|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediatri v Lj
22.6.2006 10:55:08   
nelky
Živjo!

Ker še nimam izbranega pediatra oz. pediatrinje, vas prosim za vaše izkušnje in nasvet, koga mi priporočate v Ljubljani in kaj so njegove/njene kvalitete.
Rada bi se dobro odločila, da mi kasneje ne bi bilo treba menjati in bi bil moj otroček v varnih rokah.

Hvala za predloge! Uživajte z vašimi sončki!

Nelky
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 11:34:53   
fricka
Jaz sem zelo zadovoljna z dr. Hribarjevo v Šentvidu.

(odgovor članu nelky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 12:52:59   
Jana4
zeelo zadovoljna sem z dr.Ajdo Cimperman, je privat v murglah.
Veliko se da fo telefonu zrihtat na razpolago 24 ur po mobilcu, sicer plačaš ampak vsaj veš da ti bo pravilno svetovala......
Recepte pošlje na dom skratka suuuuper user posted image

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.6.2006 14:59:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jana4)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 16:45:43   
Katrin
Dr.Perme v Murglah (privat). Smo zelo zadovoljni, zna svetovati in poslušati, doseglija pa je 24 ur.

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 20:11:33   
TVN
Z zanimanjem tudi sama prebiram tale mnenja in priporočila, saj bomo prihodnje leto tudi mi pred novo odločitvijo, ker gre dr. Tratnikova (ZD Črnuče) v pokoj. Ona je krasna in že sedaj me skrbi, če bom našla tako krasno pediatrinjo tudi v prihodnje.

Nalin, koliko pa je stara tale dr. Jelenčeva, mislim, če ni preveč v letih, ker potem bi šli iz dežja pod kap... Bežigrad bi mi namreč ustrezal, zato sprašujem.

Hvala!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 21:49:58   
sarazan
Mi smo z dr. Vodnikovo v ZD Šentvid zadovoljni.
Z otrokom je zelo nežna, vedno jo najprej ogovori in poheca, potem pa pregleda. Pri cepljenju je zelo pazljiva - naša punca se sploh ni zajokala nazadnje.
Pa še en velik plus je. Nikoli ne čakaš. Ko si naročen, prideš na vrsto. Če rabiš zdravnico nenapovedano, samo prej pokličeš, da ti dajo uro.

Tudi med. sestra je zelo uredu.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 22:17:47   
livia
Mi hodimo k dr. Porenti v ZD Vič. Super!
Vedno si vzame ful časa za nas, takoj vidiš, da rada opravlja svoje delo, da obožuje otroke. Aja, pa baje je še alergolog.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pediatri v Lj
22.6.2006 23:04:51   
Anonimen
Meni je bila tudi dr. Vodnikova všeč. Pol sva pa zamenjali pediatrinjo, saj ni videla zelo, zelo očitnega ekstenzijskega vzorca (takoj ko je punčko zagledala zdravnica, ki jo je cepila proti TBC je zavpila da ima izrazit ekstenzijski vzorec). Potem sem šla k privat fizioterap., ki je dejala da je ta vzorec res očiten in da nujno rabi  RA in FTH. Zamenjale sva pediatr., dobila napotnico za RA in nato še za FTH. Če ne bi imele take sreče, bi nastala zelo težko popravljiva škoda.

(odgovor članu sarazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pediatri v Lj
23.6.2006 10:45:32   
sarazan
Joj, zdaj si me pa kar prestrašila user posted image .
A ima še katera slabe izkušnje z dr. Vodnikovo????

Ko smo imeli kakšne težave, nam je vedno brezhibno pomagala. Ampak nisem pa ravno ekspert, da bom vedno ugotovila, če je z našo punčko kaj narobe, in potem "prižigala alarm".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?