|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test pred izostankom M
3.8.2008 13:03:21   
bejbika81
Ali obstaja moznost, da test pokaze user posted image  1-2 tedna pred predvideno menstruacijo, ce bi zanosila takoj prvi teden po zadnji M (pred ovulacijo)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 13:33:00   
2 Sraki
Možno je, če menstruacija ni bila prava in je bila samo vgnezditvena krvavitev.  Sicer pa brez ovulacije zanositve ni!

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 13:38:37   
bejbika81
Kolegici se je zgodilo, da je zanosila 1. dan po koncani M. Zanima me, ce test ze kaj pokaze pred zaostankom ali ni mozno.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 15:52:35   
Naja30
Če je tako hitro zanosila, ji bo mogoče pokazal kakšen dan dva prej, 2 tedna pa nikakor ne.

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 19:50:03   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: bejbika81

Ali obstaja moznost, da test pokaze user posted image  1-2 tedna pred predvideno menstruacijo, ce bi zanosila takoj prvi teden po zadnji M (pred ovulacijo)?


Kako lahko zanošiš pred ovulacijo user posted image

Na testu je lepo obrazloženo kdaj se ga opravi. Ti ga sicer lahko delaš ampak bo to stran vržen denar.



(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 20:04:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bejbika81

Kolegici se je zgodilo, da je zanosila 1. dan po koncani M. Zanima me, ce test ze kaj pokaze pred zaostankom ali ni mozno.


Ta "kolegica" te je mal nategnila al kako?user posted image  Kdaj je pa ona delala test, da ve, da je zanosila 1 dan po končani M? Al je samo tisti dan seksala, pa potem tri tedne nič?user posted image  Kako veš, da je točno tisti dan? Potem ne rabiš testa al kako?
Verjetno čutiš fižolček v trebuhu al kako?user posted image


Mater, sama vprašanja so me. Res mi je zanimiv fenomen delanja CB testov.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejbika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 20:09:26   
Anonimen
Ja če imaš ful kratke cikle, tam na 20 dni, pa M 7 dni, seksaš zadnji dan, semenčeca preživijo ene tri dni in se oplodi....je možno da takrat zanosiš ja. Če maš pa ciklus 30 dni pa glih ni možno.

Drgač pa pač delaj test. Ker to ni čarovniški forum in ti nihče ne zna povedat al bo pokazal al ne, al si noseča al ne, al....
Lahko predvidevamo. Predvidevam da ti ne bo pokazal. Če mi ne verjameš pa probi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 20:35:32   
kokodajsa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja če imaš ful kratke cikle, tam na 20 dni, pa M 7 dni, seksaš zadnji dan, semenčeca preživijo ene tri dni in se oplodi....je možno da takrat zanosiš ja. Če maš pa ciklus 30 dni pa glih ni možno.

Drgač pa pač delaj test. Ker to ni čarovniški forum in ti nihče ne zna povedat al bo pokazal al ne, al si noseča al ne, al....
Lahko predvidevamo. Predvidevam da ti ne bo pokazal. Če mi ne verjameš pa probi.



Hja, no... Mariskatera se s teboj ne bi strinajalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test pred izostankom M
3.8.2008 20:57:14   
blaža
Jaz sem delala test en teden pred menstruacijo. In je bil pozitiven. Raje pa počakaj do dneva, ko bi morala dobit menstruacijo, ker se ti lahko marsikaj neprijetnega prišpara. enkrat, ko sem naredila test, je pokazalo, da je, pol pa je vseeno prišla menstruacija in je šlo naprej. No pol pa je res blo. V veliko, veliko primerov pride do oploditve, pa pol ženska niti ne ve, ker gre proč z menstruacijo oziroma se ne obdrži.

(odgovor članu kokodajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 13:04:45   
bejbika81
Kolegica mi je rekla, da je seksala 1. dan po M (ker je bil njen dragi drugace sluzbeno odsoten), test je naredila 9. dan po izostanku in je bila noseca.

Sicer saj vem, da moram pocakat s testom, ampak sem tako neucakana...

Drzite pesti, da bo kaj ratalo...

Hvala

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 13:09:31   
Naja30
Aha, ji je že izostala M in pol je delala test? Ja, pol pa ok. Je pač zanosila takoj po M. Saj O ni nujno na sredi cikla, tako je v teoriji, v praksi pa je lahko tudi takoj po ali tik pred M.
Počakaj, da ti bo zamujala vsaj en dan in naredi test.

Srečno!

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 13:33:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bejbika81

Ali obstaja moznost, da test pokaze user posted image  1-2 tedna pred predvideno menstruacijo, ce bi zanosila takoj prvi teden po zadnji M (pred ovulacijo)?


idi stat v kopalnico, pa čakaj, če se ti kolcne.


ups, ne, ta metoda pri tebi ne velja ker si mogoče že en teden pred M.....user posted image

vprašaj serendipity....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 14:22:30   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: bejbika81

Kolegica mi je rekla, da je seksala 1. dan po M (ker je bil njen dragi drugace sluzbeno odsoten), test je naredila 9. dan po izostanku in je bila noseca.

Sicer saj vem, da moram pocakat s testom, ampak sem tako neucakana...

Drzite pesti, da bo kaj ratalo...

Hvala


Ne samo da držim pesti, še molim zraven! user posted image




(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 14:51:13   
Raho
Globoko upam, da si noseča, ampak trenutno to ve samo stric Nostradamususer posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 14:54:33   
rija
draga raho,
veš, da cenim tvoje mnenje, ampak velika napača se je zanašati na nostradamusa....ker tudi on ni več, kar je billllluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 14:55:56   
Raho
Pol pa grem poklicat mojo prijateljico Nado (Romkinjo) - če je vedela pri meni, bo pri uporabnici, ki je postavila vprašanje tudiuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 14:58:15   
rija
boljša in predvsem preverjena varianta user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 15:22:37   
mama54
Ali pa vprašaš kakšno šlogarco. Tudi ta ti lahko bolj točno pove.user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Test pred izostankom M
4.8.2008 17:08:46   
bejbika81
Ja, mislim, da sem res nekje 1 teden pred morebitno M...

Upam, da se ne prikaže user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Sokovi
Pixicom

Kateri sadni sok najraje pije vaš otrok?

Otroški sokovi Dana (12%)

Pingo (56%)

Rauch (19%)

Capri-Sonne (0%)

Maraska (0%)

Lumpi (12%)


Število vseh glasov: 16

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!