|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zopet v skrbeh..
8.9.2007 21:15:36   
Blejka26
V četrtek sem pisala o tem da moja pikica bruha..no in ko sem že resnično mislila,da je popolnoma zdrava,zopet razočaranje.Sedaj ima drisko in ne vem kaj naj storim.rekla sem da bom počakala,do ponedeljka,če bo kaj bolje,če pa ne bo jo bom zopet peljala k zdravniku.res sem že obupana..sicer se pikica dobro počuti,mislim reči da je razigrana in se nič ne joka,tko da verjetno je nič ne boli,toda vseeno sem v skrbeh.Kaj naj ji dam takega za jest,da prežene to drisko???user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zopet v skrbeh..
8.9.2007 21:17:30   
Anonimen
Za drisko so dobre bobi palčke pa coca cola- moraš jo pustiti stati, da gredo mehurčki ven.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zopet v skrbeh..
8.9.2007 21:24:44   
frutka_
  • Prepečenec
  • Prežganko
  • Banano
  • Meni so rekli v ZD, da je bolje, da mali driska, ker potem vsaj tisto kar ga kuha gre ven. Bolj pomembno je da veliko pije! Predvsem zaradi izgube tekočine z odvajanjem. Otrok je dehidriran zaradi izgube tekočine in z dieto izgublja še več kalorij. Če vidiš, da se sicer OK počuti potem bi morda lahko ravnala tako, če pa driskica ne neha pa pojdita do dr..

upam, da bosta hitro zdravi!user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zopet v skrbeh..
8.9.2007 21:25:33   
frutka_
Mislim,  da od 3.leta dalj lahko otroci tudi LInex jedo. Zdravilo proti driskanju.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zopet v skrbeh..
8.9.2007 21:26:41   
Blejka26
moja je stara komaj 20mesecev in ji tablet ne upam še dajati.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zopet v skrbeh..
8.9.2007 21:34:23   
rr.mm.dd
Linex lahko dobijo že dojenčki do 3 na dan - prašek stresi ven in ga ji zmešaj s tekočino.


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zopet v skrbeh..
8.9.2007 22:18:32   
daša
Za pit ji skuhaj čaj iz kumine. V vrelo vodo stresi kumino (v zrnih) in pusti vreti 10 minut. Čaj je kar okusen, naša dva sta ga oba pila, pa res fajn zapira.

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zopet v skrbeh..
10.9.2007 21:48:07   
aezzy
imajo tudi tisto solno raztopino proti dehidraciji, je za dojencke, fajn zadeva. ce driska alo bruha je fajn da pije. je solna raztopina, da ce slucajno noce veliko piti to zaleze kot bi pil in telo malce spravi k sebi.

suhe borovnice in skuhaj caj. potem nja jih se poje.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zopet v skrbeh..
11.9.2007 7:56:12   
urskavaup
Linex smo mi tudi jedli že pri 10.mesecu. So nam ga dajali v bolnici.  Rekli so nam, da gre za uravnavanje flore v telesu in otroku ne škodi.

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.9.2007 10:03:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urskavaup)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zopet v skrbeh..
11.9.2007 10:10:58   
Tiamo
Jaz pa vedno govorim, kar je za ven je za ven..jaz nebi ustavljala in preprečevala driske. Veliko ji dajaj za pit, pa kake bobi palčke, ker so slane in bo potem pila.

Mogoče ji pa kak zob raste?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
11.9.2007 11:29:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zopet v skrbeh..
11.9.2007 12:01:42   
Lenny
Kako je z malo miško? Boljše? Sta bili pri zdravniku?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zopet v skrbeh..
11.9.2007 21:37:26   
Blejka26
še vedno ima drisko in zelo malo mi je.Jutri zjutraj imam namen iti k zdravniku,da ji vzame kri in jo pregleda.kajti to se mi ne zdi normalno.Vem da je sedaj veliko tega in da je veliko otrok bolnih,toda zakaj bi doma razmišljali kako ji pomagati če pa so za to zdravniki in toliko zavarovanja plačujemo.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?