|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 9:44:58   
2ursae
evo, bliža se sezona komarjih pikov, pa me zanima, če ste že kaj razmišljale, kako ubraniti svoje user posted image  pred temi krvosesi.
Jaz sem mislila, da bi si za zunaj pred hišo omislila sveče, ki user posted image  odganjajo, za notri pa tiste zadevce, ki jih vštekaš v vtičnico (sam ne vem, če je to primerno za dojenčka, ker najbrž spuščajo v zrak strup user posted image ). Malega sprejat in mazat s sredstvi proti komarjem ne nameravam.

user posted image  Ali obstaja na tržišču še kaj boljšega? Morda v lekarni? ... pa za na morje bomo tudi kaj rabili ...

ža sama misel na to, da kakšen user posted image  pije pri mojmu lupčku, mi požene lase pokonci user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 9:47:51   
Anonimen
Mi imamo mreže na oknih, doma in na morju. Sicer pa ga našpricam oz. namažem le, kadar greva na eno točno določeno mesto, ker tam je ogromno komarjev, drugače jih pa niti ni. Naš ne vem, če je imel v štirih letih tri pike komarjev.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 9:51:40   
2ursae
aha, mreže - vidiš, dobra ideja user posted image . Kje se jih pa dobi?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 9:52:53   
Anonimen
DM, Merkur, pa še kje verjetno.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 10:02:06   
Anonimen
v otroških trgovinah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 10:04:35   
Anonimen
aha, zdaj sem šele sploh vse prebrala. v otroških trgovinah imajo mreže za čez vozičke, npr., za na okno sem jo jaz kupila v obiju, tako, z otroškim motivom. edino namontiral je ni nihče, že od lani ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 10:26:07   
Anonimen
A če pisat ne moreš, tudi brat ne moreš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 10:53:36   
Anonimen
Hej!

Meni je pediatrinja rekla da se ne sme uporabljat teh odganjalcev za v vtičnice.  Lahko pa si kupiš eterično olje limone in prižgeš svečko zvečer kaki dve uri pred spanjem (za uro ali dve) in boš ako pregnala komarje ponoči. Jaz pol nisem tega prakticirala, tako da ne vem če deluje. Ga pa ni noben pičil.

Če sva pa kam šla, sem ga pa malo z limoninim sokom namazala po majčki, pa je blo kul.

Lep dan!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 11:15:28   
Blink1
Naša se je rodila avgusta in smo imeli vedno odganjalce komarjev v vtičnicah...enako na morju.

V lekarni pa sem kupila kremico proti komarjem prav za dojenčke.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 11:58:10   
vidja
Naša je imela hudo alerkijo na nekatere pike. Enkrat je imela oko tako zatečeno, da ni nič videla. Na oknih imamo mreže, nad posteljami baldahine, za zunaj pa nalepkice z eteričnim oljem, ampak tisto ni dobro preveč pogosto uporabljat.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 12:15:22   
smeja2
KArkoli drugega samo ne uporabljat tistih zadevc za v vtičnico!
To so ful hudi strupi!!
V ikei majo tak super baldahinček z mrežo!
user posted image
Baje da pomaga tud če prižgeš eno dišečo palčko.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 15:27:56   
Anonimen
smeja, mi imamo tudi tako mrežo, pa mu je nekak nišem namontirala, ker imam ful neko paranojo, da se bo zapletel pa zadušil pa tko user posted image
A je ok? A se nič ne zapletejo vanjo?

(odgovor članu smeja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 19:17:56   
smeja2
tud mi je še nismo namontiral
sam pomoje nima bit kej user posted image
sej je itak v posteljci na zunanji strani ne
tud če se zaplete se ne more zadušit pomoje...je itak mreža (ni tko k plastične vrečke npr)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 20:34:20   
Grascakinja
Mi imamo mreže na oknih, v novo hišo smo pa ravnokar vgradili kar okna, ki že imajo integriran komarnik. Zakon!

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 21:45:33   
Alina_alin
Ta baldehinček - mreža iz Ikee - vprašanje kako bo pomagala, če bo v sobi komar. To sklepam iz lastnih izkušenj - v tropskih državah imajo sobe oz. postelje take mreže in zadeva funkcionira, če si lepo zadekaš mrežo pod jogi - oz. poskrbiš, da mreža ne bo čisto nič ven izpod jogija, da bi kaka luknjica omogočila prehod komarju k tebi, ki ležiš na jogiju (ker komar najde vsako najmanjšo luknjico). Druga stvar in pomembna je pa, da moraš spati na sredini oz. natančneje ne smeš se s telesom oz. z ničemer dotikati meže, saj komar tvojo kri takoj zavoha in je na preži in pripravljen, da te piči skozi luknje iz mreže, če si lepo med spanjem naslonjen tudi samo z enim prstom na mrežo.
In za malčke se sprašujem, če je možno, da bodo spali točno na sredini.
No, ja škodi sigurno ne, ampak mislim, da je mreža na oknu boljša rešitev. Pa seveda paziti, da ne pride kak nepridiprav skoz vrata.


(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
18.5.2006 23:27:59   
Antigona
Jaz sem kupila od Justa Losjon za sončenje, faktor 2, ki odganja mrčes. Narejen je iz popolnoma naravnih rastlinskih sestavin, tako da je primeren tudi za dojenčke. Ko ga namažeš oz. našpricaš naj bi držal 6 ur. No moj sonček zaenkrat še ni bil nič popikan.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
19.5.2006 9:37:41   
balaena
jaz sem si pa, takrat ko sem narocala dazer (to je naprava, ki oddaja visokofrekvencni zvok, ki naj bi (nisem se bila prisiljena preizkusiti) odganjala pobesnele pse) na tejle strani http://www.hedgehog.at/en/pd-370506792.htm?categoryId=9
narocila tudi odganjalec komarjev, ki prav tako deluje z oddajanjem visokofrekvencnega zvoka. ker pa sem to narocala pozimi, tudi se ni bilo prilike preizkusit, ker pri nas se ni komarjev. je pa zelo prirocne velikosti, deluje na baterije (navadne), lahko ga postavis kamorkoli (neses s seboj) tako da upam, da deluje, ker potem bom se kaksnega narocila. ni drago in neskodljivo.

lpb

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako ubraniti dojenčka pred komarji?
19.5.2006 16:17:08   
mujcek
jaz sem pa kupila lučko od brevi-ja, ki odganja komarje.
Mislim pa tako, da otročkom kaj drugo še bolj škodi kot te lučke...

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?