|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poganjalec
21.5.2006 16:47:49   
Dadi
Mam eno vprašanje za vse ki imate poganjalce. Kdaj ste jih otročkom dali? Mislite da je to za dveletnico igrača, ki jo je že prerasla?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poganjalec
21.5.2006 16:54:51   
Lunca1
Po moje da se v tem primeru bolj splača kupit tricikel, ali pa če obstaja kakšna zadeva, ki jo predelaš v tricikel.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poganjalec
21.5.2006 17:13:44   
Dadi
Tricikel že ima ampak ji nekako ni preveč zanimiv.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poganjalec
21.5.2006 20:07:18   
A-N-J-A
Naša ga ima,ampak je stara eno leto.Nečakinja pa je stara tri leta in je nora nanj.Pomojem da ga lahko kupiš.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poganjalec
21.5.2006 20:29:08   
lelaval
Moja bo stara 1 leto, pa še ne zna hodit - torej je še prehitro. Pri 2 letih pa pa se zna tudi 'ulovit', ko pade, tako, da je to po moje ravno pravšnja starost za takšno igračo.
Sin pa je star 7,5 let, pa se še vedno rad vozi z njim.
Tako, da sama presodi, ali se splača kupit ali ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poganjalec
21.5.2006 20:34:11   
Primoza
Poganjavčki so v redu do kakega leta in pol. Jaz sem ga Žanu takrat zaplenil, ker je enkrat skočil z njim s previjanlne mize. Seveda ga ja na previjalno mizo spravil sam, na hitro.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poganjalec
21.5.2006 20:37:42   
Anonimen
tibor se je od dveh do treh let vozil s poganjalcem kot zmešan. ful se ga splača kupit.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poganjalec
21.5.2006 20:50:03   
Dadi
Kakšne poganjalce pa mate? Bi kupila kaj bolj kvalitetnega ker ga bo mel še naš mali pol za njo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poganjalec
21.5.2006 20:51:00   
Anonimen
mi smo imeli 30 let star motor iz amerike.

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poganjalec
21.5.2006 21:33:51   
Anonimen
David ga je dobil pri osmih mesecih, s tem, da je najprej samo sedel na njem pod mojim nadzorom. Še preden je shodil, se je že znal potiskat nazaj, kasneje pa naprej. Zdaj - pri skoraj dveh letih - pa tako ali tako prireja že prave dirke...

Otroci ga imajo zelo radi. Vem, da se še ena moja desetletna učenka zbaše kdaj pa kdaj na njega in se z njim vozi. Mislim, da bo to edina igrača, ki se jo splača kupit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poganjalec
21.5.2006 21:50:28   
Jana4
Moje pupe so ga dobile ko so bile stare okoli letain pol. Zdaj bodo kmalu tri leta stare pa so še zmeraj rade na njem. Pred hišo imamo mali klanček in šibajo gor in dol po cele dneve.
Če pa bi ga še enkrat kupovala bi bila bolj pozorna na volan in stabilnost če se preveč naprej nagne da ne pade na nos.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poganjalec
21.5.2006 21:54:01   
frutka_
Po moje, če kupiš kakšnega večjega bi bilo fajn darilo. Kja pa skiro?! Ali pa tisto kolo, ki nima pedal. Full dobro! Namesto pedal  otrok sedi na kolesu in se poganaj.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poganjalec
21.5.2006 22:18:54   
Dadi
Našla sem nekaj zanimivega: http://www.brundi.com/brundi/catalogue/c5837/c5838/c5839/p72596

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poganjalec
21.5.2006 22:54:05   
andrejaz
Naš user posted image  je poganjalec dobil za 1 rojstni dan. Šele pri kakšnem letu in pol mu je postal zanimiv. Sedaj pri 21 mesecih pa je čisto nor na poganjalca - kar naprej se z njim vozi. Tudi v vrtcu je baje kar naprej na poganjalcu, če so le zunaj.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poganjalec
21.5.2006 23:10:59   
pika**
Našmu sem kupila poganjalca pri 10 mescih in se ga je malce od začetka kar malce bal , ker je bil prehiter zanj. Se je pa igral z njim  po svoje - vrtenje koles, skrivanje igrač v zicek.... Zdaj pri enem letu pa dirka z njim po sobi gor in dol ( ga poriva ), noče pa sedet na njemu in se poganjat. Ga pa tudi nihče ne slili. Bo že ko bo ...
Je pa dobil  za 1. svečko tricikel ( akcija v BC )  - to je šele veseljeuser posted image

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poganjalec
21.5.2006 23:55:17   
KODA
Naš poganjalec od Ofrata,je star 5 let,pa se še drži v enem kosu.Je že prenesel 2 fajn uporabnika.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poganjalec
22.5.2006 0:17:56   
Marogica
Ti ji ga samo daj!!! To so prava leta za poganjavčka. Naš je "preživel" 4 otroke, no ta najmnajši se ga šele navaja. Počasi. Drugače pa ga je moj ta večji vozil ko zmešan naokoli, povsod smo ga s seboj jemali, ta poganjavček je bil avto njegovih sanjuser posted image . Še sedaj, ko smo ga zopet na plano potegnili za ta mlajšega,  moramo ta starejšega z njega poditi, pa je star že 5 let in ima svoje kolo, pa skiro, pa traktor... Pa nič ne pomaga.Poganjavček je le poganjavčekuser posted image
Želim vam dosti užitkov....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poganjalec
22.5.2006 9:13:11   
Anonimen
Poganjalec je zakon. Naša je stara 3 leta pa je še vedno aktualen. Opozorila bi te pa na eno stvar, če se bo otrok poganjal zunja, čevlji zelo trpijo. Jaz nisem bila na začetku pozorna, pa smo ene dobre čevlje čist uničili!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poganjalec
22.5.2006 9:15:24   
Mikica
Naš ima poganjalca od 9 meseca, pa še zdaj z njim veselo nori okoli (star bo dve leti).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poganjalec
22.5.2006 9:27:36   
Bostjan-1
Če ga je že prerasel?! Jaz jim imam 35, pa se še vedno rad vozim z njim user posted image .
No, šalo na stran. Če kupuješ kaj boljšega, s katerim se boš lahko tudi ti popeljala, sta primerna ali traktorji od www.rollytoys.com ali pa big bobby od http://www.simbatoys.de/big/. Oba sta testirana na težo preko 100kg, poleg tega pa se pri zavijanju obračajo samo kolesa in ne celotna os kot pri večini ostalih. Izmed omenjenih priporočam big bobbyja, ker je v spustih bolje vodljiv. Če se boš nad njim tudi sama navdušila, pa imajo v Nemčiji celo združenja in tekmovanja v spustih - seveda predvsem za odrasle. Pri nas imamo že dva, ker mi ga hčerka nikoli ni hotela posoditi...

Boštjan

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poganjalec
22.5.2006 9:40:27   
mala Tinka
Jaz sem naši kupila poganjalca, ko je bila stara dobro leto in v trgovini ni hotela dol z njega. Je pa ta od Ofrata - neki poceni model. Zdaj, ko je stara 2 leti in pol, sploh slišat noče, da bi ga stran dala. Pa je za drugi rojstni dan dobila tistega poganjalca 2 v 1, katerega link si dodal.
Ni primerjave, ker ta nima volana in je težje šofirat, tako da se usede na njega le poredko. Pri ta prvem je edina napaka, da je sedež majhen - še dobro, da ima bolj suhceno rito. user posted image

(odgovor članu Bostjan-1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poganjalec
23.5.2006 8:29:11   
Dadi
Hvala lepa za vse odgovore...ste nam mal olajšali odločitev in čez deset dni se bo naša mala pupa vozila na njem. (bo dobila za rojstni dan)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poganjalec
23.5.2006 8:37:13   
viv_
Naša je dobila za 2. rojstni dan takega, ki je lahko poganjalec ali pa skiro. Mislim, da je iz toysa. Luštna stvar ...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?