|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako šamponirati?
11.9.2007 7:58:43   
livia
Naša pupa se je začela upirat, ko jo šamponiramo.
Ali katera uporablja nek ščitnik za šamponiranje? Se to obnese?
Kje ga je najbolje kupit? V BC?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako šamponirati?
11.9.2007 8:22:02   
Anonimen
NE NAŠAMPONIRAM 1X IN SPEREM S KANGLICO NE S TUŠEM. NA OČEH JI DRŽIM ENO TAMALO BRISAČKO. o se opravičujem za črke.

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako šamponirati?
11.9.2007 9:17:14   
pety78
Mi smo ga kupili, ampak ni pustil, da bi mu ga dala na glavo. user posted image Pri nas sicer ni bilo nekih problemov s tem, smo ga ponavadi vedno zamotli, da je pogledal recimo lučko, ko sem mu s tušom spirala laseke, ali pa pokazal, kje ima mami noseka...user posted image
Malo jo zamoti, daj ji kaj zanimivega na kako visoko poličko da bo pogledala gor in ji speri laseke.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako šamponirati?
11.9.2007 9:27:35   
Pikaču
Tudi mi imamo probleme s šamponiranjem, vendar jo nekako zamotim, pa zdej se še sama malo šamponira, pr nas je bolj kriza, k je treba šampon dol spravt. Ampak nimam kaj vzamem tuš in jo na hitrco sperem. Vedno pa me prej prosi, da ne glavico umit pol pa še pravi, da ni več vodice (ha, ha), ko je treba glavo sprat.

Le pogumno!


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako šamponirati?
11.9.2007 10:29:45   
fricka
Mi smo ta problem rešili s kanglico, tuše ne prenesa. vedno pred kopanjem se najprej dogovoriva za kanglico oz. kozarček.

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako šamponirati?
11.9.2007 11:39:47   
Barbs
Jaz grem z malim skupaj v tuš kabino, vse je ok, tudi šamponiranje, dokler ne začneva spirat ( aja, v čebričku/banci noče več bit). Poleti je bil na dvorišču v bazenčku, imamo zunanji tuš in ni bilo nobenega problema - stal je pod tušem, voda ga je zalivala čez oči, povsod- doma pa kriza!!user posted image  Bog ne daj, da mu kapljica vode priteče čez lase ...tako preostane le še, da pokličem atija al pa sestrice, ga poležem v naročje, glavco mu primem in splaknem..ne gre drgač. Vpije pa prav živalskouser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?