|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 19:50:05   
soncece24
Če katero zanima:

http://www.eduscho.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/at/-/EUR/TdAtBrowseCatalog-Start?CategoryName=phase_1&Entry=nlpopup


Vsak teden čekiram eduscho,ker majo včasih kaj fajnega,pa bomogočekatero zanimalo. Pa ugodno semi zdi ful. No,upam,da kateri prav pride.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 19:53:54   
TONČI.
user posted image user posted image  Jaz sem bla glih danes gor in sem vse pokupla za otročke. Ne no, sej nekaj sem pustila. V SUSS ( ni tistega b) centru, v drugem nadstropju imajo fredijev obroč za 19 eurov. Neke trgovine imajo pa tudi že akcije oblačil

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 19:54:26   
TONČI.
To pišem za trgovino v Celovcu.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 20:02:41   
Ro-La
jaz pa mam taaaaaaaaaaaaaaaaak zlato sestrco in prjatlce, da ne rabim nič kupovatuser posted image user posted image

hvala vamuser posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 20:08:57   
kofetek2010
prosim user posted image

user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 20:25:18   
Anonimen
Luštkane cotkice user posted image . Tud mi2 sva že nakupila nekaj user posted image , jah ne morem se upreti, pa lažje bom dočakala prihod najinega sončka, če bo nekaj že pripravljeno user posted image . Pa vsake toliko pregledam te male bodije, pa kapico, pa zoknčke, čist prelepo user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 22:32:02   
frutka_
Jaz sem tamalemu kupila full dobro zimsko vrečo za voziček pozimi. Pa še kakšne malenkosti tu in tam pogledam. Je pa tudi njihova kavica full dooobra.

Ro-la kaj niste vi s tamalim imeli neko laufanje okrog tiste male račke, v katero se je Lanej zaljubil?! Je bila iz Eduscha?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cotke za bebike in nosečke
3.6.2006 22:55:11   
Ro-La
ena je bila iz Merkurja, tadruga pa iz Eduschauser posted image ....pa jih več ni ni nikjer za dobituser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cotke za bebike in nosečke
4.6.2006 13:47:27   
sasabela
ej..jest k čist nč ne zastopim nemško, a se da to kaj prek internega naročit, a morš it prav gor v Avstrijo iskat

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cotke za bebike in nosečke
4.6.2006 18:42:08   
sasabela
jest sem se zdej z mojim pogovarjala in je reku, da bova šla enkrat pogledat v Celovec...a mi lahko katera kaj bolj natančno pove kje bi našla to trgovino

(odgovor članu sasabela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cotke za bebike in nosečke
7.6.2006 8:42:58   
LUNA06
Ojla!
A mi lahko katera pove kje v Celovcu je ta Eduscho?

(odgovor članu sasabela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cotke za bebike in nosečke
7.6.2006 9:28:35   
manetka
En Eduscho je v sklopu Interspara pred  centrom Celovca, tam smo mi kupovaliuser posted image .

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cotke za bebike in nosečke
7.6.2006 9:31:50   
kofetek2010
v Südparku v pritličju, mislim, da je trgovina Adler čisto blizu user posted image

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?