|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo ob slovesu od vzgojiteljic
12.2.2007 9:37:34   
BARBARA R.
Prosila bi za kakšno idejo, kaj bi se lahko doma izdelalo za vzgojiteljico in pomočnici. Kristino sem namreč ispisala iz vrtca. Do sedaj sva za vse praznike in zaključek leta izdelali doma, tako da bi tudi tokrat želela nekaj v tej smeri.
 
Hvala za pomoč!    user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
1.3.2007 12:04:38   
BARBARA R.
user posted image  Kaj ni nikogar s pametno idejo ? Pa toliko vzgojiteljic in tovarišic je na forumu.
 
                  user posted image
          

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
1.3.2007 21:46:17   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: BARBARA R.

user posted image  Kaj ni nikogar s pametno idejo ? Pa toliko vzgojiteljic in tovarišic je na forumu.
 
                  user posted image  
          
user posted image user posted image  želiš idejo vzgojiteljiceuser posted image user posted image
Jaz bi se razveselila fotografije male navihanke - v  unikatnem okvirju izdelanim iz kaširne mase. Pri tem ti lahko pomaga malčica-posušita-prebarvata-za boljšo obstojnost polakirata in vojla.

Fotografija lahko dobi posebno mesto na steni v igralnici. Vedno, ko jo bodo pogledali se bodo spomnili na Kristino - otroci in vzgojiteljici.
Pa kakšna rožica.
Jaz bi bila s tem več kot zadovoljna.user posted image
Upama, da sem ti pomagala.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
2.3.2007 12:03:11   
BARBARA R.
Na žalost ne. Nekaj takšnega sva naredili ob zaključku "šolskega" leta lani.
 
S kakšno maso bi lahko na stekleno skledo pritrdile kamenčke? Kristina jih namreč zelo rada nabira. Bi slano testo držalo? Ali morda das masa? ,..............
 
 
Hvala za trud! Vsaj ena.
 
           user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
13.3.2007 9:17:22   
muška
kakšen mobile mogoče? Enostavno jih je naredit, pa še takooo lepi so user posted image user posted image user posted image

Jaz sem čisto nora nanje, imam jih polno stanovanje, delam in dajem jih za darilo, ....


(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
13.3.2007 9:20:01   
muška
Slano testo za na skledo ne bo OK. Raje uporabi das maso. jaz sem nedavno nazaj nardila eno slikico iz das mase in kamenčkov pa je prav lepo prišlo ven. če pa kakšen kamenček vseeno pade ven, ga pa enostavno s silikonsko pištolco nalepiš nazaj.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
24.3.2007 18:24:58   
čarovnica
IZVIRNO SPOROČILO: muška

kakšen mobile mogoče? Enostavno jih je naredit, pa še takooo lepi so user posted image user posted image user posted image

Jaz sem čisto nora nanje, imam jih polno stanovanje, delam in dajem jih za darilo, ....




Kaj so mobile?user posted image res ne vem

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
26.3.2007 11:42:07   
muška
http://florijan.moj-album.com/album/2743196/?os=4948564

to je eden primer tako za predstavo

(odgovor članu čarovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
27.3.2007 12:57:08   
čarovnica
Hvala!
Kako pa se ta mobile napravi in zakaj se temu tako reče?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo ob slovesu od vzgojiteljic
28.3.2007 13:58:08   
muška
zakaj se mu tako reče ne vem, mogoče zato ker se lahko vrti, ker visi iz stropa (mobil) ne vem.

Izdelat ga je kar enostavno, ta slikica je samo en primer od ogromno vrst mobilov. tahko ga nardiš iz keramičnih lončkov, lahko kaj izrežeš iz kartona, sešiješ in nagačiš,.... možnosti je milijone. malo pobrskaj po guglu, pa poglej v kakšni trgovini. meni najljubši so seveda takšni,ki imajo zveneče palčke (tako kot ta na sliki) seveda je pa čisto OK, če je tudi brez njih.

(odgovor članu čarovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
Poznate ta počitniški raj?
Tu se otroci krasno zabavajo, starši pa si v miru odpočijejo. Da, Terme Dolenjske Toplice so idealna izbira za krajše dr...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?