|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stenska previjalna miza-ikea
28.8.2011 7:23:58   
mala zirafa
Ali jo je katera od vas uporabljala?Moj mož ima pomisleke da bi se med previjanjem snela z zida.Meni se pa zdi zelo fajn sploh za manjše prostore.Ste z njo zadovoljne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stenska previjalna miza-ikea
28.8.2011 7:29:46   
josephine27
prijateljica jo je imela in je bila vsaj kolikor vem zadovoljna. je pa tako pritrjena, da se po moje ne more snet.

_____________________________



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stenska previjalna miza-ikea
28.8.2011 8:13:30   
Star_a
Smo jo uporabljali in bili več kot zadovoljni.Kako pa tvoj mož misli da se bo snela user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stenska previjalna miza-ikea
28.8.2011 9:16:28   
mala zirafa
Paničari za vsako najmanjšo stvar, dobesedno.Saj jaz vem da se ne more snet, ker je testirana.Kako pa veš če so v zidu kakšne cevi ali elektrika, da ne bi precvikali?Na žalost ko je mož prenavljal pred 10 leti kopalnico ni slikal napeljave.Stena je iz siporeksa debela 40 cm, zunanji zid.Koliko dolgi vijaki pridejo zraven oz. se priporočajo?
thx

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stenska previjalna miza-ikea
28.8.2011 23:05:34   
ZmajTolovaj
Po mojem da ni zraven vijakov prav za na steno, ker po navadi piše, da moraš sam nabavit, pač glede na steno, kakšno maš. Vsaj jaz se ne spomnim, da bi bili kjer koli zraven vijaki, kar sem gor kupovala. Nimam pa izkušenj s to previjalno konkretno.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stenska previjalna miza-ikea
29.8.2011 7:55:31   
Anonimen
Sama je nimam, jo pa imajo kar na parih kopališčih in gostilnahg po sloveniji in kjerkoli smo jo uporabljali, se mi je zdela zelo fajn in praktična, ker imaš lahko na ta način tudi v majhnem stanovanju ali kopalnici, ogromno previjalno, z veliko shranjevalnega prostora, ki zavzame zelo malo prostora, pa še na tako višino si jo namontiraš, da ti najbolj paše.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stenska previjalna miza-ikea
2.9.2011 19:49:24   
*bubi*
Jaz jo uporabljam in se mi zdi super. Da bi s stene padla? Ni šans user posted image

Če se ne motim, so bili vijaki zraven, ampak smo mi dali malo daljše. Očitno sem takrat res imela pomisleke user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stenska previjalna miza-ikea
2.9.2011 19:54:01   
Star_a
Sicer je že kar nekaj let odkar smo jo imeli,ampak mislim da vijaki spadajo zraven. ne me pa 100% držat za besedo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stenska previjalna miza-ikea
2.9.2011 22:12:08   
Arwenko
Jaz jo imam in je ful fajn...vijakov pa ni bilo zraven, moraš sam nabavit, ampak to je ene 2 eur maksimalno 4 vijaki in dibli. Moraš pa dovolj močne vijake kupit, dovolj dolge, da fajn držijo. 

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stenska previjalna miza-ikea
8.9.2011 6:13:09   
kickball
Smo jo uporabljali in bili več kot zadovoljni.

Smo jo uporabljali in bili več kot zadovoljni.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?