|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bivše kadilke
13.8.2007 6:53:40   
Anonimen
Punce mene pa zanima, ali je katera zanosila, kljub strastnemu kajenju. Nama ne gre in ne gre, pa na vseh pregledih pravijo da je vse u redu. Zdaj se sprašujem ali je res kajenje krivo ( 15 let, škatla na dan) Partner ne kadi.
Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 7:05:04   
BAMBINA_
Splošno znano je, da kajenje zmanjšuje plodnost tako moških kot žensk. Na tvojem mestu bi čimprej nehala, saj bi itaq nehala tudi, če bi bila noseča, kajne? Torej, ti želim čim uspešnejše odvajanje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 7:34:46   
scubadiver
anonimna, midva sva sicer delala na otročku kar dolgo, sva pa oba strastna kadilca, vsak po škatlico na dan in nama je kljub temu uspelo zanosit. tako da ne vem če so ravno cigarete tiste. Sam na obupat. Če ti pa rata nehat že prej je pa itak boljše zate in za otročička user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 7:35:10   
Anonimen
Jaz sem kadila, zanosila sicer sem, ampak če pomislim, da sem se prej vsaj 15 let večkrat neodgovorno igrala z možnostjo zanositve ... nmikoli imela zaščite ... ne vem, mogoče se je zgodil čudež. Ampak ne vem če zaradi cigaret, ker mi je že G opred zanositvijo rekla, da imam vse skupaj nekam čudno zavito ...user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 7:40:20   
crci06
jah no, jaz sm se tudi prej malo igrala kdaj
preden pa sem načrtovala user posted image , sem ful zmanjšala, na 3-5 na dan 
in po user posted image  še nekaj časa 0-2 na dan, potem mi je pa telo reklo, da ne bi večuser posted image

možno, da tudi to vpliva, tako, kot vitamini, splošno počutje itd...

Če bi mene (tako kot tebe) skrbelo, da so krivi čiki, bi iz strahu kadila še več. Predlagam, da tudi ti skušaš zmanjšat, da ne boš padla v ta začaran krog, pa še slabe vesti ne boš imela, ko boš zagledala user posted image . heh, kar roza sem ti dala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 8:12:59   
2.2.
jaz sem pokadila škatlo na teden- približno, razen na kakšni zabavi sem več. potem mi je pa bilo kar naenkrat slabo ko sem kadila-  kot da bi cigaret za cigaretom kadila, potem se mi je tako zagnuso da ga nisem prižgala še danes. hvala bogu- da sem se na tak način odvadila. nato sem pa tudi ugotovila da sem zanosila, ampak do danes ga še nisem prižgala to je 1.5 leta in ga čist nič ne pogrešamuser posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 8:18:16   
Marogica
Jaz sem kadilka, ca škatlo na dan, včasih tudi več. PRvič nama je ratalo takoj, drugič v 3 mesecih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 9:04:05   
BLAŽIKA
Midva sva tudi  oba strastna kadilca in sem zanosila brez težav. Mi pa potem, ko sem bila noseča ni več dišalo in sem takoj nehala.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bivše kadilke
13.8.2007 10:16:31   
Zofy
Jaz sem tudi kadila - po pol škatlice na dan oz še manj, če nisem spila nobenega piva. Sem pa zanosila v tistem mesecu, ko sem nehala s kajenjem in sicer po 1.5 letih poskusov. Mogoče pa je bilo kaj na tem - sem pomislila tudi jaz na to, ko nama je po nehanju kajenja kar naenkrat ratalo. Aja, nehal pa je tudi on!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bivše kadilke
15.8.2007 13:45:34   
abc100
Ojla!

Midva obadva s partnerjem sva kadilca, pa nama je v treh mescih ratal narest otročka. sicer sedaj ne kadim več, sem pa prej pokadila več kot škatlo na dan(tudi do dve). Prijateljica nikoli ni kadila, partner tudi ne, pa sta se kr neki časa matrala.
Jest mislim, da je problem v glavi. Preveč si želiš otroka in se ne moreš dovolj sprostit. pozabi na otroka in si najdi nov hobi, pa boš hitr zanosila. poznam kar nekaj takih primerov.

Pa veliko sreče vama želim.
Pa še zame enga pržgi!!user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bivše kadilke
15.8.2007 18:33:37   
Endri
Jaz mislim, da je to čist odvisno od posameznika oz. organizma, na nekatere to vpliva bolj na nekatere pa manj ali pa sploh ne, kako pa izvedeti v katero skupino spadaš to pa ne vem.
Jaz sicer ne kadim, moj pa in opažam da čedalje bolj in če bo spermiogram slab mu bom takoj rekla naj neha.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bivše kadilke
16.8.2007 8:51:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Endri

Jaz mislim, da je to čist odvisno od posameznika oz. organizma, na nekatere to vpliva bolj na nekatere pa manj ali pa sploh ne, kako pa izvedeti v katero skupino spadaš to pa ne vem.


S bom kar pod to podpisala. kadim jaz, moj ne.
1. zanosila v 1. poskusu, 2. zanosila v 1. poskusu, 3. zanosila v 2. poskusuuser posted image

(odgovor članu Endri)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bivše kadilke
16.8.2007 10:57:54   
Ninica
Jaz sem pred prvo nosečnostjo tudi kadila, tudi do 15 cigaret dnevno. Tudi zanosila sem takoj v istem ciklu. Ko sem zvedela, da sem noseča sem še kakšen teden kadila, potem sem pa prenehala. Od takrat več ne kadimuser posted image . Zdaj je to že več kot 3 leta.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?