|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tupeprware lonček
28.5.2006 22:27:05   
bobika
Kako ste zadovoljni s tupeprware magičnim lončkom?
Ali je primeren za otroke od 4 mesecev dalje?

< Sporočilo je popravil bobika -- 28.5.2006 22:28:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tupeprware lonček
28.5.2006 23:13:53   
frutka_
Hm, prvič slišim? Misliš morda Aventov magični lonček?

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tupeprware lonček
28.5.2006 23:17:44   
Jančika_
Ne, frutka, Tupperware ima tudi enega. Baje ima tak fini mehki nastavek. Sem slišala nekaj pohval, pa tudi eno grajo - ena pupa je ta nastavek zelo hitro uničila.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tupeprware lonček
29.5.2006 9:54:07   
noe
Mi imamo pa lonček od Nuby-a ,pa je ful dober ker res ne poliva za razliko od Aventovegauser posted image .Dobiš pa ga lahko tudi v dm-u pod znamko babylove,ker nuby dela za njih, pa stane komaj 849 sit. Imamo že drugega pa smo res zadovoljni.user posted image lp,noe

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tupeprware lonček
29.5.2006 11:30:08   
bskrle
Naš je star 4 leta, zdržal pa je dobre 3 leta. Zame je aventov bolj prikladen, je pa res, da je dosti trši. 

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tupeprware lonček
29.5.2006 11:47:47   
beba76
Ni ga čez lonček Tuppervare user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi ga uporabljamo od 4. meseca, ker malemu nobena flaška ni ustrezala, ko pa je dobil tale lonček, pa je znal nanj lepo pit. Zdaj, ko je šel v vrtec, smo kupili še enega za tam in smo res zelo zadovoljni.
Glede strganega cuclja oz. nastavka pa ni nobene panike, ker ti ga čisto brez problema zamenjajo. Mi smo enkrat reklamirali in mi je gospa, ki mi ga je prodala rekla, da če se slučajno še kdaj zgodi, da se nam uniči, naj samo pokličem in mi zrihta novega. Skratka za nas ni boljšega!!!

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tupeprware lonček
29.5.2006 17:43:30   
BLAŽIKA
a mi lahko močoče katera pošlje sliko tega tupperware lončka, da vidim kako zgleda?user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?