|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lupinica
9.6.2006 18:29:09   
Alisa
Punce koliko časa ti pride prav lupinica za otročka, ena mi je rekla da do dopolnjenega 3 meseca starosti. A je to res?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lupinica
9.6.2006 19:21:08   
sašaš
Kolikor jaz vem, ti pride prav veliko dlje kot pa 3 mesece - vsaj za v avto. user posted image  Moja sodelovka ima fantka starega 8 mesecev pa ga še vedno vozi v lupinici v avtu.

Ponavadi so lupinice do 9 kg.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lupinica
9.6.2006 19:41:59   
mika
mi smo lupinico uporabljali do 9 meseca.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lupinica
9.6.2006 19:44:49   
Anonimen
Mi jo še vedno uporabljamo, še nekaj dni jo bomo.

Mala Mič bo stara 11 mesecev in je povprečne velikosti za svojo starost.

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lupinica
9.6.2006 19:49:55   
žlička
user posted image  je star 7,5 mesecev in je se vedno v lupinici, pa je velik za svojo starost

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lupinica
9.6.2006 20:14:40   
Alisa
No to mi je pa všeč da nima tista prav, da jo lahko uporabljam samo do 3 meseca, se mi je tudi malo čudno zdelo, ker piše da je od 0 do 13 kg.
Hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lupinica
10.6.2006 11:34:59   
natasar
Mi smo imeli prvo lupinico samo do dopolnjenega 3 meseca, ker je bila bolj majhna lupinica, kombinirana z vozičkom.Saj sem jo še uporabljala za kratke vožnje in so ji  pač noge čez gledale, drugače pa smo kupili večjo (Maxi Cosi), ki jo še občasno uporabljamo tudi zdaj pri 1 letu starosti-tudi samo ko grem z drugim avtom po nakupih.Torej bodi pazljiva pri nakupu, ker so različne velikosti. Vse so do 13 kg, le otroci različno rastejo.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?