|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prebava dojenčka
30.5.2006 7:56:21   
MAREC06
Hojla!

Moj 2,5 mesečnik ni včeraj cel dan nič kakal user posted image , drugače pa je vedno, ko ga previjam pokakan. Normalno je, ne joka, na zunaj je ok, me pa malo skrbi, če je to lahko kaj narobe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 7:59:27   
ajdaN
Ne se sekirat! Pri nas je tudi dobesedno čez noč nehal sračkati vsako rundo in začel 1x dnevno ali pa celo na 2 dni. Ampak je takrat porcija obilnejšauser posted image .

Nisi pa napisala če je dojen. Za take je normalno če cel teden ne kakajo.

V glavnem ne skrbi, boš že dobila porcijouser posted image

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 8:06:32   
MAREC06
ja,se  samo dojimo.

Hvala za odgovor. 

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 9:34:54   
lojska
Tudi jaz sem slišala, da dojeni otroci lahko po celi teden ne kakajo.

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 10:44:08   
mml
Naša user posted image  tudi kaka na 4 do 7 dni že zadnje 2 do 3 mesece in je polno dojena. Tako da nikar ne skrbi

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 11:13:06   
Seven*
Pri dojenih otrocih ni nic narobe cetudi ne kakajo 7 dni.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 12:09:04   
štručka
Tudi naš je polno dojen in se je že nekajkrat zgodilo, da dan, dva ali tri ni kakal....zdravnica pravi, da je to popolnoma normalno.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 12:51:57   
natalia
normalno, je bilo pri nas isto.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 14:45:52   
ribi06
Pozdravljena, mislim da sva midve imele isti rok, no moj je prišel na svet 17.3. In zgodilo se je isto, zadnji teden kaka enkrat na dan, s tem da celo tri dni ni kakal. Sedaj delam poskus, ker sem mu zadnja dva tedna dajala 8-15 kapljic na dan protikrčkom, včeraj mu nisem, danes je že dvakrat kakal. Zanima me ali morda zapira kumina,...

LP

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prebava dojenčka
30.5.2006 21:00:03   
MAREC06
RIBI06    imaš prav, jaz sem rodila 14.03.2006. Dajem mu samo kapljice AD3 in sicer 5 kapljic, kajti če mu jih dam več, ima krče. Drugih kapljic mu ne dajem. Za kumino pa ne vem, ker se midva še polno dojiva, kumine pa tudi jaz ne jem. Naj povem, da se je danes zvečer pokakal, prej je pa cel dan pošteno prdkal. Zdavnica je rekla, da je za dojene dojenčke normalno, če do 10 dni ne kakajo. Tako, da sem mirna.
Lep pozdrav in čim več mirnega crkljanja brez krčkov.

(odgovor članu ribi06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prebava dojenčka
31.5.2006 10:56:49   
cebelicamaja
Mislim, da kumina ne zapira. Je pa zelo dobra proti krčem. Jaz imam toliko starega otroka kot vidve. Na dan spijem 4 litre čaja iz kumine in janeža, mali pa se izključno doji. Nisva zaprta niti jaz niti dete. Mali kaka 1x do 2x na dan, sem pa zelo vesela, ker nima krčev, čeprav spije 10 AD3 kapljic na dan.

LP, maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prebava dojenčka
31.5.2006 20:43:53   
mucica1
Ojla,

mi smo tudi pred 14 dnevi kar čez noč nehali kakati po 5krat na dan in po novem kakamo na dva dni. Moramo imeti pa takrat cel škaf tople vode pri roki in koš za smeti,ker koamj lovimo vse, kar prileze na plan user posted image user posted image user posted image .
Tudi mi smo marčki in polno dojeni.

Pozdravčki,

user posted image

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




noge
Lelly28 RR

Kako uredite dlačice na nogah med poletjem?

grem k kozmetičarki (0%)

brijem doma (29%)

z epilatorjem (29%)

z voskom/ depilacijskimi trakovi doma (14%)

sem šla na trajno odstranitev (7%)

pustim dlake (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!