi pridružla tukaj na forumu. Sem pa do sedaj zgubila 4,5 kg.


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
2.3.2010 16:29:37   
pika7
ja eva07 na istem sva. meni pa je uspelo 4kg.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
3.3.2010 6:52:49   
KatMat
zivjo...jest bi se tudi pridruzila vasi skupinici....ce me sprejmete....bi pa zelela da mi kera pove kako je z jedilniki..pri vseh dijetah je namrec tko da se en teden drzim potem mi pa zmanjka idej za hrano in pristanem zopet na obicni hrani

(odgovor članu pika7)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
3.3.2010 7:27:19   
Eva07
Oj !

Meni pa teža kar stoji user posted image pa se točno držim zaporedja dni, količine hrane, edino z vodo imam probleme, ker več kot 1,5 l ne gre. O pika7 4kg bravo !

No danes je na vrsti grozd za zajtrk, po potrebi za malico jabolko, kosilo riž in fižolova solata (upam da je to vredu med sabo mešati), večerja riž z zelenjavo.

Dajte mi povedat kolikšno količino hrane pojeste, da jaz slučajno kaj ne pretiravam, čeprav se držim jedilnika iz knjige 90 dnevana ločevalna dieta.

pozdravček

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
3.3.2010 14:30:53   
mama76
Ojla še jaz dnes pa OH za malico je bila hruška, za kosilo testenine s paradižnikovo omako in baziliko + solata, večerja sladkarije ker gremo na rojstni dan. Jutri pa sadje in zelenjava.


(odgovor članu Eva07)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?