|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odganjanje mačkov
3.7.2006 7:26:34   
l4ur4
offtopic ... user posted image , še 6 dni do PDP

ok, in pa resno, torej, zgoraj omenjeno in mački, kako gre to skupaj? namreč, tašča ima po bajti 3 mačke ki se prosto sprehajajo kjerkoli se jim zljubi. kako bi jim preprečil da ne bi zahajali v zgornje nadstropje, kjer bomo v kratkem dobili svojo "mucko" ... obstaja kakšen sprej ali tisto ki je podobo proti komarjem, za v vtičnico ali karkoli, ki bi odgnalo mačke v radiju 3 metrov. hvala!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 11:37:31   
l4ur4
karkoli? user posted image

(odgovor članu l4ur4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 11:39:53   
tulip
PES!
user posted image      user posted image user posted image user posted image  Ali pa trije....po želji!

(odgovor članu l4ur4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 12:00:13   
Anonimen
enkrat sm slišala da obstaja ena rastlina ki odgabja pse pa mislim da tud mačke...baje jim zelo smrdi ali kaj..ne  vem

aja zdj sm pa neki našla:
http://www.rastline.com/viewtopic.php?p=17874

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6566&offset=10


(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 12:19:05   
BLAŽIKA
Na kmetijskih zadrugah se dobijo spreji za odganjanje mačkov in psov. To nekje pošpricaš in mački ter psi negredo niti blizu, pravijo pa d ačlovek tega ne voha.user posted image

Probajte


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 12:57:50   
crci06
Res je vse, kar ste napisale...

ni fino, če se maček prosto sprehaja okrog dojenčka...
pri moji sosedi se jim je naredilo, da je dojenček spal v zabremzanem vozeku pred vrati na dvorišču, ona je pa skočila za par minut noter (ker ima okno pri vratih in bi ga takoj slišala, če bi se zbudil....)

Ko se je vrnila, je poleg 2m starega dojenčka v vozeku spal tudi maček!!!

Torej, zrihtali smo ji rastlino (nevemvečkakosejireče, mogoče je na zgornjem linku), ki odganja mačke.
Fino je tudi, če imate to rastlino posajeno na vogalu vrtov, ker potem med solato in jagodami ne bo mačk => tudi zmanjšana možnost okužbe s tokso!

V kmetijskih trgovinah in V VSEH ZOO TRGOVINAH pa dobiš tudi spray-je, s katerim mačku pokažeš, kam ne sme....

Če imaš zase vrhnji štuk pa boš za bebico verjetno prej ali slej rabila ograjo nad stopnjicami... pa naj bodo reže še malo bolj ozke kot ponavadi...

LP!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 13:09:36   
Anonimen
no js mam tut mačka in se sprehaja prosto po prešernu po celi bajti kukr se mu zahoče. in ne vem zakaj se nebi, pazim pa da ni nikol otrok in maček v istem prostoru brez nadzora!! to pa res ni tak problem. drgač pa naredite vrata navrh šteng al pa spodej pa jih zapirejte.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odganjanje mačkov
3.7.2006 20:59:10   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

no js mam tut mačka in se sprehaja prosto po prešernu po celi bajti kukr se mu zahoče. in ne vem zakaj se nebi, pazim pa da ni nikol otrok in maček v istem prostoru brez nadzora!! to pa res ni tak problem. drgač pa naredite vrata navrh šteng al pa spodej pa jih zapirejte.


Pri nas je enako in ni nobenih problemov.
Po mojem mnenju res ni potrebno odganjanje, le dober nadzor.




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odganjanje mačkov
4.7.2006 9:03:18   
diva 4
Še ena , ki se ji mačka sprehaja po hiši .Pa kaj je to takega.Pač paziš , da nista brez nadzora sama v sobi. Moja mačka sedaj , ko je Ana že 3 leta stara tudi spi v njeni postelji pri nogah. Tak , zdaj pa hitro v napaduser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odganjanje mačkov
4.7.2006 12:24:26   
crci06
3 leta je precej drugače kot 3 dni / 3 mesece, kajne?
Saj je fino, da imajo tudi otroci svoje ljubljenčke... ta že zgoraj omenjeni fantič (zdaj ima 3 leta) ima doma pri svojih 20??? kg poleg 50 kg psa, pa sta prav fajn kolega!

< Sporočilo je popravil moj_moj -- 4.7.2006 12:27:22 >

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odganjanje mačkov
4.7.2006 22:15:53   
diva 4
Saj sem napisala ,da ne brez nadzora - to velja za dojenčke, saj moja je bila tudi dojenček , pa za njo imam tudi še enoletnika pa je bila mačka pri hiši prej kot otroci.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Številka žabic
Katka123 RR

katero številko žabic kupiti za novorojenčka?

56 (87%)

62 (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!