|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrdilo o materinski šoli
10.7.2006 13:16:39   
natja_







Živjo user posted image

Iščem in iščem po forumu...user posted image ,  vem, da je bilo že objavljeno kam priti po potrdilo o obisku materinske šole, če si že enkrat hodil na predavanja. Moja deklica je dopolnila štiri leta in takrat sem hodila na predavanja, zdaj pa se bliža oktober (takrat imam rok) pa se mi kar ne da še enkrat.
Hodila pa sem v Lj, v tiste barake zadaj pri porodnišnici. Mi lahko katera pove kje se lahko oglasim, da dvignem potrdilo o takratnem obisku, da ne bi rabila še enkrat hodit na ta predavanja - za moža pa itak moram plačat tistih 4000 sit(je še tolk?), da je lahko prisoten ob porodu.

Hvala za informacije že vnaprej.... lepo nosečnost vsem...

natjauser posted image








< Sporočilo je popravil wahoo -- 10.7.2006 15:51:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sploh ne najdem - potrdilo - prosim za pomoč
10.7.2006 14:39:49   
Minkaa
kakor jaz vem je treba še enkrat user posted image vsaj pri nas. Se pa vpiše v materinsko knjigo 

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sploh ne najdem - potrdilo - prosim za pomoč
10.7.2006 18:03:29   
Alisa
Štempiljko dobiš v materinsko knjižico, prav v tisti leseni rjavi stavbi v prvem nadstropju. Za moža pa je za plačat 4000 sit, samo če je bil pri prvem porodu zraven pred 4 leti ti ni treba palčat 4000, ker velja 5 let. Za vsak lučaj pa vseeno pokliči v materinsko šolo.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sploh ne najdem - potrdilo - prosim za pomoč
11.7.2006 8:18:59   
natja_
Aha, hvala.... user posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




IMENA OTROK
KUTINA

ALI BI SVOJEGA OTROKA POIMENOVALI NA ŽELJO STARIH STARŠEV?

Da, ker jih spoštujem. (3%)

Ne, ker je to moja lastna izbira. (76%)

Že imam izbrano ime. (8%)

Ne vem. (2%)

Mogoče. (12%)

Partner mi ne dovoli. (0%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!