|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelo majhna sobica za dva-kako?
6.11.2007 22:11:18   
Krista28
Dober večer.

Mi imamo eno težavo. Imamo namreč malo sobico- kabinet, in bi ga v prihodnje opremili za dva otročka (tja do šole)user posted image .

Široka je 175cm, dolga 280cm. Pri krajšem delu je na eni strani mansarda na višini 127 cm in se kar hitro dviga. Z mojim sva razmišljala o pogradu (se mi zdi visoko) ali pa o tisti postelji, kjer se predal pod posteljo izvleče in drugi spi na tistem. V prvem primeru je visoko, v drugem pa eden lahko pogazi drugega ko se splazi s postelje.....

Poleg postelje bi v sobo še dali majčkeno mizico (ta večji bo 3 leta star takrat) in čim bolj prostorno omaro oz. več omaric (odvisno od razporeditve).

Je imela katera podoben primer? Kako ste ga rešile? Prosim pomagajte.user posted image Zanima me tudi, koliko star otrok lahko spi na pogradu?

< Sporočilo je popravil Krista28 -- 6.11.2007 22:15:16 >


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
6.11.2007 23:04:14   
Marogica
Neke izbire ravno nimaš. TOrej jaz bi dala pograd na tisto steno, ki je normalno visoka in ti še ostane ca 80. cm za omaro, ki jo postaviš na isto steno. Če je pograd širok 90 cm, ti ostane še 85 cm od postelje do stene, ki je poševna. Ni dosti, je pa možno, da namesto mize, namestiš ozjo "polico", ki služi kot miza, ca 40 cm širine. Seved je odvisno, kje so vrata in okno. Je težko kar tako napisati.

Najboljša rešitev bi bila, če bi lahko spalnico, če jo imata, zamenjala z otroško sobo. Je ponavadi večja in za dva otroka vsekakor primernejša. Saj v spalnici se samo spi, otroka pa preživita v sobi 24 ur, pa še dva sta.

Kaj drugega mi ne pade na pamet.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 0:09:05   
Moyca_
POGRADuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 0:32:32   
lelaval
POGRAD

je nadstropna postelja, ki je najboljša rešitev za majhno sobo in 2 otroka.
Omare pa lahko daš delat - tam, ko je mansarda.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 5:34:03   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Najboljša rešitev bi bila, če bi lahko spalnico, če jo imata, zamenjala z otroško sobo. Je ponavadi večja in za dva otroka vsekakor primernejša. Saj v spalnici se samo spi, otroka pa preživita v sobi 24 ur, pa še dva sta.

Kaj drugega mi ne pade na pamet.


se strinjam.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 7:33:37   
mala zirafa
Poglej na stran www.camerette.com, imajo krasne otroške in mladinske sobe.kakšne so cene pa ne vem, po mojem visoke.Mogoče ti bo služilo kot ideja.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 7:37:58   
mala zirafa
Poglej še na IMA mobili.it

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 7:38:22   
mala zirafa
Al samo IMA mobili.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 7:44:49   
Lenny
Morda bi se vam izšlo brez pograda s postavitvijo postelj na "L". Manjšo posteljico ob krajšo steno, večjo ob daljšo. Kupiš postelje, ki imajo spodaj predale za shranjevanje. Mizica za starejšega je lahko preklopna, montirana na steno. Za omaro težko rečem, ker ni podatkov, kje so okna in vrata.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 8:04:25   
Anonimen
Ali etažni način postelje, se pravi spita skupaj pod stropom. Spodaj pa lahko daš mizico. Odvisno kje je okno in vrata. Tako imajo pri nas v 1 sobnem stanovanju 5 članska družina. S tem, da imajo oni potem spodaj sedežno. In vse skupaj lahko zavaruješ z ograjico.
Najboljša rešitev bi bila pa itak zamenjava sob.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 8:12:30   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Najboljša rešitev bi bila, če bi lahko spalnico, če jo imata, zamenjala z otroško sobo. Je ponavadi večja in za dva otroka vsekakor primernejša. Saj v spalnici se samo spi, otroka pa preživita v sobi 24 ur, pa še dva sta.

Kaj drugega mi ne pade na pamet.


Se strinjam, tako bi najbolje izkoristila možnosti, ki jih imaš.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 8:24:57   
nuala
Jaz imam podoben problem v stanovanju, ki smo ga kupili in ge renoviramo. Pa še majhno okno ima soba. So pa stropi zelo visoki ( 3,40 ).

Odločila sem se, da na eno steno postavim pograd. Na drugo stran, nasproti postelj omaro; spodaj odprto s policami za igračke, zgoraj obleke. Otroka sta stara 3 in 5 let.. Zaenkrat v sobi itak samo spita ( če sploh ) in shranjujeta stvari. Igrata se vedno v dnevni oz. kuhinji ( kar bo pri nas en večji prostor ) in ne potrebujeta prostora v sobi. Starejši bo dobil delovni kotiček v dnevni drugo leto, ko bo šel v šolo.

Čez 2- 3 leta bi pa jaz prestavila otroško sobo v spalnico ( ki bo sedaj tudi moja delovna soba ) da bi imela fanta več prsotora. Upam pa, da do takrat zgradimo našo hiško.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 10:30:27   
Krista28
Zamenjava sob pri nas ne pride v poštev, ker v to sobico ne spravim niti postelje (radiator na eni strani). Bi se morala kar z vrat na pojstlo vrečt - omar ni kam dat.

Tudi jaz sem razmišljala o pogradu pri vratih, v mansardi pa  omare. Bi pa dodatno naredili še ograjo na vrhu...bomo pa najprej sprobali, kako bo malemu všeč v zrakuuser posted image Do šole bosta pa že vsak v svoji sobi, upam.

Hvala za odgovore...user posted image

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
7.11.2007 10:53:58   
ZmajTolovaj
mogoče tu dobiš kako idejo
http://www.mizarstvo.com/otroske_sobe.htm

naročat pa ne pri njih user posted image  ... cene so ... user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zelo majhna sobica za dva-kako?
8.11.2007 19:28:39   
Anonimen
Možne variante:
 
user posted image
 
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
 

(odgovor članu Krista28)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?