|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje je TOYS"R"US v Gradcu
6.5.2008 6:57:26   
cvetka13
kje v Gradcu je trgovina   TOYS"R"US??, kako jo najti??

Lepo prosim za pomoc in hvala za vsak namig!!

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje je TOYS"R"US v Gradcu
6.5.2008 7:19:53   
Lunca1
Je zelo blizu Ikee, če veš kje je to in sicer poleg krožnega križišča. Če prideš iz Šentilja, se pelješ skoz naravnost, smer Weblingergürtel oz. Puntigam. Ko prideš v krožno križišče, boš videla rahlo levo Kiko, desno bo verjetno smer Ikea. v tem križišču greš prvi izvoz desno, potem pa prvi semafor levo. toys je čisto ob tem krožnem križišču.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje je TOYS"R"US v Gradcu
6.5.2008 7:40:32   
cvetka13
Je zelo blizu Ikee, če veš kje je to in sicer poleg krožnega križišča. Če prideš iz Šentilja, se pelješ skoz naravnost, smer Weblingergürtel oz. Puntigam. Ko prideš v krožno križišče, boš videla rahlo levo Kiko, desno bo verjetno smer Ikea. v tem križišču greš prvi izvoz desno, potem pa prvi semafor levo. toys je čisto ob tem krožnem križišču.



HVALA!!!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje je TOYS"R"US v Gradcu
6.5.2008 19:46:33   
frufru
A greš kmalu v Graz? Mam vinjeto za pokurit do 12.5. Pa 2 polici bi rabila iz Ikee, samo zaradi tega mi je pa daleč gor vozit

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje je TOYS"R"US v Gradcu
7.5.2008 16:27:52   
cvetka13
gremo sele naslednjo soboto-17.maja. --ce mi ta cas naredijo osebni dokument za melaga. Sem danes na upravno enoto poslala MOJGA PARTNERJA, PA NI MOGU ZRIHTAT-KER IMAM SVOJE STALNO BIVALISCE DRUGJE KOT ON, POSLEDICNO TUDI OTROK (zaradi naknadne selitve sem se vedno prijavljena doma- pa se nismo spremenili)- potrebujejo moj podpis. TAko morm v petek sama na teren rihtat dokumente.user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje je TOYS"R"US v Gradcu
7.5.2008 17:47:30   
ježek
Toys je v Centru west. Ti se drži smeri Center west in te itak table vodijo kam moraš peljat. Je oznaka tudi za Toysa.
Saj pa ne rabiš dokumenta, da lahko greš čez mejo. Čez meji na Šentilj se kar skozi pelješ.user posted image

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje je TOYS"R"US v Gradcu
8.5.2008 7:55:30   
cvetka13
pokazat dokumenta res ni treba. ampak imeti pa ga moras al kako. Bom kar naredila, saj gremo itak cez ren mesec na HR na morje. Ne bi si upala sam z rajstnim listom naokoli 

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?