|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj nosite?
20.1.2008 21:16:29   
Anonimen
razmišljam o kosih oblačil, za katere nikoli v življenju nisem vedela kam naj jih oblečem, pa kdaj? pa me zanima kako jih nosite ve. recimo:

- reklc s kratkimi rokavi? a to potem samo rekelc poleti oblečeš in spodaj nič ..no moderc?
- volnen puli s kratkimi rokavi? haloo? če imam na sebi volnen puli ga imam vrjetno zato ker me zebe, in kaj mi bodo potem kratki rokavi? kaj naj potem oblečem čez, da mi ne bo vroče in da me hkrati ne bo zeblo po rokah?
- srajce s tričetrt rokavi? ok saj za prehodna obdobja so mi ok. ampak zdajle ko gledam po trgovinah bi si za sredi zime želela kupit srajco z dolgimi rokavi, ker mene enostavno po rokah zebe. pa z dolgimi rokavi skoraj srajce ni za dobiti.


no ve tudi ne razumete uporabe kakega kosa oblačila?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:19:17   
Miss Piggy
Tričetrt rokave nosim spomladi ali poleti, če se malce shladi. Drugače pa našteti kosi oblačil tud meni nimajo nekega smisla, in jih tudi nimam v omari.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:19:42   
Anonimen
Reklc s kratkimi rokavi imaš pač za čez poleti, za zjutraj npr., potem za čez dan je pa odvisno. Če imaš v redu postavo in si lahko samo v maijici, ga daš potem, ko se segreje, dol, če pa ne moreš biti samo v majici, pa pač trpiš in ti je vroče v njem.

Ostalo pa lahko nosiš, če je v službi tako vroče, kot je bilo pri nas v prejšnjih prostorih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:21:51   
Anonimen
Reklc poleti, spodaj pa top na naramnice. Če je treba biti urejen v službi.
Volnen puli pozimi, kadar si prehlajen in je v prostoru toplo, pa je fajn imeti vrat pokrit...user posted image .
Srajce pa skoz, jeseni, pozimi, spomladi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:23:49   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

razmišljam o kosih oblačil, za katere nikoli v življenju nisem vedela kam naj jih oblečem, pa kdaj? pa me zanima kako jih nosite ve. recimo:

- reklc s kratkimi rokavi? a to potem samo rekelc poleti oblečeš in spodaj nič ..no moderc?
- volnen puli s kratkimi rokavi? haloo? če imam na sebi volnen puli ga imam vrjetno zato ker me zebe, in kaj mi bodo potem kratki rokavi? kaj naj potem oblečem čez, da mi ne bo vroče in da me hkrati ne bo zeblo po rokah?
- srajce s tričetrt rokavi? ok saj za prehodna obdobja so mi ok. ampak zdajle ko gledam po trgovinah bi si za sredi zime želela kupit srajco z dolgimi rokavi, ker mene enostavno po rokah zebe. pa z dolgimi rokavi skoraj srajce ni za dobiti.


no ve tudi ne razumete uporabe kakega kosa oblačila?


- jakna s kratkimi rokavi je fajn za poletno kombiniranje, spodaj lahko nosiš kak brezrokaven top, ali pa samo modrc, po želji
- volnen puli s kratkimi rokavi: odvisno koliko si "vroče" narave, velikokrat vidim sodelavke v spomladanskem ali jesenskem obdobju, da jih rade oblečejo
- srajčke s 3/4 rokavi so mi fajn tudi pozimi, ker v službi precej kurijo; pa še en razlog, tiste z dolgimi rokavi so mi ponavadi rokavi res ultra predolgi in jih moram vedno krajšat

Hmmm, zakaj si te stvari sploh kupila, če jih ne nosiš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:27:13   
lelaval
Reklc poleti, spodaj pa top na naramnice. Če je treba biti urejen v službi.
Volnen puli pozimi, kadar si prehlajen in je v prostoru toplo, pa je fajn imeti vrat pokrit... .
Srajce pa skoz, jeseni, pozimi, spomladi.


Reklc isto, volnen puli pa imam skupaj z isto jopico - priede fino pozimi, ko pridem kam, kjer je potem vroče - v vrat me zebe, kratki rokavi pa so dovolj. 3/4 rokavi pa za spomladi in jeseni, pa tudi poleti, če so jutra hladna na vrh čez top.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:29:20   
Anonimen
ne ne sej teh oblačil nisem kupila. sam zjezila sem se zadnjič ko nisem najdla nobene pametne srajce z dolgimi rokavi. pol pa takale jajca premišljujem. še na misu mi ne pride, da bi kaj od naštetega kupila :) ker enostavno ne znam nosit.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:38:14   
Anuška79
Srajce in majce s 3/4 rokavi nosim vedno (no  razen poleti ne). Ne znam skoraj nič delati z rokavi do zapestja in tako mi jih pač ni treba gor  vlečt. user posted image Če dobro pomislim imam res le par majc z dolgimi rokavi. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:39:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
- volnen puli s kratkimi rokavi? haloo? če imam na sebi volnen puli ga imam vrjetno zato ker me zebe, in kaj mi bodo potem kratki rokavi? kaj naj potem oblečem čez, da mi ne bo vroče in da me hkrati ne bo zeblo po rokah?
- srajce s tričetrt rokavi? ok saj za prehodna obdobja so mi ok. ampak zdajle ko gledam po trgovinah bi si za sredi zime želela kupit srajco z dolgimi rokavi, ker mene enostavno po rokah zebe. pa z dolgimi rokavi skoraj srajce ni za dobiti.
no ve tudi ne razumete uporabe kakega kosa oblačila?


volnen puli s kratkimi rokavi: jaz pod njega oblečem bombažno majčko z dolgimi rokavi, in na vrh puli, da me ne zebe.

srajce s tričetrt rokavi: nosim poleti, jeseni, pozimi, spomladi,... nonstop! Ne nosim srajc z dolgimi rokavi, ker me moti, da je ozko okrog zapestja. Tko, da jaz ljubim te srajčke. Sej ponavadi jih mam oblečene za kako večerjo, ples,... tam pa tko bolj toplo, in take srajčke prav pridejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:40:46   
Meggi
Ups , se je Lara odločla da si mora omaro prevetrit za pomladansko garderobo. Prav imaš , nimaš kakih  super modelov kje zbrat.

     Naj mi ene potrid, da obstaja trgovina ki dol padaš od težke izbire. Hvala bogu- sicer te najcenej pride. Sam zjuti je hudič!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 21:43:47   
2 Sraki
Pod volnen kratek puli super sede srajčka. In obratno pod tričetrt srajčko brez problema oblečeš puli z dolgimi rokavi. Vse zgleda čist o.k. Prvi primerek je še letos moden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj nosite?
20.1.2008 22:12:10   
Gina
Sicer nimam doma volnenega pulija, ampak sklepam, da je to isto kot npr. volnen brezrokavnik, samo da ima malo rokavov, se pravi spodaj daš majčko, srajčko.

Tričetrt rokave pa nosim. Imam tako srajčke kot majčke v tej dolžini, pa pridejo prav skoraj vse leto razen poleti. Pri nas v službi je vroče, če grem pa na hodnik, si pa jopo čez dam ali reklc.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?