|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 20:43:42   
Anonimen
Koliko so veliki in koliko tehtajo vaši user posted image  stari 22 mesecev predvsem pa me zanima koliko številko konfekcije jim oblačite??????????

Upam da mi lahko kera pomaga - hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 20:44:53   
Anonimen
Koliko pa tvoj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 20:46:36   
PBJ
Pri 22. mesecih pa ni več user posted image ...

user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 20:55:02   
Anonimen
Saj ni moj ampak grem na obisk k znanki in mi je nerodno prej klicati kolko ima številko oblačil!!!  Če bi vedla vsaj prb kolko so veliki in teški bi imela boljšo predstavo!!!

Moja je pa stara 3 mesece zato res nimam pojma!!!

Se opravičujem če sem kero razjezila

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 21:02:05   
BlankaT
Odvisno kakšen je, če je bolj močen ali bolj suhec. Jaz bi kr kakšno št. večje vzela in v primeru, da mu letos ne bo prav, bo pa nosil drugo leto. Drugače pa pri dveh letih nosijo št. 98.



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 21:10:13   
ZARA
Moja pupa je stara malo več kot 26 mes in nosi cunje od št 74-104, tehta pa cca 11.5 kg...

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 21:14:21   
Anonimen
moja bo pa v petek 2 stara pa je velika cca 96 al pa mogoč mal več pa mal mn k 16 kg ma nos pa cune 104

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 21:15:18   
Anonimen
Moja 22-mesečnica tehta 14,5kg velka pa je pomoje 92 cm.Kupujem ji od 98-104 oz za 2-3 leta.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 21:15:40   
Marogica
Jaz bi na tvojem mestu to mamico kar vprašala, katero številko nosi in predvsem kaj potrebuje. To jaz naredim vedno, ko komu od tujih otrok kaj kupim, ker so otroci res različni tudi po velikosti in teži, ter se je zelo težko orientirat samo na številke. Moj je star 19 mesecev in je imel pri 18 mes 13 kg, nosi pa velikost dvoletnikov. Tako, da....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: star 22 mesecev - pomoč
9.7.2006 23:16:28   
BLAŽIKA
Jah teška bo če neboš vprašala ker je res odvisno od otroka do otroka. Mi smo stari 17 mesecev pa nosimo 92,98, ali celo 104.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: star 22 mesecev - pomoč
10.7.2006 0:27:08   
Anonimen
oblačila 92, fantek, približno 13kg

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: star 22 mesecev - pomoč
10.7.2006 6:32:52   
dory
Ja pri 22m je mel moj se 11kg...konfekcija je pa ze lep cajt 104 ali 116, odvisn od modela ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: star 22 mesecev - pomoč
10.7.2006 6:35:40   
dory
Se to bi dodala..najbl butast se je pogovarjat o tem kolk je otrok star in glede na to kupovat stvari...se je zgodil meni ravn zadnc,ko me vprasa prodajalka kolk je star, pa ji povem da 2leti in prav, ja 98 mu bo preveliko, tko da mogoce ce zacnemo z manjsimi...user posted image  halo??? no sej pol se je mulc iz enga vogala privlekel, tko da je prodajalka takoj nazaj vzela svoje besede in ponudila 104 :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: star 22 mesecev - pomoč
10.7.2006 6:46:37   
Andra
Teja, samo tale se mi zdi pa malo huda, da pri 2 letih  nosi 116... user posted image  To nosi naš, pa bo star 5 let, pa ni majhen, prej nasprotno...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?