|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IGRALNI MOST????
12.5.2006 23:05:39   
petra81
Hmmmm

Zanima me, koliko so uporabni ti mosti.
Moja pikica je danes dopolnila 3 mesece in me zanima koliko časa
se da to stvar še uporabljat, glede na to da sem kar pozna za nabavit?!
Doma imam ležalnik z lokom, pa eno tako podlogo za na tla, pa na
posteljici ima vrtiljak in rožico.
Ne vem če je dovolj, ali ji bo ravno ta most manjkal za razgibavanje.

Hvala za vse odgovore

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IGRALNI MOST????
12.5.2006 23:22:41   
bobek05
Mi smo Aneja dali pod most tam nekje pri 2-3 m in mu je bil BLAZNO všeč. Uporabljali smo ga pa nekje do 7 m... Ampak nismo imeli taki most, kot ga imaš verjetno ti v mislih, ampak bolj neke vrste podlaga z 2 lokoma pa gor igračke, pa na tleh ogledalo ipd. Nekaj podobnega kot to:

http://www.ringaraja.net/izdelekPodrobno.asp?id=131&kat=12&podkat=35 

Nam je blo super in mali ga še zdaj pri 11 m včasih ven povleče in igrače dol vlači (seveda s sedečega ali stoječega položaja)... Ti povem, da vidijo te stvari iz čisto druge perspektive, ko 1x sedijo in potem je spet zanimivo...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IGRALNI MOST????
12.5.2006 23:24:22   
bobek05
P.S.: Imeli smo tudi gugalnik z lokom, ampak ko je 1x videl tole podlogo z loki je gugalnik odpadel in smo ga pospravili...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 6:08:56   
fricka
Tudi pri nas je bil zelo uporabljen. V bistvu si sploh ne predstavljam, da bi bili brez njega.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 8:10:45   
Anonimen
Obstajajo kakšne variante, ki so uporabne tudi kasneje, npr. Tomy multi 6. Spremeni se v hojico. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=29769
Našemu user posted image  je zelo všeč. Spremljaj akcije, mislim, da je trenutno v Mercatorju po polovični ceni.

(odgovor članu petra81)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 10:34:52   
livia
Naša je stara šele 5 tednov, pa pod mostom ful uživa. Sicer se še nič ne igra, ampak kar bulji v vse tiste barve, včasih pa z rokico že po zvončku udari in ji je ful všeč. Sicer ne zdrži pod mostom ne vem koliko časa, ampak kakih 15 minut je pa zanimiv.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 12:36:47   
pravljica
nam jeprišel prav do cca 6. mesecev, oz. dokler ni začel plazit (se vlečt z rokami nazaj in naprej), potem smo ga lahko pospravili...uporabljali smo ga pa že kar po 1. mesecu (naš malček je bil od vsega začetka na tleh na igralni podlogi)
ker že imaš podlogo za na tla, ti priporočam navadni igralni most na nogicah...takšnega smo imeli mi, igralna podloga pa še pride včasih prav...zdaj jo imamo tudi zunaj na travi (čeprav sem na njej več jaz kot mali user posted image  )

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 12:52:40   
Anonimen
Mi smo ta most dobili nekje pri 3 do 4 mesecih, ne vem več natančno. Punčka je zdržala pod njimi maksimalno minuto....
Pri tej starosti je bolj uživala ležati in se igrati v lupinici.

(odgovor članu petra81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 13:02:35   
Barči78
Pri nas sam igralni most ni bil dolgo zanimiv, ker se je zgodaj začela plaziti in se je podala v raziskovanje. Potem pa sva ji kupila klavirček od Fisher Price ja, ki je narejen ravno rako kot most, spodaj visijo tri igrače, da otroka lahko poležiš in sega po njih, potem ima naslednjo stopnjo,ko otrok sedi, da se zraven vsede in igra klavirček, igra pa veliko različnih melodij, in potem še zadnja stopnja, ko se otrok postavi na noge in v stoje igra klavir. To je naši najljubša igrača. Mirno pride do klavirja, eno zašpila, zraven zapleše, skratka ji je zelo zabavno, pa bo stara kmalu eno leto. Tako, da je ta varianta po mojem dlje časa uporabna, kot sam most.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 16:20:03   
ajdaN
No pri nas ima kar precej teh zadev. Prav igralni most, pa tisto 3 v 1 od tomija, pa še ta klavirček od Fisher pricea. Pa mu nobena zadeva ni kaj preveč zanimiva. Mostu sploh ne mara, klavirček ga tudi ne gane, edino ta zadeva od Tomija je 10 minutk zanimiva. Ampak mora gospod sedeti v avtosedežu in pol udarja po igračah.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 19:07:08   
tincci
Mi imamo od Chiccota, podloga z prekrižanim mostom, gor igračke, špegli, ropotuljice.. in uživa na tleh od 3m, zdaj je stara 6.5m, pa je na dan ziher pol ure pod njim. Pri nas se je splačal nakup absolutno.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 20:07:15   
cmokec
Pri nas je most z glasbo trenutno nekaj najboljšega. Stara je 6 mesecev, igračni most je pa že dva meseca aktualen. Sama se zamoti tudi do pol ure. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 21:51:06   
Eviii
dejan ima dva mesca in 10 dni in je že skori en mesec pod mostom. na začetku se je zamotu pod njim al pa kr zaspal. mami je pa lahko v miru kej delala zraven, ker je bil on varno na tleh. pa podložim mu še z eno dekico, da mu ni tko mraz. zdej je pa že začel udarjat po igračkah in blazno uživa. sicer udari bolj po pomoti, ampak ko mu uspe, se pa nasmeje od enga uha do drugega...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 21:57:30   
Alina_alin
Pri nas je bil most najboljša investicija od igrač.  Uporaben je bil predvsem dokler ni začela plazit. Tudi pozneje še je večkrat ob njem prijemala igrače, ki so visele. Jaz sem ji kar obešala vse kar je možno - tudi igrače, ki niso bile kupljene skupaj z mostom. In je bilo res super.
Sedaj, ko že pošteno plazi, še tudi tu pa tam obstane ob mostu, s tem, da ji je sedaj zanimivo iz mosta odpet igrače oz. razstavit te plastične zankice.
Imamo pa most s plastičnimi obeski iz Kike.
Priporočam nakup.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 22:00:02   
mml
Pri nas se je nakup "telovadnice" (igralna blazina z dvema lokoma + igračke+ ogledalo + glasba+...) zelo obrestoval. Imamo ga nekje od dopolnjenega 2. meseca starosti. Včasih je v njem 10 minut, drugič pa 45 minut (no zadnje čase, ko se že kotali je to samo izhodišče za začetek kotaljenja). Če smo cel dan zdoma, se  zvečer, ko pridemo domov prav razveseli, ko jo dam v njeno telovadnico. Je pa res, da ni preveč rada v naročju, ker potrebuje svojo "svodobodo", ki ji jo telovadnica omogoča. Tako da pri nas se je nakup tudi zelo izplačal. Imamo pa tole varianto http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=46

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IGRALNI MOST????
13.5.2006 22:52:53   
Bonnie_RR
Mi smo najprej na začetku imeli takšen plastičen most in sem mu ga naštimala, ko je bil v ležalniku ali pa v najini postelji. Mu je bilo ful zanimivo, da se je vse treslo in ropotalo, ko je malo zabrcal. Smo pa to dobili od kolegov.
Nekaj časa nazaj pa sva mu kupila most z igralno podlogo in mu je res ful všeč. Sva mu navesila različne igračke gor (poleg tega, kar je bilo že zraven) in se s tem ful dolgo zamoti. Najbolj mu je pa všeč, da šumi, ko brca z nogicami. V glavnem, čist navdušen rata, ko ga položim spodaj.

Mislim, da bo ta stvar še kar nekaj časa aktualna in mi vsekakor ni žal nakupa.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
10 otroških imen, primernih za dečka in za...
V tujini je trend imen, ki jih lahko nosita oba spola, izjemno priljubljen. Tudi pri nas imamo nekaj imen, ki jih lahko ...





matkica



JURIJ (50%)

ALEN (50%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!