|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neki smotani virus
25.12.2006 19:29:29   
Anonimen
Sem danes dobila pa ga ne morem zbrisat zt nobenim programom.Saj niti nevem kaj je to za engauser posted image .Imam pa spodaj pri uri ikono moder vprašaj,ki se spreminja v sličico diska zraven pa potem rdeči vprašaj.Piše pa System Alert.Potem pa se nonstop odpira neko okno ki piše za neki virus nimam pojma kaj.Pa nevem s čim bi ga odstranila.Ne gre z avastom ne nod32 ne spyibotem ne z ardvarejem.Drugega pa nimam več za odstranit.???????????'
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neki smotani virus
25.12.2006 19:36:56   
manca79
Ne vem točno če je pravo, ampak jaz sem imela podoben problem. Preberi na temle linku
http://www.racunalniske-novice.com/forum/viewtopic.php?t=37368
in tu
http://www.racunalniske-novice.com/forum/viewtopic.php?t=37681&highlight=

Če pa to ni to, pa vpiši v google ime virusa ki ti ga javlja, npr. Virusburster+remove, pa ziher kaj najde in si s tem lahko kaj pomagaš.

Upam da je kaj pomagalo user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neki smotani virus
25.12.2006 21:21:32   
Anonimen
Pojdi na amis.net, poišči njihov F-secure, ki ga lahko uporabljaš brezplačno 1 mesec, boš sigurno zadovolna s tem programom, ker je eden najboljših na svetu, ker so združeni 4 največji programi. Poskusi, jaz sem ga dobila zastonj, ker sem njihova uporabnica interneta.

(odgovor članu manca79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neki smotani virus
25.12.2006 21:22:41   
Anonimen
http://www.f-secure.si/
tu si lahko prečiščiš računalnik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neki smotani virus
25.12.2006 21:24:00   
Anonimen
In tu si naloži program na preiskušnjo.Tam ono okence, da je nova različica-roza obarvano.

http://www.amis.net/home/home.php#

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neki smotani virus
26.12.2006 10:50:52   
Samoyedka
Ja, Nati jaz tut prisegam na F-secura user posted image Jaz ga moram sicer kupit, ampak je vreden slehernega tolarja, pa še kakšnega jurja več bi bila zanj pripravljena dati, glede na to, da ti prišpara en kup težav. Priporočam

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neki smotani virus
26.12.2006 10:56:37   
manca79
Ja, se strinjam z vama, ampak tale virus je tako narejen, da se z nobenim spy-en ali antivrusom ne da odstranit; no, vsaj meni ni uspelo, pa sem se kar precej časa martala.
Upam da je Aliki uspelo.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neki smotani virus
26.12.2006 13:26:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image manca mi je uspelo odpravit.sem probala z vsem vragom pa ni šlo le s tem.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manca79)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neki smotani virus
26.12.2006 21:44:14   
G in T
Pred tednom dni, se je isto pojavilo tudi meni. Vse programe Av sem zagnala torej avast,Spybot, ad-aware, norton, in mi ga je potem pri ponovnem zagonu kompa iz opravilne vrstice tudi zbrisalo. Upam, da je bilo to dovolj. Tam ga ni več, oblačka ni več. Sem še kaj pozabila???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?