|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalke ali plenička
16.6.2006 15:04:57   
tanja75
Dopust se bliža, mi smo pa še v dilemi kaj naj kupimo za čofotanje v vodi, kopalke ali vodotesne pleničke.  Naš user posted image je star 15-mesecev.
Po eni strani so boljše pleničke, če se pokaka npr., ampak ne diha, zato so boljše kopalke.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalke ali plenička
16.6.2006 15:15:22   
tulip
Jaz sem za brez, če pa je mivka, pa kopalke, da mu ne bo v ritko lezla. Če se pokaka, pa prava reč, spereš in je ok!user posted image

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopalke ali plenička
16.6.2006 15:25:15   
total
Kopalne pleničke ali brez.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopalke ali plenička
16.6.2006 15:28:47   
Anonimen
Isto je mene zanimalo za mojo 21 mesečnico-no bomo imeli pa tudi mi kopalke, na plaži bomo pa nudluser posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalke ali plenička
16.6.2006 17:02:35   
Marogica
NAš je bil lani star ca 7 mesecev, pa smo ga dali v morje brez kopalk in pleničk, na plaži pa sem mu dala navadno pleničko. Je bilo vse OK, tako, da bom letos prakticirala enako.
Kar se pa mivke tiče, sem mu pa ritko umila, preden sem ga obrisala in mu namestila pleničko. Saj za peničko tudi mivka zaide, pa še "riba" povrhu...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalke ali plenička
16.6.2006 22:37:03   
babylove
Moj je star 17m in nosi pleničko, če še ni kakal. Če pa je svoje že opravil, pa lahko skoči v kopalke.

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalke ali plenička
17.6.2006 8:58:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

NAš je bil lani star ca 7 mesecev, pa smo ga dali v morje brez kopalk in pleničk, na plaži pa sem mu dala navadno pleničko. Je bilo vse OK, tako, da bom letos prakticirala enako.
Kar se pa mivke tiče, sem mu pa ritko umila, preden sem ga obrisala in mu namestila pleničko. Saj za peničko tudi mivka zaide, pa še "riba" povrhu...


Pri nas je bilo isto, ker je drugače na plaži hodil kakat in lulat v kabino za preoblačenje.user posted image  Pred prikolicoa pa smo imeli drek vsepovsod.
Za v bazen je imel pa kopalke.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalke ali plenička
21.6.2006 10:57:30   
asso
Naša je kar nagica tudi v mivki.
Za kakat pa itak uporablja samo kahlico tako, da ni problemov... če se pa polula pa bogpomagej, sej niti ne opazimo...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalke ali plenička
21.6.2006 11:47:17   
pravljica
jaz bom kombinirala kopalke s pleničkami in brez...saj če se pokaka, tudi kopalke to zadržijo ali ne user posted image  če ne bo panike glede tega, bo pa seveda brez

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?