|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   duda za zdravila
19.9.2007 21:34:18   
triša
Sem jo vidla danes v Rutarju, pa me zanima če jo katera že ima in kako se obnese?
Tam kjer naj bi bilo džalo ima majhen rezervarček v katerega vliješ sirup, cucel ima pa dve luknjici skozi katere potem to izteka.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: duda za zdravila
20.9.2007 8:27:54   
fionaP
Kaj se vse ne bodo spomnili user posted image
Ponavadi so zdravila za majhne otroke sladka, tako da načeloma je čisto vseeno, če daš zdravilo po žlički. Pa še bolj boš prepričana v količino zaužitega zdravila. Iz dude mislim, da otrok ne bo mogel vsega posesati. In če jo flikne ven, preden poje vse zdravilo, kako boš vedela, koliko je v resnici pojedel?

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: duda za zdravila
20.9.2007 8:28:17   
Jančika_
Mi jo imamo, no, ne te iz Rutarja, ampak saj to je vse isti šmorn. Kakšnih dvakrat se je obnesla, potem pa je mali pogruntal, da je notri nekaj bljakuser posted image in se je začel dreti že ob pogledu nanjo. Od takrat za vse sirupe uporabljamo dozirno brizgalko iz nekega antibiotika.

Skratka, če jo mali hoče, potem je fajn. Če je pa noče, pa neuser posted image .

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: duda za zdravila
20.9.2007 8:37:39   
Jančika_
FionaP, duda ima v držalu takšno palčko ali kako bi rekla, s katero potem zdravilo potisneš v dudo in otroku v usta. Prav tako so v dozirni posodici črtice, ki označujejo količino. To seveda velja za dudo, ki jo imamo mi - kakšna je ta iz Rutarja, pa ne vem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: duda za zdravila
20.9.2007 9:56:07   
kofetek2010
NUBY - dobiš v BC, ima cel paketek zadevic za doziranje zdravil (dude ni, je pa vse ostalo... brizga, pipeta, tinimini flaška) user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: duda za zdravila
20.9.2007 19:53:56   
*bubi*
Bubi je jedel železov sirup praktično od rojstva, pa sem kar v Aventov cucelj za flaško železo nadozirala in je ravno tak ven pocuzal.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: duda za zdravila
20.9.2007 20:25:21   
Pobalami
Pol je ta duda fajn za odvajanje od dude. Daš nekaj grenkega notri in noče imeti dude user posted image .

Naš potegne samo nuk št.1, drugih ne.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?